Palmiye ağacı tasarımları, tırnak sanatları için en popüler ve oluşturulması kolay tasarımlardan biridir. Serbest el tırnak sanatı tasarımları söz konusu olduğunda, bu, tırnak sanatında herhangi bir profesyonel el veya resimde iyi eller olmadan çok kolay bir şekilde oluşturulabilecek bir tasarımdır. Palmiye ağaçlarının tasarımı çok kolay. Farklı durumlar için farklı siluet palmiye ağacı tasarımlarını tırnaklarda spor yapabilirsiniz..

Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı Tasarımları:

Bu bayram mevsimi, plajlarda bir tatil planlıyorsanız, o zaman en az birkaç palmiye ağacı tasarımını tırnaklarınızda deneyin. İşte tırnaklar için en güzel 9 palmiye ağacı tasarımımız:

1. Palmiye Ağacı Serbest El Tasarımı:

Palmiye Ağacı Serbest El Tasarımı

Batan güneşi ve uzaktan mor ve turuncuya boyanmış güzel gökyüzünü hayal edin. Bunu mükemmel bir şekilde hayal edebiliyorsanız, yukarıda gösterilen tasarımı kolayca oluşturabilirsiniz. Palmiye ağaçlarının dibindeki altın kumlu plajları da tercih ettiğiniz bir parıltılı cila veya şeffaf cilaya yerleştirilmiş gevşek pırıltılar ile ekleyebilirsiniz. Bunun için bir fan fırçası kullanın.

 2. Çizgiler ve Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı:

Çizgiler ve Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı

Bu tür çok renkli soyut bir tırnak sanatı, çeşitli renk ojelerin yatay olarak kullanılmasıyla oluşturulabilir. Siyah çizgili veya tırnak fırçası ve siyah cila ile sınırlar için bazı kolay çizgili çizgiler yapın. Oluşturulan tasarımın üzerine palmiye ağaçlarının tasarımını çizerek bitirin. Ne güzel görünüyor değil mi?

3. Gradyan Tekstüre Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı:

Gradyan Tekstüre Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı

Koyu ve açık mavi ve biraz sarı ile degrade tekstüre bir tırnak sanatını deneyin. Tekstüre için bir sünger kullanın. Tırnaklarınızın her birine güzel bir palmiye ağacı çizerek bitirin. Bu şekilde oluşturulan tasarımı mühürlemek için şeffaf bir cila kullanın.

4. Açık Gün Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı:

Clear Day Palm Tree Nail Art

Açık bir gün palmiye ağacı ve plaj tırnak sanatı, biraz serbest el emeği ile oluşturulabilir. Bulutları çizmek için noktalama araçlarınızı veya tasarım için kürdanlarınızı kullanın. Avuç içi için iki ton yeşil ve bir kahverengi cila veya boya ve tırnak sanat fırçanızı kullanabilirsiniz. Palmiye ağaçlarının renkleri olduğundan emin olun çünkü bu tırnaklarınıza boyadığınız bir gündüz sahnesi..

5. Çok Renkli Günbatımı Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı Tasarımı:

Çok Renkli Gün Batımı Palmiye Ağacı Nail Art Tasarım

Bu çok renkli bir degrade palmiye ağacı tırnak sanatıdır. Bunu farklı renk ojeler ve sünger ile kolayca oluşturabilirsiniz. Bu tasarımı deneyin.

6. Serbest El Günbatımı Degrade Tırnak Tasarımı:

Serbest El Günbatımı Degrade Tırnak Tasarımı

İçinde kullanılan çeşitli renklerin seçimiyle güzel bir şekilde oluşturulmuş degrade dokulu bir gün batımı ve palmiye ağacı tırnak sanatı. Parlaklık ve parlaklık efekti için şeffaf cilayı unutmayın..

7. Hasır Noktalar ve Gün Batımı Palmiye Ağacı Tırnak Sanatı:

Hasır noktalar ve gün batımı palmiye ağacı tırnak sanatı

Bu tasarım diğerlerinden biraz farklıdır, çünkü tırnaklardaki dairesel desenler için ya stencils ve airbrush malzemesi kullanmanız ya da bir saman ve beyaz cila ucu kullanmanız gerekecektir. Taban düzgün bir şekilde oluşturulduktan sonra, siluet efekti için palmiye ağaçlarını siyahla çizin..

8. Basit Serbest El Gradyan Palmiye Ağacı ve Kuşlar:

Basit Serbest El Gradyan Palmiye Ağacı ve Kuşlar

Bütün palmiye ağaçlarını çizmek yerine, tırnaklarınıza ve bazı kuşlarınıza kesitli ağaç desenleri çizebilirsiniz. Baz boyayı 2-3 renk ve sünger kullanarak degrade olarak verin.

9. Plaj Tasarımında Serbest El Siluet Palmiye Ağacı:

Plaj Tasarımında Serbest El Siluet Palmiye Ağacı

Bu tür harika görünümlü bir siluet palmiye ağacı tasarımı, yaz tatillerinizi sahilde geçirmek istediğiniz günler için oluşturulabilir. Çizimde iyi elleriniz ve bazı temel renk tekstüre etme becerileriniz varsa, bu tür tırnak sanatını kolayca oluşturabilirsiniz..

Palmiye ağacı tırnak tasarımlarını bizim kadar sevdiniz mi? Geri bildiriminizi aşağıya bırakın.