Kalbant apie egzotiškas turistų vietas ir vietas, Chandigarh yra savo viršūnėje. Pendžabo sostinė yra gerai išvystyta ir turi keletą gražiausių vietų, kurias kada nors matysite. Atvykti į šią vietą trumpoms atostogoms yra visiškai verta, nes viskas šioje vietoje yra unikalu, nuostabu ir patrauklu. Jei tikitės čia vykti atostogauti, čia yra keletas turistinių vietų Čandigare, kurių neturėtumėte praleisti.

 Gražios Čandigaro turistinės vietos:

Toliau pateikiamas geriausių ir nuostabiausių turistų lankomų vietų Čandigare sąrašas kartu su jų nuotraukomis, kurios jus džiugina kelionėje.

1. Sukhna ežeras:

chandigarh-turistinės vietos

Sukhna ežeras yra vienas patraukliausių ir gražiausių ežerų, esančių Šivalikų papėdėje. Jis yra žmogaus sukurtas ir pastatytas 1958 metais. Tai puiki vieta tiems, kurie ieško ramybės ir atsipalaidavimo po ilgos ir varginančios dienos. Jei esate sporto ar gamtos mylėtojas, Sukhna ežeras yra ideali vieta jums. Dauguma turistų sakė, kad tai yra viena iš geriausių ir patraukliausių turistinių vietų Čandigare.

2. Laisvalaikio slėnis:

laisvalaikio slėnis_chandigarh-turistinės vietos

Laisvalaikio slėnis yra tikrai puiki vieta aplankyti Čandigarhą, nes čia kasmet yra daug turistų ir jis buvo labai mėgstamas ir vertinamas. Jame yra nuostabi apie 8 kilometrų ilgio sodų grandinė. Taip pat kasmet vyksta trijų dienų karnavalas, pritraukiantis žmonių iš visos šalies.

3. Drugelių parkas:

butterfly-park_chandigarh-tourist-places

Chandigarh drugelių parkas yra ideali vieta visiems gamtos mylėtojams. Jis yra maždaug septynių akrų ploto ir turi gražiai atrodantį kraštovaizdį. Palmės čia patrauklios ir tai tikrai puiki vieta tiems, kurie norėtų pasimėgauti tarp spalvingų ir ryškių drugelių. Kadangi drugeliams reikia gėlių, čia auginamos medetkos, jurginai, petunijos ir kitos skirtingų rūšių gėlės. Tai viena iš mėgstamiausių Čandigarho turistų vietų.

4. Čandigaro rožių sodas:

the-rose-garden-of-chandigarh_chandigarh-tourist-places

Chandigarh rožių sodas yra žinomas dėl savo nuostabių rožių lysvių. Jo įvairios rožės, aromatas, medžiai ir krūmai tikrai jus sužavės. Čia rasite maisto prekystalių, nors čia neleisite piknikuoti, nes tai prieštarauja taisyklėms. Rožių sodas taip pat kasmet organizuoja festivalį, kuriame nugalėtojams skiriami skirtingi prizai. Šis rožių sodas yra viena gražiausių turistų lankomų vietų Čandigare su spalvingomis rožėmis.

5. Tarptautinis lėlių muziejus:

international-dolls-museum_chandigarh-tourist-places

Garsusis Tarptautinis Čandigarho lėlių muziejus buvo įkurtas 1985 metais ir jame yra keletas geriausių ir gražiausių lėlių, surinktų iš viso pasaulio. Šis muziejus iš pradžių buvo pastatytas siekiant pramogauti vaikams, tačiau laikui bėgant jis išpopuliarėjo žmonėms visoje šalyje.

6. Chokhi Dhani:

chokhi-dhani_chandigarh-tourist-places

Chokhi Dhani yra vieta, kur buvo sujungtos visos Radžastano genčių kultūros, papročiai ir tradicijos, kad žmonės galėtų ateiti ir pasižvalgyti bei sužinoti apie turtingą Radžastano paveldą ir kultūrą. Jame yra puikūs magijos šou ir pasivažinėjimai kupranugariais pramogų tikslais.

7. Kvapų sodas:

garden-of-fragrance_chandigarh-tourist-places

Kvapų sodas yra vienas iš gerai žinomų ir gerai išvystytų Chandigarh sodų. Jame yra gražių gėlių lovų, medžių ir krūmų. Tai taip pat puiki vieta iškyloms šeimai ir draugams, kurie čia atvyksta pasimėgauti su draugais ryte ir vakare.

