Anksčiau dėl nepalankios reljefo nepaliestos išorės jėgos, progresyvūs pokyčiai Himachal Pradešą įtraukė į garsių Indijos turistų lankomų vietų žemėlapį. Valstybė ypač brangi kalnų mėgėjams. Himachal Pradešas, kuriame yra vaizdingos kalvų stotys, gausu natūralaus spindesio ir geriausiai žinomi rankdarbiai, tikrai turėtų būti aplankytų vietų maršrute. Mes turime

Žemiau yra keletas geriausių lankytinų vietų Himachal Pradeše.

Turistų lankomos vietos Himachal Pradeše:

1. Shimla:

shimla_himachal-pradesh-turistinės vietos

Sostinė Himachal Pradešas yra labai mėgstama ir garsiausia turistų vieta visoje Indijoje. „Shimla“, vadinama visų kalvų stočių karaliene, yra medaus mėnesio rojus ir palaimingas poilsis poilsiautojams. Vaizdingoje vietovėje yra šventyklos, rūmai ir kolonijinio stiliaus pastatai. Senoji ir įspūdinga Kristaus bažnyčia su vitražais yra vienas iš pagrindinių miesto įžymybių, o „The Mall“, pagrindinis „Shimla“ prekybos centras, yra būtinas visiems norintiems aplankyti šią vietą.

2. Dalhousie:

Himachal Pradesh turistinės vietos

Tankūs miškai, apsnigti kalnai, besidriekianti žaluma, vandens sporto pramogos, apsipirkimo turgūs ir rankdarbių parduotuvės-tik keletas dalykų, dėl kurių ši kalvų stotis atgyja. Dalhousie mieste yra daug ką veikti. Galite pasimėgauti Bakrota kalvų ir Dainkundo viršūnės spindesiu arba parsivežti keletą atminimo dovanų iš Tibeto turgaus. Tavo pasirinkimas. Tai viena geriausių turistų vietų Himachal Pradeše.

3. Dharamsala:

dharamsala_himachal-pradesh-tourist-places

Dalai Lamos namai, Dharamsala yra klestintis kalvų kurortas. Žygio takais, šventyklomis, ežerais ir muziejais nusėtas šio miesto grožis nežino ribų. Turistų lankomų objektų sąrašą vainikuoja Triundo kalva, kurią sudaro gaivus vienos dienos žygis po Rododendrų miškus, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantys Mcleodganj, Dharamsala slėnio ir tolimų Šivaliko kalvų vaizdai. Nenuostabu, kad Triund Hill yra žinomas kaip Dharamshala brangakmenis.

4. Palampuras:

palampur_himachal-pradesh-tourist-places

Palampuras, apsuptas pušynų ir arbatos sodų, yra vienas iš nuostabiausių būstų. Šioje žalios kalvos stotyje, kurios šaltinis yra daugybė upių, tekančių iš kalnų, yra pilna ir daug vandens. Nuotykių ieškotojams „Palampur“ yra ideali vieta pasivaikščioti ar parasparniais.

5. „Kinnaur“:

kinnaur_himachal-pradesh-tourist-places

Kai „Kinnaur“ atvėrė duris pašaliniams žmonėms, jie pamatė nesibaigiančio grožio alėją. Vešliai žalios miškų grandinės, vaismedžių sodai, nuostabūs laukai ir vaizdingi kaimeliai apėmė šį rajoną visu savo spindesiu. Dabar Kimaur yra viena iš pirmaujančių turistų lankomų vietų Himachal Pradeše.

6. Chailis:

chail_himachal-pradesh-turistinės vietos

Chailas, esantis aukštesniame nei Šimla aukštyje, yra žinomas dėl Chailo rūmų, vasaros Patila Maharadžo rekolekcijų Didžiosios Britanijos Radžo metu ir aukščiausios pasaulyje kriketo aikštės. Drąsesniems „Chail“ siūlo stimuliuojančią nuotykių veiklą, pradedant nuo uolų repavimo iki skraidančios lapės ir ėjimo lynu, kuri tikrai privers širdį.

7. Manali:

manali_himachal-pradesh-turistinės vietos

Kadaise ramus kaimas Manalis buvo paverstas triukšmingu turistų centru. Manoma, kad tai puiki vieta tiems, kurie nori paragauti Himalajų ir liudyti sniegą, tai labiau medaus mėnesio rojus.

8. Khajjiar:

khajjiar_himachal-pradesh-tourist-places

Įsikūręs žalių pievų ir tankių miškų apsuptyje, Khajjiaras buvo pramintas Indijos mini Šveicarija. Jo vešlios ganyklos, stori pušynai ir ramus ežeras sukuria beveik romantišką atmosferą. Jodinėjimas žirgais žalioje vietovėje turi savo patrauklumą, kur galima pasimėgauti gaiviu kalnų oru. Kitos lankytinos vietos yra Khajjiar šventykla ir Dauladharo kalnai.

9. Kullu:

kullu_himachal-pradesh-turistinės vietos

Kullu slėnis garsėja didingu pušynų ir deodarų miškų grožiu bei plačiais obelų sodais. „Kullu“ siūlo turistams daug įdomių ir įdomių vietų. Jei norite paragauti lauko, galite leistis į žygius pėsčiomis, slidinėti ar plaukioti plaustais Beas upe. Toje vietoje taip pat gausu šventyklų ir laukinės gamtos draustinių. Tačiau geriausias lobis, kurį galite parsinešti namo, yra šiam regionui būdinga rankų darbo kullu skara.

