Radžastanas yra ne tik didžiausia Indijos valstija, bet ir turbūt viena iš istoriškai ir kultūriškai svarbiausių. Čia turėsite auksinę galimybę pamatyti nuostabiausius rūmus, paminklus, pastatus ir šventyklas. Jis pritraukė turistus iš viso pasaulio ir vis dar yra viena populiariausių visų laikų Indijos vietų. Jei artimiausiu metu planuojate atostogas, tikrai siūlytume apsvarstyti Radžastaną. Šis gražus turtingo paveldo, kultūros, šviesų ir festivalių kraštas tikrai padarys jūsų kelionę įsimintiną ir gražią.

Gražios ir garsios Radžastano turistinės vietos su nuotraukomis:

1. Džaipuras:

Radžastano turistinės vietos

Džaipuras, dar žinomas kaip Rožinis miestas, yra Radžastano sostinė ir dažnai vadinamas Indijos Paryžiumi. Tai yra pagrindinė valstijos kelionių kryptis ir ištisus metus pilna tarptautinių lankytojų. Jame yra daugybė lankytinų vietų ir turistinių vietų, pradedant Jantar Mahal, Jal Mahal, Gintaro fortu, Hawa Mahal ir Albert Hall muziejumi ir tt Džaipuras garsėja savo garsiais festivaliais, tokiais kaip Literatūros festivalis ir Aitvarų festivalis. Tikrai ši vieta yra stebuklas, ir jūs tikrai turite čia atvykti, kai įvažiuosite į Radžastaną.

2. Udaipuras:

udaipur_rajasthan-tourist-places

Radžastano Udaipuras yra labai romantiškas ir išgalvotas miestas, daugiausia dėl savo parkų, sodų ir rūmų. Jame yra daugybė lankytinų vietų, o maistas čia yra ekologiškas, skanus ir nebrangus. Jei norite sužinoti Radžastano istoriją, turite atvykti į Udaipurą. Jo nuostabios savybės jus pribloškia. Vaizdingi ežerai ir karališkieji rūmai tikrai džiugins jūsų akis. Kai kurios vietos, kurias rekomenduotume aplankyti, yra Saheliyon-Ki-Bari, Miesto rūmų kompleksas, Bagore Ki Haweli, Pichola ežeras ir Ambrai Ghat.

3. Jaisalmeris:

Jei šiais metais ketinate romantiškai atostogauti, tikrai rekomenduotume keliauti ir tyrinėti Džaisalmerio grožį. Ši vieta tokia romantiška ir puošni. Tai puiki vieta apsilankyti žiemos mėnesiais, nes šiuo metų laiku oras yra gana švelnus ir malonus. Šventyklos, paminklai, žygiai dykumoje ir kupranugarių safariai įkvėps puikios romantikos tarp jūsų ir padarys jūsų kelionę kaip pasaką. Iš tikrųjų, jei nematėte Jaisalmerio, praleidote kažką labai gražaus ir ypatingo.

4. Abu kalnas:

mount-abu_rajasthan-tourist-places

Radžastane gausu ne tik Karališkojo Radža ežerų ir rūmų, bet ir kelių gražių kalvų stočių, apie kurias turime kalbėti, tai Abu kalnas. Tai yra populiari kalvų stotis, esanti Aravalli kalnų grandinėje. Iš jo atsiveria panoraminiai vaizdai ir vaizdingos vietos, kur tikrai galėsite mėgautis šeima ir draugais. Tie, kurie ieško ramybės ir vienatvės, tikrai turėtų ateiti prie vis gražesnio Abu kalno. Jūs ne tik atsipalaiduosite, bet ir turėsite galimybę aplankyti prestižines vietas, tokias kaip Achalgarh fortas ir Guru Shikar Peak.

