Naujoji Zelandija yra nuostabiai fotogeniška šalis, iš kurios turistams atsiveria nuostabūs vaizdai. Salose yra tankūs miškai, kalnai, paplūdimiai, ledynai ir tt Šalis susilieja su tradicine maorių kultūra kartu su miesto kosmopolitiniais miestais, vaizdingais kaimais ir tyra dykuma. Laiminga salų tauta turi ką pasiūlyti kiekvienam.

Įžymios ir gražios Naujosios Zelandijos turistų vietos:

Pažvelkime į geriausias Naujosios Zelandijos turistų vietas.

1. Kraistčerčas:

Naujosios Zelandijos turistinės vietos

Kraistčerčas yra antras pagal dydį miestas Naujojoje Zelandijoje. Jis yra labai išvystytas verslo aspektais. Jūra jungiasi su tarptautine prekyba, pramogomis, apsipirkimu ir siūlo geriausias turistų pramogas. Kraistčerčas, esantis miesto pusėje, tiesiog neužtikrina miesto gyvenimo, bet taip pat yra kelias į paplūdimius ir kalnus. Kraistčerčas siūlo geriausią Naująją Zelandiją.

2. Milfordo garsas:

milford-sound_new-zealand-tourist-places

„Milford Sound“ yra viena iš labiausiai lankomų turistų lankomų vietų Naujojoje Zelandijoje. Jis yra į šiaurę ir yra prieinamas Fiordlando nacionaliniam parkui. Iš šios vietos atsiveria nuostabus pakrantės vaizdas su nuostabiomis viršūnėmis ir tamsiai mėlynu vandeniu. Vietovė yra palaiminta dažnais krituliais, kurie sustiprina šį Pietų salos grožį, o kriokliai gražiai teka žemyn uolomis.

3. Salų įlanka:

island-bay_new-zealand-tourist-places

Salų įlanka yra romantiška turistų vieta. Teritorijoje yra 144 salos ir keletas nuošalių įlankų bei smėlio paplūdimių. Tikėtina, kad matysite daugybę jūrų gyvūnų, tokių kaip banginiai, delfinai ir didysis marlinas. Tai yra priežastys, kodėl žmonės mėgsta ateiti. Jie plaukioja jachtomis, dideliais kruizais ir atgauna tikrai įsimintinų prisiminimų.

4. Rotorua:

rotorua_new-zealand-tourist-places

Rotorua yra gerai žinoma turistų vieta Naujojoje Zelandijoje. Ji turi savitą kultūrą, žinomą kaip maoriai, kurie privertė turistus nustebinti kiekvieną apsilankymą mieste. Vietiniai gyventojai yra gana nuoširdūs ir jie tikrai jums padės kelionėje. Meniniai įgūdžiai, atspindintys kultūros vietas, neabejotinai yra priežastis, kodėl šis miestas yra toks svarbus Naujojoje Zelandijoje.

5. Tongariro nacionalinis parkas:

tongariro-national-park_new-zealand-tourist-places

Tongariro buvo pirmasis Naujojoje Zelandijoje pastatytas nacionalinis parkas. Parkas turi įvairią ekosistemą, apimančią ežerus, vaistinius krūmus, miškus, dykumas, lygias plokščiakalnes ir net ugnikalnius. Galite pradėti žygį iš Whakapapa lankytojų centro ir pamatyti Taranaki krioklį, kuris yra trijų valandų kelionė iš ten.

6. Oklandas:

auckland_new-zealand-tourist-places

Oklandas yra didmiesčio miestas, esantis Naujosios Zelandijos šiaurinėje saloje ir kuriame yra daug gyventojų, palyginti su kitais čia esančiais miestais. Turistai mėgaujasi Naujosios Zelandijos miesto puse, taip pat mano, kad kraštovaizdis yra gražus ir įdomus miesto gyvenimas. Oklandas yra vieta, kur turistai norėtų užsukti į kiekvieną apsilankymą Naujojoje Zelandijoje.

7. Koromandelio pusiasalis:

coromandel-pusiasalis_naujoji Zelandija-turistinės vietos

Koromandelio pusiasalis yra paplūdimys, garsėjantis tarp salos vietinių gyventojų ir lankytojų, kurie čia atvyksta mėgautis karšta vandens temperatūra, kuri pakyla iki 60 laipsnių Celsijaus. Karštosios versmės ir smėlio paplūdimiai verti gero poilsio laiko, o lankytojai atsigaivina ir atgaivina save bei mėgaujasi geru paplūdimio sportu..