Tai garsiosios Himachal Pradešo vietos. Turistai šiose vietose vasarą veržiasi kaip musės ant saldaus patiekalo. Himačal Pradešas gali būti vadinamas šaldytuvu žmonėms, kurie gali jį aplankyti, kad karštą šykštą vasarą iš tikrųjų atvėstų su savo šeimomis. Aukščiau paminėtos vietos yra vadinamosios turistų lankomos vietos, todėl nenusiminkite, jei per šventes susidursite su draugais ar pažįstamais.

Bet ką daryti, jei esate gamtos mylėtojas ir iš tikrųjų norite praleisti atostogas be socialinių būtybių arba jei esate nuotykių kupinas, bet vienintelis nuotykis, kurį sužinosite, leidžiasi per storą turistų minią. Taigi jums, čia esantys žmonės, yra keletas mažiau žinomų ir geriausių lankytinų vietų Himachal Pradeše, kur galite leistis į mišką, jausti šaltą orą ir užburti akis vaizdingomis kalnų, slėnių, miškų ir upių grožybėmis ir būti padengti Motinos gamtos antklode, tačiau turistų beveik nebūtų, nes dauguma turistų seka daugiau ir tyrinėja mažiau

10. Malana:

malana_himachal-pradesh-turistinės vietos

Šių dienų turistinės vietos yra perpildytos nei bet kuri maldos vieta, o Himachal Pradešo turizmui didėjant, vargu ar yra mažiau žinomų turistų vietų. Malana yra vienas iš tokių kaimų, į kurį turistai dar nesusirenka. XXI amžiuje sunku patikėti, kad kaimas visiškai išjungtas iš tinklo. Žmonės čia yra vieni su gamta, savo kultūra ir kalba, kuri taip pat yra visiškai nekaltas. Biudžeto keliautojams ir gamtos mylėtojams bei minios nekenčiantiems šį kaimą verta aplankyti.

11. Jalori Jot:

jalori-jot_himachal-pradesh-tourist-places

„Jalori Jot“ arba „Jalori Pass“ yra nuotykių ieškotojų ir žygeivių vieta. Himachal Pradešo Kulu rajone esantis leidimas dar neištirtas ir turi skirtingus žygių maršrutus. Jei jums nereikia šiltos minkštos lovos ar gerai paruošto valgio, galite išsinuomoti palapinę, kūrenti laužą ir miegoti po žvaigždėmis, gerai praleisti laiką gamtoje, o paskui pajusti atvėsusią siaubingą naktį miške.

12. „Hampta Pass“:

Hampta Pass, Himalajai - Indija

„Hamta Pass Trail“ yra dar vienas bet kokio beprotiško žygio ar nuotykių ieškotojo likimas. Įsikūręs Himachal Pradešo širdyje, tai puikus maršrutas per Rohtang perėją, tai yra, jei nenorite sekti likusių turistų per bendrą transporto maršrutą ir nesiruošiate šiek tiek pasivaikščioti..

13. Chindi:

chindi_himachal-pradesh-turistinės vietos

Tiems žmonėms, kurie žiūrėjo filmą „Hobitas: netikėta kelionė“ ir mėgo vaizdingus hobitų kaimo kadrus, galite pamatyti tą patį vaizdą Chindyje, o vienas geriausių dalykų yra obuolių sodai. Taigi toms poroms, kurios norėtų teatrališkai sustiprinti savo romantiką, tada Chindi yra jūsų vieta

14. Baroto slėnis:

barot-valley_himachal-pradesh-tourist-places

Vienatvės ieškotojams ir giliai mąstantiems Baroto slėnis yra puiki atostogų vieta ir įkvėpimas poetams bei rašytojams. Išskyrus daugybę namų gražiame slėnyje, vieta yra apleista ir todėl yra ideali vieta turistams. Susiriškite raištelius, eikite per gražų slėnį ir nepamirškite aplankyti gražiosios upės upės, esančios pačiame slėnyje.

15. Tirthano slėnis:

Tirthano slėnis yra nutolęs nuo Kullu apie 70 km ir 75 km nuo Mandi. Taip pat galite pasiekti per Manali, kuris yra maždaug už 105 km. Šis slėnis taip pat turi būti pasiektas pėsčiomis ir yra Didžiojo Himalajų nacionalinio parko viduje. Slėnis yra gražiai nusėtas Alpių grioveliais ir lapuočių miškais. Tai geriausia vieta žvejoti, stovyklauti ir tiesiog stebėti naktinį dangų. Kadangi tai yra kelias į Didįjį Himalajų nacionalinį parką, pamatysite kai kuriuos gyvūnus, tokius kaip Himalajų rudasis lokys, grifai, raudonoji lapė ir tt. Ši vieta dažnai laikoma kempingo vieta, o pats žygis yra nuostabi patirtis.

Kada turėtumėte apsilankyti:Gegužė-spalis yra geriausias laikas aplankyti.

Kaip pasiekti: Pradėkite žygį nuo Gushaini, kuris yra įėjimo taškas. Šiame taške gausu floros ir faunos rūšių. Galite važiuoti vietiniais autobusais iš Kullu, Mandi ar Manali į Gushaini.

Tai buvo vieni geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti Himachal Pradeše. Ar abejojate, kuris yra geriausias laikas aplankyti Himachal Pradesh? Himachal Pradešo klimato sąlygos išlieka malonios ištisus metus, išskyrus kai kuriuos miestus, kuriuose žiemą sninga. Tačiau valstybė vasarą priima daugiausiai turistų, palyginti su žiemomis. Tegul tai yra gamtos mylėtojai, žygeiviai, nuotykių ieškotojai, susituokusios/nesusituokusios poros, Himachal Pradešo turistinės vietos yra ta vieta, kur jaudulys ir romantika atitinka natūralią estetiką ir daro atostogas įsimintiniausiomis.