Radžastano Udaipuras yra labai romantiškas ir išgalvotas miestas, daugiausia dėl savo parkų, sodų ir rūmų. Jame yra daugybė lankytinų vietų, o maistas čia yra ekologiškas, skanus ir nebrangus. Jei norite sužinoti Radžastano istoriją, turite atvykti į Udaipurą. Jo nuostabios savybės jus pribloškia. Jei planuojate kelionę, čia yra nedidelis gidas. Udaipuras taip pat vadinamas ežerų miestu.

Gražios Udaipuro turistų lankomos vietos su vaizdais:

Čia yra geriausių turistų lankomų vietų Udaipure sąrašas, kuris suteikia nuostabų ir nuostabų laiką jūsų kelionei su džiaugsmu. Apsilankę šiame istoriniame ir nuostabiame mieste niekada jo nepamiršite.

1. Saheliyon-Ki-Bari:

Saheliyon Ki Bari udaipur turistinės vietos

Saheliyon-Ki-Bari yra labai svarbus ir gerai žinomas turistų traukos objektas, esantis Udaipuras. Jis yra šiaurinėje miesto dalyje ir yra pilnas visžalių medžių, krūmų ir krūmų. Marmuriniai drambliai ir lotoso baseinai taip pat yra vieni geriausių lankytinų vietų. Atvykimas čia tikrai bus maloni patirtis. Tai yra viena iš labiausiai jaudinančių turistų vietų, kurias galima pamatyti ir mėgautis udaipure. Tai yra geriausios turistinės vietos udaipure.

2. Miesto rūmų kompleksas:

Miesto rūmų kompleksas Istorinės vietos udaipuras

Miesto rūmų kompleksas iš esmės buvo rūmai, kurie buvo paversti viešbučiais. Šiandien jie yra pagrindinis turistų traukos objektas ir taip pat uždirbo geras pajamas. Jame yra du autentiški rūmų viešbučiai ir miesto rūmų muziejus. Tai neabejotinai didžiausias Radžastano kompleksas, kurį turėtumėte aplankyti vieną kartą.

3. Bagore Ki Haveli:

Bagore Ki Haveli lankytinos vietos Udaipuras

Bagore Ki Haveli buvo pastatytas XVIII amžiuje Radžastano ministro pirmininko. Penkerius metus atnaujinus šią vietą, ji pagaliau paversta muziejumi. Ši vieta yra įspūdinga, nes daug sužinosite apie Radžastano kultūrą, ypač kai susidursite su karališkais paveikslais, asmeniniais daiktais, kostiumais ir architektūra. Jūsų kelionė į Udaipuras bus nepilna, kol čia atvyksite. Tai viena iš geriausių lankytinų vietų udaipure.

4. Pichola ežeras:

Pichola ežero geriausios lankytinos vietos Udaipuras

Radžastano Pichola ežeras yra absoliutus grožis. Nors šis ežeras yra žmogaus sukurtas, jis siūlo puikius gamtos vaizdus ir vietas. Čia taip pat galite leistis į kelionę, kuri jums kainuos apie 300–500 rupijų. Atvykę čia turėsite visiškai naują požiūrį į Udaipuro miestą. Kaip jums įdomu, kai lankotės vienoje iš idealių ir puikių turistų vietų udaipure.

5. Ambrai Ghat:

Garsios Ambrai Ghat udaipur vietos

Jei esate fotografijos mėgėjas ir ieškote vietų fotografuoti Udaipure, nepraleiskite progos apsilankyti „Ambrai Ghat“. Saulėlydžiai čia kvapą gniaužia. Tai populiari vieta visiems meilės paukščiams ir poroms ir buvo įvertinta kaip viena geriausių turistų vietų Udaipure.

6. Musonų rūmai:

Musonų rūmai turi aplankyti udaipuro vietas

Musonų rūmai yra ant kalvos ir yra geriausia vieta aplankyti musonų sezoną. Ji priklausė karališkajai Mewar šeimai, kol vyriausybė paėmė ją į rankas. Nors ši vieta nėra labai gerai prižiūrima, gera dalis yra ta, kad ji buvo atkurta ir vis tiek galite eiti ir aplankyti šią vietą bet kuriuo metų laiku.

7. Jagdish šventykla:

Jagdish šventyklos udaipur lankytinos vietos

Jagdish šventykla yra Orisos Lal Ghat rajone ir yra nepriekaištinga ir nuostabiai balta šventykla. Jis skirtas lordui Jagannathui ir čia saugomas didžiulis juodasis jo vardo stabas. Geriausia čia yra garbinimo ceremonija, kuri vyksta kiekvieną saulėtekį ir saulėlydį.

8. Udaipuro lynų kelias:

Udaipuro lynų kelias

Jei esate nuotykių mylėtojas, tikrai turėtumėte atvykti į Udaipuro lynų kelią. Bilietus galima įsigyti už 72 rupijas suaugusiems Indijoje ir apie 300 rupijų suaugusiems užsieniečiams. Taip pat galima įsigyti bilietų vaikams, viskas priklauso nuo ūgio ir tautybės. Būkite pasirengę laukti, nes eilės visada yra ilgos. Tai viena įspūdingiausių lankytinų vietų udaipure.

