Şükran Günü, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler tatillerden biri olarak kabul edilir. Adından da anlaşılacağı gibi, Şükran Günü paylaşma, kardeşlik ve birliktelik ruhunu kutlar. Bu nedenle irili ufaklı aileler bu günde en çok şükredecekleri şeyleri sıralarken enfes bir şölen için bir araya gelirler. Bu ünlü ABD tatili aynı zamanda tırnak sanatına da ilham verdi..

Bir ifade biçimi olarak tırnak sanatı, genç kadın ve kız çocuklarına daha fazla kişilik ve cesaret katmak için tırnaklarını ‘giydirme’ fırsatı sağladığı için son birkaç yılda ivme kazanmıştır. Bu nedenle, Şükran Günü ve tırnak sanatını bir araya getirdiğinizde, mevcut ilginç tırnak tasarımlarına hayran kalacaksınız. Ayrıca, tatilin Kasım ayının son Perşembe günü gerçekleştiği göz önüne alındığında, sonbahar mevsimi, sonbahar yapraklarıyla dolu şükran gününden ilham alan nail art tasarımında da önemli bir etkiye sahiptir..

Şükran Günü Nail Art Tasarımları:

1. Sonbahar Yaprakları Tırnak Sanatı:

şükran günü tırnak sanatı

Sonbahar yaprakları tırnak tasarımı, Şükran Günü tatilinin gerçekleştiği mevsime uygun bir haraç öder. Sonbahar tonları bu tırnak tasarımında tam olarak sergileniyor, sonbahar yaprakları aşağıdan yukarıya doğru toprak rengi kahverengi, koyu sarı ve turuncu tonlarında boyanmış. Bu, çok gürültülü olmadan nasıl ilginç olabileceğinizin mükemmel bir örneğidir. Yaprak tasarımının üstüne çıkan parıltılı kaplama, tırnağa ışıltı katar..

2. Güz İlhamlı Tırnak Tasarımı:

Sonbahardan ilham alan Nail Art

Sonbahara dayalı tırnak tasarımı, sonbahar mevsiminde doğanın ve dünyanın nasıl birleştiğine atıfta bulunur. Siyah çizgiler, dekoratif amaçlar için eklenir ve beyaz noktalar, genel tasarımı cafcaflı görünmeden tamamlar. Işıltı ve pizzazz eklemek için parıltılı kaplama eklendi. Tırnak sanatının Fransız manikür stili karakter katar ve tırnağı boş hissettirmeden çıplak bırakır..

3. Hacılardan ilham alan Nail Art:

Hacılardan ilham alan Nail Art

İyi haberlerin resmi taşıyıcıları olan hacılar, tırnak tasarımı için de ilham kaynağı oluyor. Kızılderili, Hemşire ve Şef’in yüzleri her çiviye boyanmıştır. Bu ilginç tarz hem sevimli hem de korkak ve tatil sezonunda genç kızlar arasında bir hit. Bu karakterleri kullanarak, bir kadın Şükran Günü’nün gerçek ruhunu somutlaştıracaktır..

4. Türkiye’den ilham alan Nail Art:

Türkiye'den ilham alan Nail Art

Hiçbir Şükran Günü kutlaması, sulu bir Türkiye’nin varlığı olmadan tamamlanmış sayılmaz. Bütün evlerde, sofraya konulan diğer lezzetler bir yana, masanın ortasında mutlaka büyük bir hindi bulunur. Bu nedenle, bir hindi tasarımının bir kadının tırnağı üzerinde yolunu bulması uygundur. Tırnak üzerine boyanmış şirin hindi motifleri toprak tonlarında kırmızı, sarı, turuncu ve kahverengidir..

5. Sonbahardan İlham Alan Tırnak Sanatı:

Sonbahardan Esinlenilen Tırnak Tasarımı

Sonbahar mevsimi, tatil mevsiminin sıcaklığını beraberinde getirdiği için tüm dünyada herkes tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Toprak tonlarında bir zemin üzerine boyanmış bu çiçek motifleri mevsimi en iyi şekilde tamamlayacak. Doku ve renk bakımından zengin olan bu tırnak tasarımı, aynı zamanda ek bir incelik ile birlikte gelir..

6. Türkiye Tüy Tırnak Sanatı:

Türkiye Tüy Tırnak Sanatı

Hindi tüyü, sarı, turuncu, ıhlamur yeşili, moka ve siyah gibi zengin renklerde tırnak üzerinde bir tür gölgelik oluşturur. Şık görünmenin harika bir yolu.

7. Yaprak Motifli Tırnak Tasarımı:

Yaprak Motifli Tırnak Tasarımı

Yaprağın bir kısmının tırnağın her iki tarafına boyandığı ve bir parça parıltıyla tamamlandığı bu tırnak tasarımında sonbahar yaprağı motifi referans alınmıştır.

8. Düşen Yapraklar Tırnak Sanatı:

Düşen Yapraklar Tırnak Sanatı

Sonbaharda düşen yapraklar, burada parıltıyla temsil edilen bu tasarım için ilham kaynağı oluyor..

9. Pişmiş Hindi Tırnak Tasarımı:

Pişmiş Hindi Tırnak Tasarımı

Artık genç kadınlar ve kızlar, hareket halindeyken (tırnaklarında) pişmiş hindinin tadını çıkarabilirler. eğlenceli ve lezzetli!