Honkongas yra jaunas miestas ir lankytojams suteikia nuostabią atmosferą. Čia yra gerai išvystyti pastatai, greitas gyvenimo būdas, pramogų parkai, poilsio vietos, o turistai čia atvyksta ir mėgaujasi visu pajėgumu. Gamtos peizažas, verslo kultūra ir ypatinga administracinė Kinijos dalis yra visame pasaulyje žinomas metropolis.

Turistų lankomos vietos Honkonge

Bėgant metams Honkongas išsivystė į vieną dekoratyviausių pasaulio miestų. Jis laikomas rytų Vegasu ir jame yra daugybė dalykų, kuriuos reikia padaryti ir ką pamatyti. Šiame puikiame mieste netrūksta paveldo ir stulbinančio naktinio gyvenimo, jei tai geriau plukdo jūsų valtį. Lankydamiesi Honkonge yra daug dalykų, kuriuos reikia nuveikti, ir nedaugelis žmonių turėjo galimybę pamatyti ir aplankyti visas žemėlapio vietas, todėl, kad jums būtų lengviau, žemiau pateikiame keletą geriausių lankytinų vietų Honkonge Kong. Šis vadovas padės jums susiaurinti savo maršrutą, kad galėtumėte tinkamai jaustis šiame nuostabiame mieste,.

Nuostabios Honkongo turistų lankomos vietos:

Honkonge yra keletas turistų lankomų vietų su gražiomis vietomis ir pramogomis. Čia yra 20 geriausių ir nuostabiausių turistų lankomų Honkongo vietų bei nuostabių lankytinų vietų.

1. Vandenyno parkas:

vandenyno parkas-Honkongas-turistinės vietos

„Ocean Park“ yra Honkongo salos pietinėje dalyje. Tai vienas populiariausių pramogų parkų ir turi akvariumą Pietryčių Azijoje. Jie suteikia geriausią jūrinį išsilavinimą. Jis užima 170 akrų plotą ir yra vienas didžiausių vandenyno parkų pasaulyje. Žmonės mėgsta čia atvykti su savo šeimomis ir draugais ir smagiai praleido dieną.

2. Viktorijos įlanka:

victoria-bay_hong-kong-tourist-places

Viktorijos įlanka yra didžiausias Kinijos uostas ir užima trečią vietą pasaulyje. Jis yra tarp Honkongo salos ir Kowloon pusiasalio. Uostas visą dieną ir naktį buvo užimtas vandens transporto priemonėmis – nuo istorinių „Star Ferries“ iki kruizinių lainerių, krovininių laivų ir medinių žvejybos laivų. Tai nuostabi vieta poilsiui ir poilsiui.

3. Disneilendas:

disneyland_hong-kong-tourist-places

Disneilendas Honkonge yra Lantau saloje. Kurortą būtina žiūrėti, nes jame yra ypatingų lankytinų vietų ir jaučiamas kinų kultūra. Apsilankymas šioje vietoje ne tik suteiks jums stebuklingos patirties, bet ir atras auksinę praeitį bei planuojamą ateitį. Lydimi Pelės Mikės ir kitų „Disney“ draugų apvažiuojate nuostabią vietą, kuriai labiausiai patinka jūsų vaikai.

4. Viktorijos viršūnė:

victoria-peak_hong-kong-tourist-places

Viktorijos viršūnė yra geriausia vieta, iš kurios galite mėgautis geriausiais Rytų perlų žibintais. „Peak Tower“ turi garsiąją „wok“ architektūrą, kuri stovi prie „Peak Tram“ išėjimo. Yra „Odditorium“, jaudinantis „Peak Explorer“ judesio simuliatorius, su terasomis ir restoranais yra gana pramoga. Čia yra Madame Tussaud vaško muziejus. Jame yra vaškuotos įžymybių statulos. Be to, šiaurinėje viršukalnės viršūnėje yra zoologijos ir botanikos sodas, kurį taip pat galite aplankyti.

5. Wong Tai Sin šventykla:

wong-tai-sin-temple_hong-kong-turistinės vietos

Wong Tai Sin šventykla buvo suprojektuota vadovaujantis senoviniais kinų rūmais, o visas interjeras yra turtingas kinų kultūros. Tai garsiausia Honkongo šventykla. Fortūnos vaidina aktyvų vaidmenį. Be Wong Tai Sin šventyklos, dar dvi garsios miesto šventyklos yra Man Mo šventykla ir Po Lin vienuolynas.

