Paskalya, Hıristiyan Kilisesi’nin iyi bilinen bir festivalidir. İsa Mesih’in dirilişini kutlar ve 21 Mart ile 25 Nisan arasında, kuzey bahar ekinoksunu izleyen ilk dolunayın hemen ardından gelen Pazar günü yapılır. Paskalya’nın iyi bilinen bazı konuları her zaman Paskalya Tavşanı, Paskalya yumurtaları ve benzerleri olmuştur. Her türlü parlak kıyafetle en iyi şekilde gittikleri için yaz için Paskalya Nail Art Tasarımlarını deneyebilirsiniz..

Paskalya Nail Art Tasarımları İçin En İyi 9 İlhamımız.

1. Puantiyeler ve Paskalya Tavşanı:

Puantiyeli Paskalya Tavşanı

Paskalya tavşanı tırnak sanatı gerçekten güzel görünebilir. Her elinizde iki parmak için iki Paskalya tavşanı oluşturun. Diğer tırnaklar için açık pembe veya turuncu bir taban üzerine beyaz renkte normal puantiyeli yapın. Bu yaz pastel turuncu, sarı, beyaz ve diğer pastel renkli tulum ve şortlarınızla gidebilir..

2. Paskalya Yumurtasından Polka Dots Ve Yumurtadan Tavuk:

paskalya yumurtasından puantiyeli ve yumurtadan tavuk

Yumurtadan çıkmış tavuk, Paskalya için çok bilinen bir semboldür. Yukarıdaki gibi bir tırnak sanatını deneyin. Daha fazla çekicilik ve parlaklık eklemek için bazı tırnaklara kaliteli bir parıltı kullanın..

3. Fransız İpuçları ile Paskalya Çivileri:

Fransız İpuçları ile Paskalya Çivileri

Paskalya desenli Fransız tüyoları sizin için yeni bir şey olabilir. Normal Fransız uçlu tırnak tasarımıyla başlayın. Fransız ipuçlarını yapmayı bitirdikten sonra, iki parmak tırnağının üzerine küçük bir tavşan ve küçük bir tavuk yapın. Detaylandırmayı hassasiyetle ve noktalama araçlarınızla yapın. Parlaklık ve parlaklık için bir üst kat ile bitirin.

4. Aztek Desenli Paskalya Çivileri:

Aztek Desenli Paskalya Çivileri

Paskalya yumurtası çivileri yapmak kolaydır. Bunları kimsenin yardımı olmadan kendiniz deneyebilirsiniz. Zıt renkli bir taban boyası üzerinde tırnaklarda Aztek görünümlü desenler kullanın. Daha renkli hale getirmek için farklı renkler kullanın.

5. Ücretsiz El Paskalya Çivileri:

Ücretsiz El Paskalya Çivileri

Yukarıdaki gibi güzel bir Paskalya tırnak deseni oluşturmak için bazı saplamalar ve bazı taşlar kullanın. Tavşan, yumurta, çiçekler ve tavuk için ücretsiz el boyaması yapmayı deneyin.

6. Kolay Paskalya Çivileri:

Kolay Paskalya Çivileri

Bunun gibi kolay Paskalya çivileri, bazı renkli noktalarla kolayca oluşturulabilir. Bir parmak için yumurtadan çıkmış bir tavuk oluşturabilir ve diğer parmakları basit puantiyelerle tutabilirsiniz. Bu tasarımı tüm yaz kıyafetlerinizle birlikte giyin. Bu parlak ve güzel.

7. Serbest El ve Fimo Paskalya Çivileri:

Serbest El Ve Fimo Paskalya Çivileri

Çimlerin üzerinde basit bir tavşan ve bazı Paskalya yumurtaları, Paskalya zamanı için oldukça iyi bir tırnak sanatı olabilir. Çizimi de çok karmaşık değil. Yumurtaları çıkarmaktan sizi rahatlatmak için bazı Fimo kamışı dilimlerini deneyin. Çim oluşturmak için bazı şeritler kullanın.

8. Tavşanlı ve Tavuklu Çiçekli Paskalya Çivileri:

Tavşanlı ve Tavuklu Çiçekli Paskalya Çivileri

Paskalya tırnak sanatıyla birlikte çiçek desenlerini deneyebilirsiniz. Bazı ücretsiz el çizim araçlarını kullanın. Sepet içinde kabarık görünümlü bir tavşan ve sarı bir tavuk yaratın. Detaylandırma zaman alıcı olacak ama denemeye değer. Gündüz kıyafetlerinizle uyumlu olabilir çünkü bu, sarı ve parlak mavi sıçramalara sahip parlak bir tırnak sanatıdır. Su ebrulu çivi tekniklerini kullanarak yukarıdaki gibi çiçek desenleri oluşturabilirsiniz..

9. Tavşan Kafalı Puantiyeli Paskalya Çivileri:

Tavşan Kafalı Puantiyeli Paskalya Çivileri

Kolayca lekeli ve tavşan başlı Paskalya çivisi yapmayı deneyin. Bunu yeniden oluşturmak kolaydır. Tavşan kafasını oluşturmak için bir noktalama aracı ve bir tırnak fırçası kullanın. Puantiyeler için, temel tırnak boyasını kıyafetinize uyacak şekilde farklı renklerde tutun..

Easter Nail Art Design, tırnaklarınızda süslemek için çok basittir. En iyisini seç ve dene.