5. Ranthambore nacionalinis parkas:

ranthambore-national-park_rajasthan-tourist-places

Norėdami ištirti Radžastano laukinę gamtą, eikite į Ranthambore nacionalinį parką. Ši vieta yra visiškai įspūdinga. Šis kraštas yra tigrų, hienos, leopardų, džiunglių kačių, tinginių lokių, hanumano langūrų ir tt namai. Šis parkas buvo istoriškai reikšmingas nuo X amžiaus ir reprezentuoja Radžastano kultūrą, turtus ir laukinę gamtą. Iš visų nacionalinių parkų ir draustinių šis yra pats reikšmingiausias. Taigi atvykę čia būtinai vieną kartą apsilankykite Ranthambore nacionaliniame parke.

6. Džodpuras:

jodhpur_rajasthan-tourist-places

Džodpuras yra antras pagal dydį miestas visame Radžastane. Tai nuostabios lankytinos vietos, nes tai suteikia auksinę galimybę aplankyti tikrai gražias vietas ir rūmus. Iš visų vietų rekomenduotume aplankyti Umaid Bhawan rūmus, Balzamando ežerą ir Mandorės sodą. Miestas dažnai apibūdinamas kaip mėlynasis miestas, o vietos yra tikrai vaizdingos ir patrauklios. Atvykę į Radžastaną, užsirašykite šią vietą ir būtinai pasilikite ten dieną ar dvi. Jūsų kelionė bus verta.

7. Bikaneris:

bikaner_rajasthan-tourist-places

Bikaneris taip pat žinomas kaip kupranugarių miestas ir yra garsiosios Thar dykumos, esančios Radžastane, pakraštyje. Šis miestas yra gražus ir kasmet sulaukia daugiau nei šimtų tarptautinių turistų. Čia rasite daugybę rūmų ir fortų, kuriuos turėtumėte aplankyti: Lalgarh rūmai, smėlio kopos, kupranugarių safari, kupranugarių veisimo ūkis ir tyrimų centras. Taip pat nepamirškite paragauti skanaus Radžastano thali Bikaner. Nors tai yra grynai vegetariška, kiekvienas kąsnis yra kupinas skonio, kuris jus visiškai patenkins.

8. Radžastano turgūs:

bazaars-of-rajasthan_rajasthan-tourist-places

Radžastanas garsėja rankdarbiais ir keramika. Atvykę į tokias vietas kaip Bikaner ir Jaisalmer, tikrai turėtumėte aplankyti čia esančius turgus. Būsite maloniai nustebinti pamatę keramiką, spalvingus rankdarbius, lėles, marmurines statulėles ir marmurinius dirbinius. Visi jie yra tokie gražūs ir unikalūs. Ir geriausia yra tai, kad dauguma jų yra rankų darbo. Atvykę čia būtinai pasiimkite keletą šių nuostabių rankdarbių.

9. Musonų rūmai:

monsoon-palace_rajasthan-tourist-places

Musonų rūmai yra ant kalvos ir yra geriausia vieta aplankyti musonų sezoną. Ji priklausė karališkajai Mewar šeimai, kol vyriausybė paėmė ją į rankas. Nors ši vieta nėra labai gerai prižiūrima, gera dalis yra ta, kad ji buvo atkurta ir vis tiek galite eiti ir aplankyti šią vietą, kai jums patinka.

10. Udaipuro lynas:

udaipur-ropeway_rajasthan-tourist-places

Jei esate nuotykių mėgėjas, tikrai turėtumėte atvykti į Udaipuro lynų kelią. Bilietus galima įsigyti už 72 rupijas suaugusiems Indijoje ir apie 300 rupijų suaugusiems užsieniečiams. Taip pat galima įsigyti bilietų vaikams, viskas priklauso nuo ūgio ir tautybės. Būkite pasirengę laukti, nes eilės visada yra ilgos.