6. Sai Kung:

sai-kung_hong-kong-tourist-places

Sai Kung yra viena gražiausių ir patraukliausių turistų lankomų Honkongo vietų. Sai Kung yra rytinėje Naujųjų teritorijų dalyje. Ši vieta apima pagrindinį Honkongo šalies parką ir paplūdimį. Jis įsikūręs toli nuo miesto šurmulio, kuris leidžia jums ramiai praleisti laiką ir gali pasigirti įspūdingais kraštovaizdžiais. Pajūryje yra daug restoranų, o jūs galite atsipalaiduoti maudydamiesi mėgaudamiesi pakrantės peizažu.

7. Aberdyno uostas & „Jumbo Kingdom“:

aberdeen-harbor-jumbo-kingdom_hong-kong-tourist-places

Aberdyno uostas padeda žmonėms išlikti ant žuvų. Yra didžiulis šiuolaikinio kontrastas & tradicinis gyvenimo būdas. Aberdyno gyvenimo būdą galima išsiaiškinti užsukus į Jumbo karalystę, daktaro Stanley Ho idėją, visame pasaulyje žinomą „Jumbo Floating“ restoraną, pastatytą 1976 m. Jis papuoštas puošnių ir išskirtinių senovės Kinijos imperatoriškųjų rūmų stiliumi.

8. Lan Kwai Fong:

lan-kwai-fong_hong-kong-tourist-places

Naktinis Lan Kwai Fong gyvenimas yra nuostabus, kuris buvo labai arti Honkongo. Jis sukasi aplink klubus, barus ir restoranus, o žmonės mėgsta mėgautis naktiniu gyvenimu. Vakarėlio gyvūnai privalo aplankyti šiuos vakarietiško stiliaus restoranus, naktinius klubus, gerą maistą ir kai kuriuos gėrimus. Vakarėliai vyksta gatvėse, o žmonės šoka ir linksminasi.

9. „Stanley Market“ ir „Murray House“:

stanley-market-and-murray-house_hong-kong-tourist-places

Stanley turgus yra vienas garsiausių turgų Honkongo salos pietinėje pusėje. Aplinka yra gana atpalaiduojanti, nes ramus vaizdas į jūrą. Galite derėtis ir gauti geriausius pirkinius, kuriuos galėsite parsivežti namo kaip atminimo ženklą. Čia rasite daug įdomių parduotuvėlių, kuriose parduodami šilko drabužiai, sportinė apranga, menas, kiniški papuošalai ir suvenyrai. „Murray House“ yra vieta, kur galite mėgautis skaniu maistu, esančiu netoli turgaus.

10. Pelkių parkas:

pelkės-parkas_hong-kong-turistinės vietos

Šlapios žemės parke yra laukinių gyvūnų, įskaitant paukščius, laumžirgius, varliagyvius, žinduolius, roplius, drugelius ir žuvis. „Hong Kong Wet Land Park“ yra pasaulinio lygio ekoturizmo objektas, skatinantis žaliąjį turizmą, švietimą apie aplinkos apsaugą ir pelkių išsaugojimą. Žmonės čia atvyksta ne tik kaip turistai, bet ir dirba bei atlieka tyrimus naudodamiesi šiuo parku.

11. Auksinė Bauhinia aikštė:

aukso-bauhinia-square_hong-kong-turistines vietas

Iš buvusios Didžiosios Britanijos kolonijos į Kinijos Liaudies Respubliką 1997 m. Honkongas buvo grąžintas svarbia proga. Tada buvo įkurtas Honkongo specialusis administracinis regionas. Švenčiant Kinijos centrinė vyriausybė padovanojo Honkonge paauksuotą bauhinijos statulą. Statula buvo pastatyta aikštėje prie Honkongo konferencijų ir parodų centro. Tai yra priežastis, kodėl ji yra svarbi turistų vieta.

12. Šviesų simfonija:

symphony-of-lights_hong-kong-turistinės vietos

„Šviesų simfonijoje“ yra „Didžiausias pasaulyje nuolatinis šviesos ir garso šou“, kuris buvo įrašytas į Gineso pasaulio rekordus. Jie buvo išplėsti ir apėmė daugiau nei 40 pastatų abiejose Viktorijos uosto pusėse. Žiūrovai priblokšti nepamirštamos patirties, susiliejančios su muzika ir pasakojimu, garsinančiu Honkongo dvasią ir įvairovę.

13. Paukščių sodas:

bird-garden_hong-kong-turistinės vietos

Yuen Po gatvėje yra gražus paukščių sodas, kuriame yra daugiau nei 70 paukščių prekystalių ir suteikia jums įvairių rūšių paukščių, kurių greičiausiai niekur kitur nerasite. Yra sodas su kiemais ir mėnulio varteliais, kurie atrodo labai žaviai.