8. Nek Chando roko sodas:

nek-chands-rock-garden_chandigarh-tourist-places

Nek Chando roko sodas buvo pripažintas viena iš architektūrinių liaupsių sulaukusių vietų Čandigare. Skulptūros ir statulos čia yra labai gražios, ir visi, kurie lankosi Chandigarh, tikrai turėtų aplankyti šią vaizdingą vietą. Dauguma nacionalinių turistų ir vietinių žmonių sutiko, kad tai yra viena iš turistų lankomų vietų Čandigare.

9. Mansa Devi šventykla:

mansa-devi-temple_chandigarh-tourist-places

Chandigarho Mansa Devi šventykla yra nepaprastai šlovinga ir nuostabi. Pastatytas 1815 m., Joje yra keletas geriausių skulptūrų, kurias pamatysite. Šią šventyklą supantis gražus sodas verčia šią vietą aplankyti.

10. Roko sodas:

rock-garden_chandigarh-tourist-places

Roko sodas yra skulptūrinis sodas, sukurtas iš pramoninių ir miesto atliekų. Tai yra parodų salė po atviru dangumi, teatro troba ir miniatiūrinis labirintas, susuktas į vieną didžiulę meno ir kraštovaizdžio fantazijos šalį. Svetainė yra puikus uolienų, riedulių, sudaužytų porceliano indų, išmestų fluorescencinių vamzdžių, sudaužytų ir išmestų stiklo apyrankių, statybinių atliekų, akmens anglių ir molio išdėstymas, kad būtų sukurtas svajonių liaudies rūmų, kareivių, beždžionių, kaimo gyvenimo pasaulis. moterys ir šventyklos.

11. Kaktusų sodas:

kaktusas-sodas_chandigarh-turistinės vietos

Kaktusų sodas yra didžiausias Azijos sodas, skirtas nykstančioms ir tam tikruose regionuose retoms floroms. Sode yra daugybė kaktusų rūšių ir variantų. Spygliuoto augalo sodas suteikia labai gražų ir vaizdingą vaizdą. Tai neabejotina vieta aplankyti Chandigarh. Tai yra viena iš patraukliausių lankytinų Čandigarho lankytinų vietų.

12. Nacionalinė portretų galerija:

national-gallery-of-portreits_chandigarh-tourist-places

Galerijoje gausu nuotraukų ir portretų žmonių, svarbių kovojant už laisvę. Šioje vietoje susirenka visos didžios sielos, kovojusios už šalį. Ši vieta skirta patriotams ir meno mėgėjams.

13. Įžymus gėlių sodas:

garsios gėlių sodo_chandigarh-turistinės vietos

Sodas yra išsidėstęs didžiulėje teritorijoje, kurioje augalai skleidžia skirtingus aromatus ir kvapus. Tai vienas gražiausių sodų netoli Chandigarh. Kadangi visos spalvos yra rodomos ir kvapai pripildo jūsų mintis, tai yra būtina Čandigarho turistų vieta.

14. Lalit Kala Akademi:

lalit-kala-akademi_chandigarh-tourist-places

„Lalit Kala Akademi“ yra Indijos nacionalinė vaizduojamojo meno akademija. Tai yra viena iš žinomų vietų Chandigarh. Akademija, skirta visiems didiesiems Indijos menininkams, skatina ir propaguoja Indijos meno supratimą šalyje ir už jos ribų. Paveikslai akademijoje ir aplink ją yra vizualus malonumas meno entuziastams ar visiems, kurie vertina meną.

15. Pinjore sodas:

pinjore-garden_chandigarh-tourist-places

Pinjore sodas yra viena iš geriausių turistų lankomų vietų netoli Chandigarh. Mogolų stiliaus sodas suteikia karališką pojūtį. Šis gražus sodas vakare užsidega, kai daugialypės žibintai pagražina jį kelis kartus.

Chandigarh yra gėlių grožio ir valymo aromato vieta. Ši vieta pilna gražių sodų ir nacionalinių lobių. Netoli Chandigarh yra daug gražių turistų vietų. Išsirinkite šeimos kelionę į Čandigarą ir grįžkite atjaunėję.