Galvojate atostogauti su šeima Gudžarato valstijoje? Diu iš Gudžarato yra tinkama vieta. Jame yra daug turistinių vietų ir vietų, kurios padarys jūsų kelionę įsimintiną. Šventyklos, bažnyčios, paplūdimiai, muziejai ir fortai yra pagrindiniai Diu lankytini objektai. Jame kasmet apsilanko tūkstančiai lankytojų. Daman ir Diu turistines vietas taip pat daugelis keliautojų įvertino kaip vieną geriausių vietų, į kurią galite nuvykti atostogų metu. Štai keletas nuostabių lankytinų vietų Diu.

Lankytinos vietos Daman ir Diu:

1. Gangeshwar šventykla:

gangeshwar-temple_diu-tourist-places

Gangešvaro šventykla yra maždaug už trijų kilometrų nuo Diu miesto Fundamo. Šventykla yra dedikacija induistų dievui Šivai. Jis yra prie jūros ir turi penkis lingus. Manoma, kad šias lingas pastatė penki garsaus epo „Mahabharata“ broliai Panadavos.

2. Naidos urvai:

naida-caves_diu-tourist-places

Naidos urvai yra keletas įdomiausių ir unikaliausių vietų, kurias rasite Diu. Čia portugalai nulaužė visas brangias medžiagas. Jie yra už miesto vietų ir tikrai turėtų būti aplankyti, kai esate Diu.

3. „Zampa Gateway“:

zampa-gateway_diu-tourist-places

„Zampa“ vartai yra svarbus ir istorinis Diu ženklas, sukurtas viduramžiais. Pastatytas iš raudono smiltainio, jame yra raižytų liūtų, kunigo ir angelų. Čia taip pat yra dirbtinių krioklių. Tai vienas geriausių Diu paminklų ir puiki vieta aplankyti. Tai viena iš geriausių Daman ir Diu turistų lankomų vietų.

4. Korpuso muziejus:

apvalkalas-muziejus_diu-turistinės vietos

Diu apvalkalo muziejus yra dar viena patraukli turistų vieta. Su daugybe kriauklių muziejus yra puikus ir tikrai įdomus. Juos visus surinko kapitonas Devjibai Fubaria, kuris beveik penkiasdešimt metų investavo į mokymąsi ir supratimą apie kriaukles. Nuostabūs kriauklės yra įvairių formų ir dydžių, išties gražiai atrodo.

5. Gomtimata paplūdimys:

gomtimata-beach_diu-tourist-places

Diu Gomtimata paplūdimys yra nuostabi ir labai patraukli vieta. Žaliuojantys medžiai, krūmai ir augalai yra labai gražūs žiūrint iš toli. Vaikščioti šiame paplūdimyje basomis kojomis anksti ryte yra viena geriausių įspūdžių.

6. Vanakbara:

vanakbara_diu-tourist-places

Vanakbara yra nedidelis žvejų kaimelis, esantis Diu. Jis visada užimtas ir turi daugybę spalvingų uostų. Geriausias laikas atvykti į šią vietą yra apie 9 val. Ryto, kai žvejai grįžta iš jūros ir parduoda viską, ką surinko..

7. Šv. Tomo bažnyčia:

tomas-bažnyčia_diu-turistinės vietos

Tomo bažnyčia yra tikrai graži vieta. Tai ne tik religinė vieta, bet ir vieta, kur rasite daug ramybės ir ramybės. Šios vietos struktūra yra puiki, o geriausia yra tai, kad ji buvo atkurta ir išsaugota taip gerai net ir po tiek metų.

8. Jallandharo šventovė:

jallandhar-shrine_diu-tourist-places

Jallandharo šventykla yra netoli kalvos, netoli paplūdimio. Čia esanti šventovė turi kupolą su akmeniu išraižytu Jhalandharo demono veidu. Netoliese yra deivės Chandrika šventykla. Vieta tikrai nuostabi ir atspindi turtingą Gudžarato kultūrą. Tai viena iš mėgstamiausių lankytinų vietų Damane ir Diu.

9. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia:

bažnyčia-of-st-francis-of-assisi_diu-turistinės vietos

Pranciškaus Asyžiečio bažnyčia dabar paversta ligonine, nors vis dar naudojama paslaugoms. Ją prieš šimtus metų sukūrė portugalai, o ją užpildo šiai šaliai priklausantys žmonės. Jis vis dar žinomas kaip užsieniečių kvartalas.

Kitą kartą, kai planuojate kelionę, nepraleiskite šių nuostabių lankytinų vietų Diu. Ar jums patinka šis įrašas? Palikite savo komentarą žemiau.