9. Šilpgrama:

„Shilpgram“ geriausios turistinės vietos udaipure

Udaipūro šilpgrama buvo pastatyta vyriausybės nurodymu 1986 metais. Ši vieta atspindi Radžastano, Gudžarato ir Maharaštros kultūrą ir tradicijas. Čia taip pat rasite geriausius liaudies šokius, jodinėjimus kupranugariais ir žirgais.

10. Fateh Sagar ežeras:

Fateh Sagar ežeras

Fateh ežero sagaras yra vienas iš Udaipuro žavesio. Ežeras yra į šiaurę nuo Pikolos ir yra viena geriausių vietų Udaipure. Vieta tokia graži ir energinga, kad kasmet pritraukia daugybę turistų. Ežeras tunelio pagalba sujungtas su šiaurine Pichola ežero dalimi. Pasivažinėjimas valtimis yra viena iš svarbiausių pramogų šioje vietoje. Yra daugybė galimybių ją linksminti, o Fateh ežero sagaras, galima sakyti, yra vienas geriausių dalykų, kuriuos Udaipuras gali pasiūlyti savo lankytojams. Šiame ežere yra ne viena sala, kuri nėra tokia didelė, tačiau beveik visos yra vaizdingos. Tai yra patraukliausia turistų vieta udaipure.

11. Jag Mandir:

Jag Mandir lankytinos vietos Udaipuras

Tai dar viena nuostabi turistų vieta udaipūre, kurią žmonės lanko gana dažnai ir, galima sakyti, viena geriausių vietų pamatyti ir Udaipure. „Jad Mandir“ garsėja savo išoriniu grožiu ir taip pat garsėja savo vidine atmosfera. Daug žinomų žmonių aplankė šią vietą ir pateikė teigiamų atsiliepimų apie šią nuostabią vietą. Prabangus viešbutis šioje vietoje atrodo kaip rūmai, datuojami XVII a. Karališka ir istorinė šios vietos atmosfera verčia turistus domėtis šia vieta.

12. Ežero rūmai:

Lake Palace gražios vietos udaipure

Ar jums reikia Udaipuro lankytinų vietų? Ežero rūmai yra unikalūs. Vieta pasižymi nuostabiai gražiu architektūriniu grožiu ir taip pat gana garsi išorine pastato struktūra. Yra keletas įstatų, kuriuos verta pamatyti. Galima sakyti, kad ši vieta pasižymi nuostabiu senovinio grožio prisilietimu. Visa ši XVIII a. Teritorija yra apsupta vandens iš visų pusių ir ten pasieksite vandens transportu. Rūmai yra žinomi ir tarp turistų, nes jie vaidino svarbų vaidmenį (vietą) Džeimso Bondo filme.

13. Gulabas Baghas ir zoologijos sodas:

Gulabas Baghas ir zoologijos sodas

Tai yra didžiausias miesto ir valstijos sodas. Žmonės iš kaimyninių valstybių ir beveik visų šalies dalių atvyksta aplankyti šio nuostabaus sodo. Sode yra daugybė įvairių veislių rožių, todėl vieta pavadinta „Gulab Bagh and Zoo“, kur „Gulab“ reiškia „rožė“. Spalvinga gėlių gausa daro šį sodą maloniu akims ir daro jį viena iš patraukliausių vietų. Šioje vietoje yra daugybė netoliese esančių populiarių lankytinų vietų, todėl žmonės šią vietą saugo savo apsilankyti sąraše kaip portalas, jungiantis juos su kitomis pramogomis ir vietomis.

14. Moti Magri:

Moti Magri udaipur kelionių vietos

Netoli Fateh Sagar ežero pastatyta graži statula, kurioje pavaizduotas žmogus, jodantis ant žirgo (įkraunamas), esantis ant balto stulpo panašios struktūros. Tai garsaus Radžputo herojaus Maharanos Pratapo statula. Statula pagaminta iš bronzos iš tikrųjų yra malonumas akims. Žmonės čia atvyksta tik norėdami pamatyti šią gražiai padarytą statulą. Statula yra ant perlų kalvos, kuri taip pat yra viena geriausių vietų Udaigarh mieste. Galima sakyti, kad tai viena geriausių vietų Udagare.

15. Shiv Niwas rūmai:

Šiv Niwas rūmai

Udaigare yra daug istorinių rūmų, o Šiv Nivas rūmai yra vienas iš jų. Rūmus galima pamatyti iš kitos Pichola ežero pusės. Viešbutis yra pusmėnulio formos ir lankytojams siūlo daugybę patogumų, tokių kaip pramogų kambariai, internetas („WiFi“), liukso numeriai, poilsio kambariai, netoliese esančios užkandinės ir kt..

Udaipuras turi daug gražių vietų ir čia aptariamos kai kurios geriausios. Tikrasis sąrašas niekada nesibaigia. Tačiau tai yra vienos gražiausių vietų, kurias turistai nori aplankyti gana dažnai. Jei kada nors lankotės Udaipure, tuomet tikrai rekomenduojama aplankyti šias vietas.