Italijoje yra didžiausias UNESCO pasaulio paveldo objektų skaičius. Puikios architektūros ir paminklų galima rasti visoje šalyje. Roma, Venecija ir Florencija yra didžiausi miestai, kuriuose yra daug turistų. Be kultūrinės ir architektūrinės pusės, čia taip pat yra gražių pakrančių, Alpių ežerų ir kalnų. Bel Paese yra kitas Italijos vardas, reiškiantis gražią šalį.

15 geriausių turistų vietų:-

1. Roma:

Roma_italy-turistinės vietos

„Roma nebuvo pastatyta per dieną“ yra įprasta frazė, o lankytojams neabejotinai užima daug laiko tyrinėti geriausius sostinės miestus. Yra tiek daug lankytinų vietų ir įdomių lankytinų vietų. Nuo apžiūros nuostabiame Koliziejuje iki pasivaikščiojimo, kur mirė Cezaris, apsilankymo šventame Vatikano mieste ar noro prie Trevi fontano, Roma tikrai yra svarbi jūsų kelionės į Italiją dalis.

2. Venecija:

Venice_Italy turistinės vietos

Venecija yra brangi turistų vieta ir idealiai tinka poroms, nes ji yra labai romantiška. Jums patiks pasivažinėti gondolomis vienu iš kanalų, pasivaikščioti alėjomis ir šiek tiek praleisti laiką aplinkinių Šv. Marko aikštėje. Yra daug senų gotikinių bažnyčių, kuriose jūs gaunate tikrąją Romos dvasinės pusės esmę.

3. Florencija:

Italijos Florencijos turistų lankomos vietos

Florencija garsėja tuo, kad yra Mikelandželo garsiosios Dovydo statulos gimtinė. Čia yra didžiulė gotikinė katedra, Santa Maria del Fiore bazilika, kuri yra labai svarbi turistų vieta ir yra Florencijos simbolis. „Duomo“ taip pat yra dar vienas populiarus turistų traukos objektas.

4. Piazza del Campo:

piazza-del-campo_italy-tourist-places

Piazza del Campo yra viena didžiausių Europos viduramžių aikštių. Jis yra gerai žinomas visame pasaulyje dėl savo grožio ir architektūrinio vientisumo. Jame yra „Palazzo Pubblico“ ir jo garsus bokštas, taip pat įvairūs palazzi signorili, kuriuos turi turtingos Sienos šeimos..

5. Pompėja:

pompei_italy-turistinės vietos

79 m. Mūsų eros metais išsiveržė Vezuvijaus ugnikalnis, apimantis netoliese esantį Pompėjos miestą, kuriame liko pelenų ir dirvožemio, ir tada tą skausmingą dieną miestas buvo išsaugotas. Po kasinėjimų buvo pateikta nauja nepaprasta įžvalga apie žmonių, gyvenusių prieš du tūkstančius metų, gyvenimą.

6. Pozitanas:

positano_italy-tourist-places

Pozitanas yra mažas miestas, įsikūręs Amalfio pakrantėje. Pakrantė yra žinoma dėl savo nelygaus reljefo, gamtos grožio ir miestų, kurie atrodo kaip nuotraukos. Nors miestas klestėjo viduramžiais, XIX a. Viduryje daugiau nei pusė gyventojų išvyko. XX amžiuje jis iš skurdaus žvejų kaimo tapo garsaus turistų traukos objektu, o nuopelnas priklauso autoriui Johnui Steinbeckui, kuris rašė apie jo grožį..

7. Komo ežeras:

Lake-como_italy-tourist-places

Komo ežeras priklauso Italijos ežerų rajonui, kuris yra populiarus tarp lankytojų daugiau nei 100 metų. Ežeras atrodo kaip apverstos „Y“ formos, dvi šakos prasideda nuo Komo pietvakariuose ir Lecco pietryčiuose. Jie susilieja pusiaukelėje, o ežeras tęsiasi iki Koliko šiaurės kryptimi. Ežeras yra žinomas dėl vilų, kurios čia buvo nuo romėnų laikų.

