Fincan kekler yemek için iyidir ve bakmak caziptir. Öyleyse neden yazları için bir fincan kek tırnak sanatını denemiyorsunuz? Cupcake çivileri oluşturmak o kadar da zor değil. Bu çivileri bir partide veya evinize gelirken takabilirsiniz. Kız arkadaşlarınızla bir uyku partiniz varsa bu tırnakları takabilirsiniz..

İşte Seçilmiş En İyi 9 Cupcake Nail Art Tasarımlarımız.

1. Kristal Cupcake Nail Art Tasarım:

Kristal Cupcake Nail Art Tasarım

Cupcake çivileri yapmak çok kolaydır. Bunları kısa tırnaklarda da yapabilirsiniz. Bu nedenle, uzun tırnaklara sahip olmakta sorun yaşıyorsanız veya tırnaklarınız uzun olmadığı için çeşitli nail art seçeneklerini kaçırdığınızı düşünüyorsanız, o zaman fincan kek tırnaklarını deneyin. Cupcakes üzerindeki sprinkleri temsil etmek için bazı küçük kristal boncuklar ekleyebilirsiniz..

2. Kolay Noktalı Cupcake Nail Art:

Kolay Noktalı Cupcake Nail Art

Yukarıda gösterilenler gibi farklı renklerde bir nokta deseni oluşturmak için noktalama araçlarınızı alın. Sadece bir parmağınızla küçük bir kek yapabilir ve diğerlerini sadece noktalarla doldurabilirsiniz. Fincan kekin gövdesinde şeritler kullanın. Bir vişneyi temsil etmek için üstte kırmızı veya pembe bir nokta olacak şekilde kekin üstünü beyaz tutun. Bu tasarımı deneyin ve spor yaparken eğlenin.

3. Kolay Çizgili Cupcake Nail Art Tasarımı:

Kolay Çizgili Cupcake Nail Art Tasarım

Basit tutmak ister misiniz? Tırnaklarınız için iki renkte basit çizgiler ve sadece bir parmak için bir fincan kek deneyin. Bu daha az zaman harcayacak ve yapılması kolay olacaktır. Kiraz için kalp şeklinde bir çıkartma veya saplama kullanın.

4. Kolay Çapraz Çizgili Cup Kek Tasarımı:

Kolay Çapraz Çizgili Cup Kek Tasarımı

Çizgileri dikey yerine çapraz yaparak, kolay çizgili kek tırnak tasarımının bir varyasyonunu oluşturabilirsiniz. Cupcake için üzerine çok renkli noktalar ekleyerek biraz özel yapabilirsiniz. Herhangi bir elbisenizle çok renkli bir tırnak sanatını kullanabilirsiniz. Bu tırnak sanatı için noktalama araçlarınızı veya kürdanlarınızı kullanın.

5. Glitter Glam Cupcake Nail Art Tasarımı:

Glitter Glam Cupcake Nail Art Tasarım

Fincan kekleri temsil eden bir parıltılı glam tırnak tasarımı deneyebilirsiniz. Tatlı pembe renkler ve payetli ojeler kullanmayı deneyin. 1 veya 2 çivi üzerinde puantiyeli tasarım için noktalama araçlarını kullanın. Küçük bir kek yapın ve üstünü kirazı temsil eden yapay elmasla süsleyin..

6. Fincan Pastalar ve Dondurmalar Nail Art:

Fincan Pastalar Ve Dondurmalar Nail Art

Yukarıdaki gibi bir fincan kek ve dondurma tırnak sanat tasarımını deneyin. Bunu bir kız gecesi için veya o özel okula dönüş vesilesiyle deneyin. Su çıkartmalarını deneyebilir veya ücretsiz el boyaması yapabilirsiniz..

7. Renkli Glitter Cupcake Çivileri:

Renkli Glitter Cupcake Çivileri

Normal tırnak tasarımı tasarımlarında küçük bir değişiklik her zaman memnuniyetle karşılanır. Tırnaklarınız için yukarıdaki gibi bir köpek yavrusu suratlı kek tasarımını deneyebilirsiniz. Renkli payetler ve ten rengi temel boya kullanarak diğer tırnakları basit tutun. Serbest el boyamada iyi becerilere sahip olmanız gerekecek.

8. Sticker CupCake Tırnak Sanatı:

Sticker Cupcake Nail Art

Yukarıdaki gibi bazı su çıkartmalı kek tasarımlarını deneyebilirsiniz. Görünümü daha belirgin hale getirmek için çıkartmaları tercihen beyaz tabanlı tırnak boyasında kullanın..

9. Fincan Pastaları Temsil Eden Çok Lezzet:

Cup Cake'leri Temsil Eden Çoklu Lezzet

Her zaman geleneksel beyaz kek tasarımlarına bağlı kalmanız gerekmez. Farklı renklerde cupcakeler yapabilirsiniz. Farklı renkler, farklı aromalı kekleri temsil edecektir. Keklerin üzerine biraz glam eklemek için kristal kalpleri kullanın.