Tırnak sanat tasarımı için deli misiniz? Hiç siyah beyaz tırnak sanat tasarımlarını denediniz mi? Siyah ve beyaz, ev dekorasyonundan, kıyafetlerinizden ve özellikle tırnaklarınızdan başlayarak, hemen hemen herkese her zaman iyi görünen renklerin karışımı olan hayati renk kombinasyonudur. Belirsiz bir şekilde, bir dizi zarif ve şık görünümlü tırnak arıyorsunuz ve o zaman siyah ve beyaz, gitmenin en iyi yollarından biri..

Bu, modada olduğu kadar stilde de sürekli olan bir renk karışımıdır. Neredeyse her şeyle birlikte gider ve hiçbir şekilde harika görünmeyi başaramaz. Resmi etkinliklerle birlikte hem çarpıcı hem de günlük eylemlerle daha rahat bir araya gelmek için mükemmeldir. Çizgiler, noktalar, parıltı, geometrik baskılar ve daha fazlası olmak üzere 2 renkle desenlerin yanı sıra birçok farklı stil deneyebilirsiniz..

Siyah Beyaz Nail Art Tasarımları:

Şimdi, aşağıda benzersiz ve en iyi siyah beyaz nail art tasarımlarından bazılarını açıkladım. Bunlar aşağıdaki gibidir;

1. Mücevherli Tırnak Sanatı:

Mücevherli Tırnak Sanatı

Bu tırnak sanatı tasarımı hem çok moda hem de akıllı. Basit kriter, geniş tırnaklarda tamamlanabilmesidir; kare şeklinde dosya ek bir avantajdır. Tırnaklarınızdaki sözde “oda” ile övünmek için iyi bir yoldur..

2. Taze Kar:

Taze kar

Bunlar, tüm bu toplamadaki en şık tırnaklar olabilir. Parlayan inci cilası ve ışıltılı gümüş uçlardan oluşan bir kombinasyon, bu tırnakların şimdi kar öpücüğü gibi görünmesini sağlar. Dikkat çekici!

3. Çiçek Tırnak Sanatı:

Çiçek Tırnak Sanatı

Bu tasarımda tırnaklarınızda bir çiçek oluşturulur. Bu tür tırnak sanatı tasarımları size benzersiz bir görünüm sunacak. Boyutları ve renkleri değişen çeşitli çiçek türlerini kullanmak için seçebilirsiniz. Bunda sanatçı üç renkli oje kullanıyor: siyah, beyaz ve mavi. Bu basit ama çekici.

4. Siyah & Beyaz Su Mermer Girdap Tırnak Sanatı:

Siyah & Beyaz Su Mermer Girdap Nail Art

Daima oda sıcaklığında bir su seçin ve kalan ojeyi çıkarmayı kolaylaştırmak için tırnak çevresindeki cildi bant veya yağlı bir kremle korumayı unutmayın..

5. Efekt Cilalarını Kullanın:

Efekt Cilaları Kullanın

Piyasada Crackle efekti, Manyetik efekt, Croc efekti, Renk değiştiren ojeler vb. gibi çok sayıda efektli oje vardır. Bunları hem hızlı hem de farklı bir tırnak görünümü için kolayca uygulayabilirsiniz..

6. Yılbaşı Gecesi Kara Yıldızları:

Yılbaşı Gecesi Kara Yıldızlar

Çok yakında siyah beyazı seçmiş olmanız, manikürünüzle eğlenceyi kapatamayacağınız anlamına gelmez. Baskılı yıldızlar ve parıltı, neşeli bir yetenek katar.

7. Zebra Tırnak Sanatı:

Zebra Tırnak Sanatı

Zebra çivileri, doğru ve hassas bir şekilde yapıldığında harika görünür. Bu, doğru yapıldığında süper şık görünen bir hayvan baskılı tırnak sanatıdır! Bu, kısa tırnaklarda en iyi şekilde çalışır. Zebra baskı tırnak sanatını, uğraşacağınız odanın boyutuna bağlı olarak farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Alt kaplama olarak şeffaf oje kullanabilirsiniz..

8. Puantiyeli:

puantiyeli

Bu single’a bir göz atın. Bu puantiyeli tırnak sanatı, minik siyah noktalarla tasarlanan beyaz berrak bir çevre ile şık ve zarif görünüyor. Bunu gerçekleştirmek çok basittir. Modayı izlemek için en önemli şey, yüzük parmağında farklı bir arka plan artı puantiye kullanmaktır..

9. Meyan Çivileri:

Meyan Çivileri

bu siyah beyaz çizgili tırnaklarla hipnotize edin. Bu, 24 saat boyunca fiziksel olarak sallandığını görebileceğiniz bir stil gibi görünüyorsa, yöntemi hızlandırmak için çizgili bir damgalama plakasında harcamanızı öneririz..

10. Kedi Çivileri:

Kedi Çivileri

Bu görünümü elde etmek için yüz için beyaz yuvarlak bir uç oluşturun ve kulaklar için iki küçük üçgen ekleyin. Şu anda gözler için 2 siyah nokta ve burun için 1 siyah nokta çizin. Kedinin ağzını ve bıyıklarını çizin. Tüm ekstra tırnaklara puantiye uygulayın. Çiziminize yapışması için tırnaklarınızı parlatın.