14. Atstumti įlanką:

repulse-bay_hong-kong-tourist-places

Repulsės įlanka yra viena iš geriausių turistų lankomų Honkongo vietų. Įlankos pavadinimas kilęs iš mūšio XIX a., Kai Didžiosios Britanijos armija atmušė puolančius piratus. Šiandien Repulsės įlanka yra prabangus gyvenamasis rajonas, kuriame paplūdimiai turi nuostabias bangas, besidriekiančias viena ant kitos, ir yra populiarus tarp vietinių gyventojų ir turistų.

15. Či Lino vienuolynas:

Či Lino vienuolynas_ Honkongo turistinės vietos

Tai didžiausias budistų kompleksas, kuris buvo pastatytas 1930 m., O vėliau visiškai atstatytas iš medžio. Ši vieta buvo papuošta lotoso tvenkiniais, arbatos augalais, Bugenvilija ir kt. Chi Lin vienuolynas yra viena iš populiariausių ir gražiausių Honkongo turistų lankomų vietų jums ir jūsų šeimai..

16. Nan Lian sodas:

nan-lian-garden_hong-kong-turistinės vietos

Šiame sode esančius eksponatus verta pamatyti. Šis sodas, pastatytas maždaug 2003 m., Yra pilnas egzotiškų bonsai augalų, akmeninių darinių, fontanų, ežerų ir daug daugiau. Sodas yra tikra Japonijos tapatybė ir iš pradžių buvo pastatytas atsižvelgiant į žnyplių dinastijos medines konstrukcijas. Tai tikrai „Zen“ vieta, ypač jei lankotės Honkonge su savo antrąja puse. Tai viena geriausių naujų turistų vietų Honkonge.

17. Didysis Buda:

big-buddha_hong-kong-tourist-places

Didysis Buda Honkonge yra piktograma, kurią privalo pamatyti kiekvienas turistas. Ten galite pasiekti smagiai pasivažinėti automobiliu su krištolo grindimis arba autobusu iš Tong Chung stoties. Viršuje esantis kelias yra pilnas parduotuvių, kuriose pateikiami geriausi miesto suvenyrai. Pats Buda yra didingas paminklas, esantis kalvos viršuje, taikiai laikantis elgesio, leidžiantis liudyti Kinijos ir Japonijos autentiškumą.

18. Lantau sala:

Lantau-Island_hong Kong turistinės vietos

Netoli oro uosto yra puiki nuošalesnė sala, atokiau nuo Honkongo šurmulio. Kelionė keltuvu Lantau yra svarbiausias turistų traukos objektas rajone, tačiau vešli žaluma ir tradicinis salos pojūtis savaime yra individuali atrakcija. Išbandykite kelionę keltuvais iš anksto, kad praleistumėte eiles, kurios gali užtrukti labai ilgai ir trukdyti praleisti laiką, ypač kai skubate. Vieta yra pilna restoranų ir parduotuvių, o transportas visada yra prieinamas, todėl prireikus labai lengva nuvykti į Honkongo salą. Yra daug lankytinų vietų, tačiau tai yra viena geriausių vietų Honkonge.

19. Mongokas:

mongkok_hong-kong-tourist-places

Vieno langelio turgus Honkonge visiems mėgstamiems prekės ženklams už geriausias kainas. Ši vieta yra užpildyta daugybe parduotuvių Honkongo gyvenamojo rajono širdyje, todėl jums bus lengviau praktikuoti savo derybų įgūdžius, kad gautumėte geriausius produktus, kuriuos gali pasiūlyti bet kuris prekės ženklas. Tai yra viena iš geriausių Honkongo turistų vietų, kurią reikia aplankyti norint susitarti dėl prekių.

20. Madame Tussaud Honkongas:

madame-tussauds-hong-kong_hong-kong-tourist-places

Lygiai taip pat, kaip ir jos britų kolegė Madame Tussauds, yra vieta, pripildyta labai tikroviškų vaško skulptūrų, vaizduojančių kinų ir japonų herojus, kino žvaigždes ir pan. Tai tikrai labai puikus turistų traukos objektas, kuriame kasdien keliauja šimtai žmonių. Visos skulptūros yra meno kūriniai ir tiksliai vaizduoja senus ir naujus žmones, todėl tai yra viena iš geriausių lankytinų vietų Honkonge..

Šiame straipsnyje kalbama apie kai kurias geriausias turistų lankomas vietas keliaujant po Honkongą, kad jūsų kelionė taptų įsimintinesnė. Honkongas yra tokia plačiai paplitusi sala, kad gali būti sunku judėti visur, todėl visada geriau žinoti, kurios vietos jums yra geriausios