8. Franzo Josefo ledynas:

franz-josef-glacier_new-zealand-tourist-places

Franco Josefo ledynas yra Westland nacionaliniame parke pietvakariuose ir yra gerai prieinamas visiems turistams. Lankytojams leidžiama nueiti iki milžiniško ledyno papėdės, o kai kurie netgi pasiima sraigtasparnį ir turi geriausią vaizdą į ledyną. Tai kartu su „Fox Glacier“ pietvakariuose yra dvi patraukliausios turistų vietos.

9. Velingtonas:

Velingtono miestas temstant nuo Viktorijos kalno

Naujosios Zelandijos sostinė yra Velingtonas. Jis susitelkęs Šiaurės salos apačioje. Vietovė turi gražią aplinką su geriausiu miesto gyvenimu, su pastatais ir paminklais bei net menu ir kultūra. Čia būtina aplankyti „Te Papa“ muziejų, kuriame eksponuojamos praeities istorijos. Naktinis gyvenimas yra nuostabiai ekstravagantiškas, kur galite pabūti su miestu ir mėgautis geru maistu, gėrimais, muzika ir šokiais.

10. Kenterberis:

Žiemos saulėtekis, žiūrintis per Tasmano upę link Aoraki / Mt Cook kalno, apsnigto, Mackenzie Country, Kenterberis, Naujoji Zelandija

Didžiausia atrakcija Kenterberyje yra Kuko kalnas, kuris yra aukščiausia Naujosios Zelandijos viršūnė. Viena vertus, kalnas yra 3754 metrų aukščio, kita vertus, prie Kaikoura krantų yra gilių povandeninių apkasų, o tai yra puiki atrakcija dėl banginių, delfinų ir ruonių. Kraistčerčas ir Timaru yra kaimyniniai miestai. Tikėtina, kad čia rasite senų laikų paveldą ir kultūrą, gerai išsaugotą.

11. „Westland Tai Poutini“ nacionalinis parkas:

westland-tai-poutini-national-park_new-zealand-tourist-places

Tai Poutini nacionalinis parkas yra Pietų saloje. Jis buvo įkurtas 1960 m., Kurio plotas užima 1175 km². Du garsūs Franco Josefo ir Foxo ledynai yra parko teritorijoje. Parkas leidžia jums sumedžioti tauriuosius elnius, zomšą ir tachą. Taip pat yra galimybių skristi sraigtasparniais ir medžioti.

12. Marlborough:

marlborough_new-zealand-tourist-places

Marlboro garsėja savo vynuogynais. Galite ištirti jo istoriją ir aplankyti laukinę gamtą. Visame regione, taip pat jūros gyvybės šventovėje, yra delfinų, ruonių, mažų mėlynos spalvos pingvinų, vietinių varpinių paukščių ir kai kurių kitų rūšių paukščių.

13. Dangaus bokštas:

dangaus bokštas_naujoji Zelandija-turistinės vietos

„Sky Tower“ veikia kaip stebėjimo ir telekomunikacijų bokštas. Bokštas buvo pastatytas naudojant aukštųjų technologijų įrangą ir yra apie 328 metrus aukščio, todėl tai yra aukščiausia laisvai stovinti konstrukcija visame pietiniame pusrutulyje. „Sky Tower“ yra ikoninė struktūra Oklando horizonte. Iš bokšto atsiveria geriausias vaizdas iš besisukančio restorano „Orbit“, kuris yra maždaug už 80 km nuo pastato.

14. Abelio Tasmano nacionalinis parkas:

abel-tasman-national-park_new-zealand-tourist-places

Abelio Tasmano nacionalinis parkas yra šiauriausiame Pietų salos gale. Žmonės čia mėgsta žygius pėsčiomis. Gabenamos transporto priemonės yra valtys, pėsčiomis ar mažas lėktuvas, tačiau kelionė bus verta patirties. Kai einate kalnuotu reljefu, čia galima atsekti mėlynus pingvinus, medinius balandžius, vekas ir kai kuriuos kitus retus paukščius.

15. „Napier Art Deco“:

napier-art-deco_new-zealand-tourist-places

Napier yra nedidelis miestas Hawke’s įlankoje. Jis yra gerai žinomas dėl art deco architektūros. Po 1931 m. Žemės drebėjimo miestas buvo visiškai sugriautas. Kiekvieną vasarį „Art Deco“ savaitgalį į Napier atvyksta tūkstančiai lankytojų. Vietiniams gyventojams tai svarbus kultūrinis įvykis.