Šrinagaras yra nuostabių Džamu ir Kašmyro valstijų sostinė ir yra žinomas dėl savo ramaus vandens, spindinčių upių, viršūnių, gražių sodų ir gamtos grožio. Tai ideali vieta visiems turistams ir lankytojams, taip pat puiki vieta visiems meilės paukščiams ir naujai susituokusioms poroms. Namų valtys, ežerai ir kalnų šlaitai suteikia žavesio ir grožio.

Šrinagaro turistinės vietos:

Ar kada nors lankėtės Srinagare Džamu ir Kašmyre Jei netrukus ketinate atostogauti Šrinagare, turite įsivaizduoti, kurias vietas turėtumėte aplankyti. Žemiau išvardytos kelios geriausios lankytinos Srinagaro turistinės vietos.

1. Dal ežeras:

Dal ežero srinagaro turistinės vietos

Dal ežeras yra labai populiarus Srinagare ir yra perpildytas ištisus metus. Čia galite išbandyti jodinėjimą „Shikara“, banglenčių sportą, plaukimą, meškeriojimą, plaukimą baidarėmis ir daugybę kitų pramogų. Čia taip pat vykdoma žvejyba ir vandens augalų gaudymas. Tačiau žiemą būna taip šalta, kad šis ežeras beveik pradeda užšalti.

2. Nagino ežeras:

Gražios Nagino ežero vietos Šrinagare

Nagino ežeras yra žinomas kaip „brangakmenis žiede“. Čia yra puikios valtys, vandens slidės ir buriavimo valtys. Čia taip pat rasite įmantriai atrodančių naminių valčių. Ežeras yra švarus, izoliuotas ir labai gražus. Keliaudami į Šrinagarą būtinai apsilankykite čia vieną kartą. Tokios gražios vietos negalite matyti kitose šalyse.

3. Jama Masjid:

jama Masjid lankytinos vietos Srinagare

Jama Masjid yra seniausia Srinagaro mečetė, atspindinti islamo architektūrą ir tradicijas. Ji taip pat žinoma kaip Penktadienio mečetė ir buvo daug kartų sunaikinta bei naujovuota. Ji kasmet pritraukė tūkstančius lankytojų ir yra viena geriausių turistų lankomų vietų Srinagare.

4. Hazratbal mečetė:

Hazratbal mečetė

Hazratbal mečetė yra sena ir senovinė vieta, įkurta susiliejus Kašmyro ir Mogolų architektūrai. Taip pat yra garsi šventovė, kuri, kaip manoma, turi islamo pranašo Mahometo plaukus kaip relikviją. Tai yra viena iš idealių ir istorinių turistinių vietų Srinagare.

5. Shankaracharya šventykla:

Shankaracharya šventyklos srinagaro lankytinos vietos

Srinakaracharya šventykla yra Šankaracharya kalvos viršuje. Jį pastatė 200 metų prieš Kristų didžiojo imperatoriaus Ašokos sūnus Jaluka. Nuo kalvos viršūnės galėsite pamatyti keletą vaizdingų lankytinų vietų, tokių kaip snieguoti kalnai, žinomi kaip Pir Panjal kalnas.

6. Šri Pratapo Singho muziejus:

Šri Pratapo Singho muziejus yra geriausia vieta aplankyti srinagarą

Šis muziejus buvo įkurtas 1898 metais ir siūlo keletą nuostabiausių ir istorinių XVII ir XVIII amžiaus terakotos galvų. Jame taip pat yra prabangių paveikslų, monetų, rankdarbių, architektūros ir ginklų. Keliaudami į Srinagarą neturėtumėte praleisti šios vietos.

7. Indira Gandhi tulpių sodas:

Indira Gandhi tulpių sodo garsiosios srinagaro vietos

„Indira Gandhi Tulip Garden“ yra Zabarwan kalnuose, netoli Dal ežero. Sodas yra geriausiai žinomas dėl tulpių festivalių, kurie vyksta septynias dienas kasmet. Sode yra 70 skirtingų rūšių tulpių, ir visos jos yra labai unikalios. Šį nuostabų sodą, kuris yra turistinė vieta Srinagare, grožiu ir tobulumu gali pritraukti bet kas.

8. Šalimaras Baghas:

Shalimar Bagh turistiniai objektai Srinagare

Srinagaras Baghas iš Srinagaro yra Mogolų sodas, esantis šiaurės rytinėje Dal ežero dalyje. Jį pastatė karalius Jahangir savo brangiai žmonai Nur Jahan. Sodas susideda iš nuostabaus gėlo vandens baseino, Chinar medžių, krūmų ir egzotinių gėlių. Atvykimas čia bus puiki patirtis.

