Puri yra viena iš tų retų vietų Indijoje, kur turėsite auksinę turizmo ir piligrimystės galimybę. Čia gausu garsių viešbučių, restoranų ir egzotiškų turistų lankomų vietų. Jei planuojate kelionę į Puri, būtinai nurodykite lankytinas vietas, nurodytas šiose pastraipose.

Lankytinos vietos Puri:

Pažvelkime į geriausias puri turistines vietas su nuotraukomis.

1. Puri paplūdimys:

puri turistines vietas

Puri paplūdimys yra labai ilgas ir ramus. Čia rasite daugybę prekystalių, kuriuose galite nusipirkti geriausių džiuto maišų, sienų apmušalų ir kitų gražių gaminių. Šalia paplūdimio esančios šventyklos taip pat yra gana patrauklios ir į jas verta nuvykti. Apskritai paplūdimys yra nuostabi vieta rasti ramybę ir ramybę.

2. Jagannath šventykla:

jagannath-temple_puri-tourist-places

Jagannath šventykla buvo pastatyta XII amžiuje ir yra viena seniausių vietų, kurią rasite Odišoje. Jis skirtas Viešpačiui Krišnai ir kasdien jį aplanko šimtai žmonių. Šios šventyklos vidines sienas puošia įvairūs paveikslai ir paveikslai, vaizduojantys įvairius Krišnos gyvenimo etapus. Ši vieta yra Odisha pasididžiavimas ir tikrai turėtų būti aplankyta vieną kartą.

3. Čilikos ežeras:

chilika-lake_puri-tourist-places

Čilikos ežeras yra didžiausias Azijos sūrus ežeras. Jis yra netoli Bengalijos įlankos ir yra unikali vieta aplankyti. Čia rasite keletą egzotiškiausių paukščių, susirinkusių žiemos mėnesiais. Mėlynas vanduo, giedras dangus, švelnus oras ir maloni atmosfera tikrai privers jus įsimylėti Puri.

4. Sakshi Gopal šventykla:

sakshi-gopal-temple_puri-tourist-places

Puri Sakshi Gopal šventykla yra panaši į Jagannath šventyklą. Ši šventykla yra gana populiari ir kasmet sulaukia gana daug lankytojų. Ji skirta Viešpačiui Krišnai ir jo sutuoktiniui Radhai. Vieta rami ir tyli, o architektūra visiškai nuostabi. Atvykimas į šią vietą tikrai bus nuostabi patirtis.

5. Swargadwar:

swargadwar_puri-tourist-places

Svargadvaras turi nemažai mitinių istorijų. Jis yra netoli jūros kranto ir yra šventa vieta aplankyti. Manoma, kad šioje vietoje mirę žmonės tiesiogiai pasieks išganymą ir pateks į dangų. Taip pat manoma, kad garsusis Vaišnavos šventasis taip pat įsiliejo į netoliese esančią jūrą. Tai garsios lankytinos puri turistinės vietos, nepraleiskite šios vietos apsilankę.

6. Gundicha šventykla:

gundicha-temple_puri-tourist-places

Gundicha šventykla buvo pastatyta XVI amžiuje ir yra šiaurės vakaruose nuo Jagannath šventyklos. Ji skirta Viešpačiui Višnu ir garsi savo Rath Yatra. Šventykla yra viena garsiausių ir nusistovėjusių Puri vietų, kurią kasdien lanko keli žmonės. Atvykę į Puri būtinai apsilankykite Gundicha šventykloje.

7. Sudarshan amatų muziejus:

sudarshan-craft-museum_puri-tourist-places

Sudarshan amatų muziejus buvo įkurtas 1977 metais. Čia rasite keletą garsiausių ir meniškiausių darbų, kuriuos kada nors matė jūsų akys. Muziejuje taip pat yra budistų šventykla, biblioteka ir net dirbtuvės. Atvykti į šią vietą tikrai verta.

8. Vimalos šventykla:

vimala-temple_puri-tourist-places

Pima Vimala šventykla buvo pastatyta 10 amžiuje ir yra skirta deivei Šakti, kuri yra dar vienas Parvati įsikūnijimas. Šios šventyklos struktūra yra nuostabi, o jos architektūra yra nuostabi. Jis yra milžiniško dydžio ir perpildytas ištisus metus.

9. Loknath šventykla:

loknath-temple_puri-tourist-places

„Loknath“ buvo pastatytas XI amžiuje ir yra skirtas Viešpačiui Šivai. Šios šventyklos išvaizda yra nepriekaištinga ir yra viena nuostabiausių ir švenčiausių vietų, kurią rasite Puri mieste.

Tai buvo vienos garsiausių turistų vietų Puri mieste. Dabar nustokite delsti namuose ir atsikelkite ir keliaukite po šias nuostabias vietas Puryje.