Puna yra vienas iš labiausiai įsitvirtinusių didmiesčių Maharaštros valstijoje. Tai kultūrinė valstybės sostinė ir gerai žinoma dėl savo modernaus ir greito gyvenimo. Jame yra keletas geriausių meno galerijų, muziejų, sodų ir nacionalinių parkų turizmo tikslais. Čia taip pat yra daugybė prabangių viešbučių, kuriuose galite atsipalaiduoti po ilgos dienos. Jei planuojate atostogas Indijoje, negalite sau leisti praleisti Punos. Tai puiki vieta aplankyti ir turi daugybę lankytinų vietų.

Geriausios ir patraukliausios Pune turistinės vietos:

Čia yra trumpas kelionių vadovas po turistines vietas Punoje tik jūsų patogumui.

1. Sinhagadas:

Pune turistinės vietos

Sinhagadas yra apie 30 kilometrų nuo Punos. Tai garsi tvirtovė, kurioje vyko garsūs mūšiai. Svarbiausias mūšis čia įvyko 1670 m. Anksčiau jis buvo žinomas kaip Kondhana ir turi didelę istorinę reikšmę..

2. Aga Khan rūmai:

aga-khan-palace_pune-tourist-places

Aga Khan rūmus 1892 metais pastatė didysis karalius sultonas Muhammedas Shahas Aga Khanas III. Jis geriausiai žinomas dėl savo nuostabios architektūros ir struktūros. Ši nuostabi struktūra yra tikrai graži ir ją tikrai reikia aplankyti keliaujant į Puną.

3. Vetal Hill:

vetal-hill_pune-tourist-places

„Vetal Hill“ yra ryškiausios ir gražiausios Punos kalvos, kurias galima pamatyti. Tai aukščiausia miesto kalva ir yra maždaug 2600 pėdų aukštyje. Tai geriausiai žinoma dėl Vetala šventyklos, esančios kalvos viršuje. Tiesą sakant, šią vietą verta aplankyti.

4. Rajiv Gandhi nacionalinis parkas:

rajiv-gandhi-national-park_pune-tourist-places

Rajiv Gandhi nacionalinis parkas yra Katraj mieste, netoli Punos miesto. Ją valdo ir prižiūri Pune savivaldybės korporacija. Keliaujant į Puną, jūs tikrai turėtumėte čia atvykti, nes tai bus jūsų auksinė galimybė atrasti ir ištirti Indijos laukinę gamtą. Egzotiški žvėrys ir gyvūnai jus tikrai sužavės.

5. Genties muziejus:

tribal-museum_pune-tourist-places

Norėdami suprasti Indijos genties kultūrą, turite aplankyti Pune genties muziejų. Jame rodoma skirtingų genčių kultūra, papročiai ir tradicijos, taip pat suteikiama įžvalga apie nuostabų ir spalvingą Maharaštroje ir kitur gyvenančių genčių gyvenimą..

6. Shaniwar Wada:

shaniwar-wada_pune-tourist-places

Shaniwar Wada yra rūmų fortas, pastatytas 1746 metais. Tai buvo visų Mogolų imperijos Peshwa valdovų būstinė. Šių rūmų išvaizda yra nepriekaištinga, puošni ir labai prabangi. Tai atspindi puikią architektūrą ir tradicijas, egzistavusias Mogolų valdymo metu.

7. Parvati kalva:

parvati-hill_pune-tourist-places

Parvati kalva gavo savo pavadinimą iš čia esančios garsiosios Parvati šventyklos. Tai skirta induistų dievybėms, pavadintoms Parvati, Vishnu, Ganesh, Kartik ir Devadeshwar. Jis yra Puno pietuose ir yra 2100 pėdų aukštyje virš jūros lygio. Tai viena iš geriausių lankytinų vietų Punoje.

8. Šv. Marijos bažnyčia:

st-marys-church_pune-tourist-places

Šv. Marijos Punos bažnyčia yra Ghorpuri kaime. Tai seniausias regionas visame Dekano regione ir taip pat labai garsus. Šios bažnyčios išvaizda yra labai patraukli ir kasmet sulaukia gana daug lankytojų.

