Malaizija siūlo jums dvi skirtingas patirtis, vieną iš pusiasalio ir kitą iš Borneo. Šalis yra malajų, kinų ir indų kultūros mišinys. Borneo suteikia mums keletą įdomių Malaizijos pusių. Jame yra laukinės džiunglės, kuriose gyvena orangutangai, viršūnės ir gentys. Jie taip pat turi nuostabias salas ir prabangius kurortus, kuriuose galite apsigyventi. Čia pateikiama informacija apie geriausias turistų lankomas vietas Malaizijoje.

Malaizija-turistinės vietos

Gražios Malaizijos turistų lankomos vietos:

Turistai sakė, kad Malaizija turi tiek daug turistinių vietų, kurias galima aplankyti. Šis straipsnis padės jums aplankyti apie 20 nuostabių turistinių vietų Malaizijoje, dėl kurių jūsų kelionė gali būti tokia įdomi.

1. Mulu urvai:

mulu-caves_malaysia-tourist-places

Gunung Mulu nacionaliniame parke yra šie neįtikėtini urvai, kurie buvo suformuoti kalnuotuose pusiaujo atogrąžų miškuose. Yra urvo kamera, vadinama Sarawak kamera, ir ji yra iškasta kaip didžiausia urvo kamera pasaulyje. Mulu urvas yra viena garsiausių ir lankomiausių turistų vietų Malaizijoje, kuri gali padėti išmintingai nužudyti nuobodų laiką.

2. Langkawi:

langkawi_malaysia-tourist-places

Langkawi yra garsi turistų lankoma vieta Malaizijoje. Tai sala šiaurės vakarinėje šalies pusėje. Sala buvo gerai prižiūrima ir liko nepaliesta. Sala yra gerai žinoma dėl savo lankytinų vietų, todėl galite išsinuomoti motociklą ir apvažiuoti visą salą. Išskyrus tai, galite apsipirkti kai kuriuose netoliese esančiuose prekybos centruose ir valgyti gatvės maisto delikatesą.

3. „Sepilok“ reabilitacija:

„Sepilok Rehabilitation_malaysia“ turistinės vietos

„Sepilok Orangutan Rehabilitation“ buvo pastatyta 1964 m., Siekiant išgelbėti našlaičius orangutanus nuo neteisėtos medžioklės ir plantacijų. Orangutangai yra apmokyti išgyventi ir paleidžiami, kai yra pasirengę normaliam gyvenimui. Šventovė patenka į Kabili-Sepiloko miško draustinį. Vienu metu galima rasti apie 60–80 orangutanų.

4. Penango sala:

penang-island_malaysia-tourist-places

Penango sala yra visai šalia Langkawi salos. Jis labiau žinomas dėl autentiško kiniško prisilietimo ir nuostabaus maisto, ypač gaudytojų. Jei paklaustumėte aplinkinių žmonių, kas saloje gero, išskyrus vaizdingą vaizdą, jie tikriausiai atsakytų „maistas“!

5. Kinabatangano upė:

kinabatangan-river_malaysia

Sabah valstija teka Kinabatangano upė. Kruizuodami nedideliu laivu galite atsekti daugybę skirtingų gyvūnų. Kruizas padėtų jums apžiūrėti geriausias Sabah salas. Šis valstijos regionas tikriausiai yra geriausia vieta, kur galite pamatyti daugybę gyvūnų, paukščių, vabzdžių ir plantacijų, kurių greičiausiai nerasite niekur kitur Pietryčių Azijoje.

6. Petrono dvynių bokštas:

petronas-twin-tower_malaysia-tourist-places

„Petronas“ bokštai dvyniai Kvala Lumpūre yra aukščiausi dvynių pastatai visame pasaulyje. Jie turi 88 aukštus bokšte ir buvo pagaminti daugiausia iš gelžbetonio. Jie turi plieno ir stiklo fasadų dizainą, kuris primena islamo meną ir palieka įspūdį apie musulmonų religiją Malaizijoje. 41 ir 42 aukšte, tarp dviejų bokštų, kuriuose yra dangaus tiltas, yra sankryža.