8. Pasviręs Pizos bokštas:

pasviręs-bokštas-pizos_italia-turistinės vietos

Pagrindinė Pizos atrakcija yra pasviręs bokštas. Iš pradžių jis buvo pastatytas 1173 m., Kad galėtų būti katedros varpinė, o vėliau pradėjo slinkti dėl nestabilios žemės pagrindo. Buvo atliktas gerai parengtas projektas, neleidžiantis bokštui toliau pasvirti, ir šis projektas buvo baigtas 2001 m. Dabar bokštas yra atviras lankytojams ir yra gana populiarus tarp turistų lankomų vietų Italijoje..

9. Kapris:

capri_italy-turistinės vietos

Kapris yra nuostabi Italijos sala. Neapolio įlanka nuo pat Romos laikų buvo žinoma kaip svarbi kurorto vieta. Saloje pilna vasaros turistų ir jums gali pasisekti, kai rasite įžymybių, atvykstančių praleisti atostogų.

10. Abrucas:

abruzzo_italy-tourist-places

Abrucuose yra keletas geriausiai išsilaikiusių Italijos viduramžių kalvų miestų. Dauguma jų yra regioniniuose ir nacionaliniuose parkuose, todėl greičiausiai jie nebus greitai sukurti. Abrucai yra viena vieta Italijoje, iš kurios atsiveria geriausias Italijos kraštovaizdžio vaizdas.

11. San Lorenzo Maggiore:

san-lorenzo-maggiore_italy-tourist-places

San Lorenzo Maggiore yra patraukli Neapolio bažnyčia, pastatyta XIII a. Nuostabiausia dalis yra slaptas faktas apie graikų-romėnų Neapolio miesto požemines liekanas. Lankytojams leidžiama klaidžioti graikų agora ir senosiomis Romos gatvėmis. Tai labai informatyvus muziejus su eksponatais, archeologiniais kasinėjimais ir istorinėmis istorijomis.

12. Manarola:

turizmo vietos manarola_Italy

Manarola yra senas miestas Cinque Terre. „Penkios žemės“ apima penkis savo grožiu pasižyminčius kaimus. Gatvės, traukiniai ir valtys jungia kaimus, o automobiliai negali patekti iš išorės. Miestas pakyla ant kalno šlaito ir iš jo atsiveria nuostabus vaizdas į Viduržemio jūrą.

13. San Gimignano:

san-gimignano_italy-tourist-places

San Gimignano yra kaimas Toskanoje, apie 56 km nuo Florencijos. Šiam miestui priklausančios šeimos pastatė daugiau nei 72 bokštinius namus, kurių aukštis buvo apie 50 metrų. Jie buvo turtingi ir galingi, o bokštai buvo pastatyti siekiant apsaugoti juos nuo priešo atakų. Deja, kilo epidemija ir dauguma žmonių buvo nusiaubti dėl 1348 m. Maro. Šiuo metu tai yra svarbi turistų lankoma vieta, kurioje rodomi italų meno šedevrai, buvę XIV – XV a..

14. Sorento:

sorrento_italy-tourist-places

Sorentas gali būti geriausias galutinis kelionės tikslas Italijoje ir palikti jums daug prisiminimų, su kuriais grįžtumėte. Tai populiari turistų lankoma vieta, esanti Morningtono pusiasalyje, tarp Portsea ir Blairqowrie. Jis nukreiptas į šiaurę nuo Port Phillip ir į atvirus Baso sąsiaurio vandenis pietuose. Tai vartai į Amalfio pakrantę ir populiari turistų vieta vasarą.

15. Cinque Terre:

cinque-terre_italy-tourist-places

Iš „Cinque Terra“ atsiveria nuostabus vaizdas į penkis miestus, esančius ant uolų, su vaizdu į vandenyną. Turistai gali vaikščioti 12 km taku, jungiančiu kiekvieną miestą, ir tyrinėti mažas gatves. Kalvose yra alyvmedžių giraitės, į kurias galima patekti.