9. Bund Garden:

bund-garden_pune-tourist-places

„Bund Garden“ pastatė seras Jamshedji Jeejeebhoy. Jis yra netoli upės ir yra ideali vieta tiems, kurie ieško taikos, ramybės ir atsipalaidavimo. Vešliai žalia žolė ir gerai prižiūrimi krūmai papildo jos grožį. Norintiems tai išbandyti, čia taip pat siūlomos valčių valtys.

10. Pataleshwar urvo šventykla:

pataleshwar-cave-temple_pune-tourist-places

Ši istorinė šventykla stovi miesto širdyje. Jis datuojamas VIII a. Šventykla skirta Viešpačiui Šivai. Konstrukcija buvo išraižyta iš vieno bazalto uolienos gabalo, primenančio Ellora urvus, kurie kažkaip yra vienodo dizaino. Garsiojoje šventykloje taip pat yra daug kitų Indijoje garbinamų induistų dievų ir deivių statulų. Drožiniai ir skulptūros yra vizualinis malonumas.

11. Pu La Deshpande sodai:

pu-la-deshpande-garden_pune-tourist-places

Taip pat vadinamas Pune-Okayama draugystės sodu, tai vešlus sodas, įkvėptas sodo Okayama, Garden. Platioje sodo teritorijoje yra gražiai sutvarkyta veja. Sode taip pat yra vaikų žaidimų aikštelė. Galima atsipalaiduoti ir linksmintis tarp šios vietos žalumos ir grįžti žvalus. Tai viena iš gražiausių lankytinų vietų Punoje.

12. Nacionalinis karo muziejus:

pune-tourist-places_pune-tourist-places

Nacionalinis karo muziejus yra karo muziejus, skirtas tiems kariuomenės vyrams ir kariams, kurie paaukojo savo gyvybes, kad apsaugotų šią šalį po nepriklausomybės Indijoje. Yra 25 pėdų aukščio pagrindinė konstrukcija. Žmonėms taip pat eksponuojamas MIG lėktuvas. Paminklas pastatytas iš lėšų, surinktų iš Pune žmonių kariams atminti. Eik atgaivink čia patriotą.

13. Shaniwar Wada rūmai:

shaniwar-wada-palace_pune-tourist-places

„Shaniwar wada“ yra tikrai pagirtinas dėl to, kad jame sumaišoma milžiniška architektūra ir Maratha meistriškumas. Jis stovi netoli Mula-Mutha upės ir yra viena iš geriausių ir ramiausių istorinių vietų Punoje. Galite mėgautis nuostabių sodų ir skulptūrų vaizdu, taip pat dalyvauti nuostabiame garso ir šviesos šou, kuris kiekvieną vakarą vyksta patalpose. pats. Be to, jei kada nors aplankysite Puną, niekada negalėsite praleisti įvairių mažų kalvų stočių netoli miesto su savo šeima ir draugais. Taip pat yra daugybė kalvų stočių, kurios yra vienos geriausių turistų vietų netoli Punos.

14. Katraj gyvačių sodas:

katraz-snake-garden_pune-tourist-places

Viena lankomiausių ir garsiausių Punos turistų vietų. Katražo gyvačių sode iš pradžių gyveno tik gyvatės ir kiti ropliai, jis taip pat žinomas kaip Radživo Gandžio zoologijos parkas. Šiandien jis visiškai tapo visaverčiu zoologijos sodu, kurio teritorijoje yra ežeras. Po ekskursijos po parką taip pat galite mėgautis ir atsipalaiduoti plaukdami valtimis. Visame zoologijos sode važiuoja mini traukinys, kuris labai džiugina jaunus lankytojus.

15. Saras Baug:

saras-baug_pune-tourist-places

Punoje esanti Sara Baug šventykla yra viena žymiausių šios vietos įžymybių. Šventykla yra Parvati kalvų papėdėje ir yra malonumas lankytojų akims. Diwali metu tūkstančiai žmonių susirenka čia, kad pamatytų, kaip grožis švenčia „Deepotsav“, ty šviesos šventę. Šventyklos patalpose ir vejoje dega tūkstančiai žvilgančių lempų. Tai viena iš lankytinų vietų Punoje.

Pune yra sodų, šventyklų muziejų ir rūmų mišinys, siūlantis kažką kiekvienam. Ši vieta pritraukia daug turistų dėl savo reikšmingos istorijos ir gražių vietovių. Čia yra keletas geriausių turistų lankomų Punos vietų, kurias reikia įtraukti į savo kelionių dienoraščius.