9. Gulabas Bhavanas:

Gulabas Bhavanas

Šrinagaras yra pilnas gražių ir vaizdingų vietų, ir, norėdami paminėti keletą, turime paminėti Gulabo Bhavaną. Tai rūmai, buvę Džamu ir Kašmyro Maharadžo, priklausančių prestižinei Dogrų dinastijai, rezidencija. Jis yra rytinėje Srinagaro dalyje ir yra puiki vieta aplankyti.

10. Nishat Bagh:

Turistinės lankytinos vietos Nishat Bagh Srinagar

Tai iš esmės yra botanikos sodas ir viena gražiausių vietų Šrinagare. „Nishat Bagh“ yra gerai žinomas dėl savo gražaus įrengimo ir nuostabios atmosferos. Sodas buvo įkurtas per Mogolų valdžią šioje žemėje ir yra padengtas permatoma terasa, todėl šis sodas vadinamas terasiniu Srinagaro sodu. Šio sodo grožis daro jį viena geriausių lankytinų vietų Srinagare. Jis yra tikrai netoli Dal ežero ir iš tikrųjų patenka į didžiausių Kašmyro Mogolų sodų sąrašą, kur užima antrą vietą dėl savo didelio dydžio.

11. Shankaracharya kalva:

Srinakaracharya kalnas Srinagaras

Tai viena iš geriausių vietų turistams Srinagare, kur galima smagiai praleisti laiką. Vieta yra specialiai sukurta turistams ir turi daug ką pasiūlyti lankytojams iš išorės ir kaimyninių valstybių gyventojams. Čia yra daugybė šventyklų, jos visos yra gražiai suprojektuotos ir saugomos. Kalva taip pat laikoma puikia pėsčiųjų vieta ir siūlo geriausius vaizdus į šią vietą. Šios kalvos viršuje esanti šventykla daro ją dar populiaresnę.

12. Nigeeno ežeras:

Turistinės lankytinos vietos Nigeeno ežero Šrinagaro ežere

Šrinagare yra daugybė vandens telkinių. Vienas gražiausių – Nigeeno ežeras. Galima sakyti, kad tai viena geriausių vietų pamatyti Srinagare. Nenorėtų palikti šios vietos, kai ją aplankys. Ežero valdžia tinkamai prižiūri ežero aplinką, kad visa vieta būtų įdomi ir patraukli. Ežero atmosfera yra gana rami ir yra daug žmonių, norinčių aplankyti šį ežerą vėl ir vėl, nors jie čia buvo gana daug kartų.

13. Betabo slėnis:

Betabo slėnis

Ieškote puikių lankytinų vietų Srinagare? Betabo slėnis yra ta vieta, kur turėtumėte eiti. Čia supanti aplinka yra labai graži ir galima sakyti, kad tai yra viena geriausių vietų pamatyti Srinagare. Vieta alsuoja natūraliu grožiu ir taip pat galima pasiklysti absoliučiame gražaus gamtos prisilietimo žavesyje. Slėnis yra populiari lankytojų susibūrimo ir žygių vieta šioje vietoje. Šio slėnio grožis traukia žmones iš beveik visų Indijos kampelių. Žmonės iš užsienio taip pat atvyksta pamatyti šios vietos grožio.

14. Nishat sodas:

Srinagaro Nishat sodas

Nishat sodas yra vienas iš daugelio gražių sodų šioje vietoje. Šis sodas alsuoja nuostabiais kraštovaizdžiais ir nuostabiais vaizdais. Šios vietos apylinkės ypač traukia žmones atvykti ir ją aplankyti. Žmonės, kurie aplankė šią vietą, yra labai sužavėti šio sodo grožiu ir absoliučiu patrauklumu. Sodas yra pilnas gėlių grožio ir yra susijęs su Nishat Bagh, geografiškai. Jei kada nors lankotės Srinagare, šis sodas yra viena iš geriausių vietų praleisti kokybiškai.

15. Pari Mahal:

Pari Mahal Srinagar atrakcionai

Iš šios vietos galite pamatyti gražų Dal ežero vaizdą, nes jis yra pakankamai arti šios vietos. „Pari Mahal“ yra viena geriausių vietų šioje Srinagare, ir kai žmogus apsilanko šioje vietoje, jis ar ji norės atvykti ir aplankyti ją vėl ir vėl. Vaisių miškas yra vienas iš pagrindinių šios vietos lankytinų vietų. Vaisių miškas ir kiti lankytini objektai daro tai viena iš labiausiai lankomų vietų Srinagare, taip pat viena geriausių Srinagaro lankytinų vietų.

Šrinagare yra daug turistų lankomų vietų, kurios suteiks jums visišką atleidimą nuo atšiauraus ir varginančio gyvenimo. Kartais reikia šiek tiek pailsėti nuo savo gyvenimo ir aplankyti tokias vietas kaip Srinagaras, kur rasite daugybę gražių vietų, kuriose galite praleisti daug laiko.