7. Batu urvai:

Batu-urvai Kvala Lumpūro turistinė vieta

Batu urvai yra ant kalvų, kurios yra maždaug 15 km nuo šiaurinės garsiausios Kvala Lumpūro turistinės vietos Malaizijos pusėje. Yra trys dideli urvai, kuriuos sudaro Batu urvai. Juose taip pat yra urvas, kuriame yra induistų šventykla, pagaminta iš nuostabių raižinių. Turite įveikti 272 laiptelius ir tai nuves jus į pagrindinį urvą. Šalia pagrindinio urvo yra Ramajanos urvas, iliustruojantis mitologines Indijos istorijos istorijas.

8. Kamerono aukštumos:

cameron-highlands_malaysia

„Cameron Highlands“ yra didelės kalvų stotys aplink Malaiziją. Iš pradžių britai juos sukūrė maždaug 1920 -aisiais. Jame gyvena daugiau nei 34 000 žmonių, malajų, kinų, indų ir tt. Šie takai yra patys populiariausi. Lankytojai vedami per mišką, krioklius ir nuostabius kraštovaizdžius. Be miškingų vietovių, ji taip pat garsėja arbatos plantacijomis.

9. Kinabalu kalnas:

Kinabalu kalno aukščiausia viršūnė Malaizijoje

Kinabalu kalnas yra 4092 metrų aukščio ir yra aukščiausia viršūnė Malaizijoje. Kalnas yra šiaurinėje Sabah dalyje, Borneo. Žmonės eina pėsčiomis ant kalno ir turėtų pradėti nuo Kota Kinabalu, artimiausio miesto netoli kalno. Kelionė bus tikrai varginanti, tačiau jums liks daug įsimintinų akimirkų ir nuostabių nuotykių.

10. Tamanas Negara:

taman-negara_malaysia-tourist-places

Taman Negara pavadinimas reiškia nacionalinį parką. Borneo yra palaimintas laukinės gamtos parkais, tačiau dėl laiko trūkumo dažnai sunku išgauti geriausią. Taman Negara yra seniausias pirminis lietaus miškas visame pasaulyje, kuris turėtų būti įtrauktas į privalomų aplankyti sąrašą, ypač jei esate pusiasalio šalies pusėje.

11. Pulau Tiomanas:

pulau-tioman_malaysia-tourist-places

Pulau Tioman yra nedidelė sala, esanti prie rytinės pakrantės. 1970 m. Žurnalas „Time“ išrinko Tiomaną kaip vieną gražiausių pasaulio salų. Nuo tada tai buvo gana svarbi turistų vieta. Visoje saloje yra baltų koralų rifų. Žmonės mėgsta nardyti, o kita vertus, puikiai atrodo tankūs miškai interjere.

12. Genting:

džentelmenavimas

„Genting“ yra sritis, kurią jums reikės keliauti maždaug pusantros valandos nuo sostinės Kvala Lumpūro. Regionas yra gana kietas, o pagrindinė atrakcija čia yra „Genting Sky Venture“. Tai vienintelė priemonė, suteikianti jums parašiutinio šokio Azijoje patirties. Tada „Genting X-pedition“ siena yra populiari turistų vieta su tarptautine standartine laipiojimo siena 15 metrų ir 6 metrų ilgio kabančioje uoloje. Žmonėms taip pat siūlomas boulingo kompleksas ir įvairūs žaidimai pramogoms.

