Günümüzde tırnaklarda kullanılan çeşitli dövme türleri vardır. Bunlar aynı zamanda tırnaklar için çıkartmalar ve farklı çıkartma türleri kullanmak için bir moda trendi. Bu nedenle, isterseniz normal cilayı deco mağazalarından kolayca alabileceğiniz bu şeylerle kolayca süsleyebilirsiniz. Ayrıca elleri süslemek için kullanılabilecek çeşitli malzeme taşları da sağlarlar. Siyah veya diğer ana hatlı kenar çıkartmaları satın almayı deneyebilir ve ayrıca, giydiğiniz temel cila renginin seçimine göre bunları kullanmak için çeşitli farklı çiçek veya başka tasarımlar satın alabilirsiniz..

En İyi Tırnak Dövme Tasarımları:

Aşağıda, tırnak sanat mağazalarından kolayca satın alabileceğiniz en iyi 9 tırnak dövme tasarımı türü yer almaktadır..

1. Altın Çıkartmalar Tırnak Dövme Tasarımları:

Altın Çıkartmalar Tırnak Dövme Tasarımları

Altın çıkartma dövmeleri bu günlerde oldukça popüler. Bunlar çoğunlukla partiler için kullanılır. Herhangi bir pastel gölge bazlı boya kullanıyorsanız, kesinlikle bunlardan bazılarını satın almayı denemelisiniz. Bunlar çoğunlukla su yardımıyla çarşaftan alınır ve daha sonra seçtiğiniz kuru bir taban rengine koyabilirsiniz. Bunlar parti elbiseleri, sare’ler ve diğer kıyafetlerle birlikte kullanılabilir..

2. Taşlar Tırnak Dövme Tasarımları:

Taşlar Tırnak Dövme Tasarımları

Bu, tırnak çıkartmalarını taşlarla birleştirmenin başka bir türüdür ve ayrıca oldukça popüler olan bu altın jel çıkartmaları satın alabilirsiniz. Bunlar tek bir çivi üzerinde kullanılabilir ve çeşitli deco malzemeleri bir arada yapmak için başkaları için taşlar kullanabilirsiniz..

3. Trendy Tırnak Dövme Tasarımları:

Trendy Tırnak Dövme Tasarımları

Bunlar, dekorasyon malzemelerinden satın alabileceğiniz son moda dövmelerdir. Bunları ister yapışkanlı kağıtlardan çıkarıp isterseniz suyla birlikte kullanabilirsiniz. Satın aldığınız çıkartmanın türüne bağlıdır. Bunları mat bir taban üzerinde kullanabilir ve onları kapatmak için bir pardösü kullanabilirsiniz..

4. Çiçek Çıkartmaları Tırnak Dövme Tasarımları:

Çiçek Çıkartmaları Tırnak Dövme Tasarımları

Bunlar çiçekli çıkartmalardır ve bunları yanlarda kullanabilirsiniz. Bunlar oldukça moda ve çok kız gibi. Onları pastel tonlu kıyafetlerle giyebilirsin ve bunları yapmak için herhangi bir serbest el boyaması yapmana gerek kalmayacak. Bu nedenle bunların kullanımı çok kolaydır.

5. Seramik Çıkartmalar Tırnak Dövme Tasarımları:

Seramik Çıkartmalar Tırnak Dövme Tasarımları

Bunun gibi jel veya seramik çıkartmaları deneyebilirsiniz. Bunları gevşek renkli simlerle kombinleyebilir, taşlarla da kullanabilirsiniz. Bunlar parti kıyafetleriyle düzgün bir şekilde giyilir.

6. Geometrik Tırnak Dövme Tasarımları:

Geometrik Tırnak Dövme Tasarımları

Bunlar deneyebileceğiniz geometrik dövmeler. Bunlar çeşitli renklerde kullanılır. Bunlar ayrıca çeşitli tonlarda ve ayrıca altın tonlarında mevcuttur. Bu nedenle bunlar parti elbiseleri ile olabilir.

7. Simetrik Tırnak Dövme Tasarımları:

Simetrik Tırnak Dövme Tasarımları

Bunlar, ellerinizde kullanabileceğiniz başka bir oje türüdür. Bunun daha belirgin görünmesini sağlamak için daha koyu bir taban kullanabilirsiniz. Simetrik tasarımda taşları kullanabilir veya çeşitli şekillerde noktalama araçlarıyla bazı noktaları kullanabilirsiniz..

8. Küçük Tırnak Dövme Tasarımları:

Küçük Tırnak Dövme Tasarımları

Çeşitli dükkanlardan kalp veya çiçek gibi küçük tasarımlar satın alabilirsiniz. Bunlar çeşitli renkli cilalarla giyilebilir. Ayrıca çiçek desenlerini de kullanabilirsiniz ve bunlar, çizim araçlarıyla tasarım yapmak için zaman harcamanıza gerek olmadığı için sanatı yaratmayı çok kolaylaştırır..

9. Çiçek Tırnak Dövme Tasarımları:

Çiçek Tırnak Dövme Tasarımları

Bu çiçek dövmelerine bakmak çok yaratıcı. Daha koyu taban renkleri kullanabilir ve ardından bu tip tırnakları kullanabilir ve ardından bir son kat boya kullanabilirsiniz. Bunlar yazları için giyilebilir ve ayrıca bunları okulunuzda veya kolejlerinizde giyebilirsiniz. Bunları en yakın mağazalardan kolayca satın alabilirsiniz..