11. Ajmeris:

ajmer_rajasthan-tourist-places

Ajmer yra viena iš populiariausių turistų vietų Radžastane. Ajmeris garsėja Dargah Sharif, sufijų šventojo Moinudeen Chisti šventove. Tai pritraukia žmones iš viso pasaulio, nepriklausomai nuo religijos. Ajmeris yra Aravalli kalnų grandinės, esančios Radžastane, įsčiose. Anasagaro ežeras, kuris nėra natūralus ežeras, yra į šiaurę nuo Ajmerio miesto ir pritraukia daug turistų. Nagpatharo diapazonas apsaugo miestą nuo garsiosios Thar dykumos..Puškaro ežeras Ajmer yra svarbi induistų piligrimystės vieta. Manoma, kad maudynės Puškaro ežere gali išvalyti nuodėmes ir išgydyti odos ligas.

12. Chittorgarh:

chittorgarh_rajasthan-tourist-places

Chittorgarh yra palei Berarch upės krantą. Jame yra didžiausias ir nuostabiausias Radžastano fortas „Chittorgarh Fort“. Tvirtovė yra gyvas pasakojimas apie vertybes ir drąsą, kuri apibūdino narsius Radžputo valdovus, kurie valdė Mewar. Kitas vertingas šios vietos turėjimas yra Pergalės bokštas arba Vijay Stambh. Iš raudono smiltainio pastatytas „Vijay Stambh“ sienose taip pat puikuojasi induistų dievų drožiniai. Tai graži vieta, reiškianti išdidžią tos vietos istoriją.

13. Bundi:

Bundi_Rajasthan turistinės vietos

Įsikūręs 210 km atstumu nuo Džaipuro, Bundis yra žinomas dėl savo gražių fortų ir rūmų bei laiptelių rezervuarų, vadinamų Baoris. Liaudies pasakojimai byloja, kad regione gyveno senovės gentis, vadinama Bunda Meena, ir taip miestas gavo savo pavadinimą. Keletas svarbių turistinių vietų Bundyje yra Taragarh fortas, Bundi rūmai, Nawal Sagar, Dabhai Kund ir Sukh Mahal. Rūmai gali pasigirti išskirtiniais paveikslais ir pritraukia didžiulį pėdsaką. Paveikslai yra labai įdomūs, nes atspindi kinų apgyvendinimo šiame mažame mieste poveikį,

14. Bharatpuras:

bharatpur_rajasthan-turistinės vietos

Bharatpuras yra gerai žinomas dėl daugybės rūmų, šventyklų ir sodų. Deego rūmai čia garsėja savo architektūriniu grožiu. Deego rūmuose yra keletas baseinų, fontanų ir augalų. Keshav Bhawan yra didžiulė atrakcija. Jis turi aštuonkampį pagrindą ir vieno aukšto struktūrą. Dirbtinis perkūnas taip pat yra pagrindinis susidomėjimo šaltinis. Vandens srovės sukuria netikrą musoną, o metaliniai rutuliai ant stogo suteikia griaustinio efektą.

15. Bhangarh fortas:

bhangarh-fort_rajasthan-tourist-places

Tai tikras malonumas nuotykių ieškotojams ir įspūdžių mėgėjams. Įsikūręs Alvare, vaiduoklių miestas Bhangarh yra viena iš vaiduokliškų ir stuburą atvėsinančių vietų, kokias tik galite įsivaizduoti, o ne pamiršti – viena iš vietų, kur yra daug pranešimų apie paranormalią veiklą. Tai pritraukia daugybę drąsių širdžių turistų, norinčių smagiai praleisti laiką. Tai viena iš įdomiausių vietų Radžastane.

Tai buvo vienos geriausių Radžastano lankytinų vietų. Radžastanas yra puiki vieta aplankyti turistus ir kelionių entuziastus. Kiekvienas kampelis ir kampelis vaizduoja turtingą jos kultūrą ir paveldą. Įtraukite šią spalvų ir kultūros vietą į savo kelionių dienoraščius.