13. Džordžtaunas:

georgetown_malaysia-tourist-places

Džordžtaunas yra šiaurės rytiniame Penango salos kampe. Jis buvo pavadintas Didžiosios Britanijos karaliaus Jurgio III vardu, nors miestas daugiausia apgyvendintas kinų. Miestelis garsėja unikaliu architektūriniu ir kultūriniu miesto vaizdu, kuris niekaip nepanašus į Pietryčių Aziją. Vakarai yra verti laiko linksmybėms ir malonumams, kai visos gatvės yra apšviestos, o vietiniai gyventojai persikelia į gatvės gaudytojus pavalgyti ir atsigerti..

14. Didysis ratas:

Ferris-wheel_malaysia-tourist-places

Didysis ratas yra pramogų parkas Kvala Lumpūre. Jis pasiekia apie 60 metrų aukštį ir yra šalia Titiwangsa ežero. Ratas visiškai turi oro kondicionierių, todėl vairuotojai dieną nejaučia šilumos. Didysis ratas yra viena garsiausių turistų lankomų vietų Malaizijoje.

15. „Sunway Lagoon“:

saulėlydis-lagūna

„Sunway Lagoon“ yra pramogų ir vandens parkas. Vandens parke yra šešios zonos su vandens žaidimais, kuriuose yra čiuožyklos, milžiniškų bangų baseinas. Pramogų parkas yra panašus į „Fantasy World“ Ancol. Tai viena iš gražiausių Malaizijos turistų lankomų vietų.

16. Kvala Lumpūro centrinis turgus:

central-market-in-kuala-lumpur_malaysia-tourist-places

Centrinis turgus yra viena iš pagrindinių Malaizijos turistų traukos vietų tarp visų lankytinų vietų Malaizijoje. Vieta, iš kurios nenorėtum išeiti. Atstovaudama XVIII a. Malaizijos rinką, ji pilna maisto prekystalių, žaidimų kioskų ir daugybės kitų parduotuvių. Juk pinigai egzistuoja tam, kad nusipirktume tai, ko norime.

17. A Famosa:

a-famosa_malaysia-tourist-places

Svarbi vieta iš visų Malaizijos turistų vietų, kurioje yra Portugalijos tvirtovė, kuri yra seniausias Europos architektūros Azijoje įrodymas, yra „A Famosa“. Archeologiškai jis labai išsamiai kalba su turistais. Be to, „A Famosa“ turi viską, ko tikisi turistas – nuo puikaus maisto iki nešvarių nakvynės vietų.

18. Perhentian salos:

perhentian-Islands_malaysia-tourist-places

Šios salos yra žinomos dėl savo meniškų koralų rifų. Jų paplūdimiuose yra skaidrus vanduo su baltu smėliu. Jei norite sulaikyti povandeninį vaizdą, tai rasite čia. Perhentian sala yra viena nuostabiausių ir gražiausių turistų lankomų vietų Malaizijoje.

19. Malaizijos „Lego Land“:

lego-land-malaysia_malaysia-tourist-places

Nors jame yra atrakcionų visoms amžiaus grupėms, tai yra svajonių šalis, ypač vaikams, LEGO tematikos vandens parkas. Tai garsi vieta Malaizijoje. Kai kurios reikšmingos Azijos vietos čia atkurtos naudojant 30 000 LEGO kaladėlių. Jį taip pat supa išskirtiniai kurortai, todėl tai yra visiškai linksma vieta.

20. Sipadano salos:

sipadan-Islands_malaysia-tourist-places

Tai viena iš 5 geriausių nardymo vietų, už kurią balsavo nardytojai visame pasaulyje. Sipadano salose gyvena daugybė paukščių, anksčiau ji buvo paskelbta paukščių šventove. Tai labai mažas žemės plotas, apsuptas skaidraus vandens, turistus dažniausiai traukia čia gyvenančios įvairios vandens rūšys.

Malaizijoje yra daug turistų lankomų vietų. Malaizija ir jos salos yra visų laikų mėgstamiausia turistų. Ji yra gavusi daugybę prestižinių apdovanojimų už turizmą ir atostogas. Padarykite sau paslaugą ir apsilankykite Malaizijoje!