Ieškote puikios atostogų vietos Indijoje? Aplankykite Keralą, paplūdimių, lagūnų, žvejų kaimelių, laukinės gamtos draustinių, kalnų grandinių ir turtingo kultūros paveldo šalį. Įsikūrusi Malabaro pakrantėje, piečiausiame Indijos subkontinento gale, Keralos valstija turi tiek daug ką pasiūlyti, todėl yra viena iš labiausiai pageidaujamų vietų. Kelionė į šią atostogų karalystę suteiks įspūdingų įspūdžių, todėl norėsite sugrįžti daugiau.

Varkala paplūdimys:

Vaizdingos vietos Keraloje

Populiariausias Keralos paplūdimys yra Varkala paplūdimys, maudymosi ir saulės vonių prieglobstis. Taip pat žinomas kaip Papanasam paplūdimys, jo grožis pasireiškia per skardžius, juosiančius Arabijos jūrą. Ant uolų yra puikus restoranų, kurortų ir ilgo parduotuvių plotas, apimantis daugiau nei kilometrą. Dienos metu galite mėgautis saule paplūdimyje, o vakarinis vaizdas iš uolų paliks jus ilsėtis virš besileidžiančios saulės.

Munnar Hill stotis:

Vakarų Ghatų kalnuose yra populiari kalnų stotis Munnar. 1600 metrų virš jūros lygio esantis Munnar Kerala yra dieviška buveinė su arbatos ir kavos plantacijomis pliušinėje žalioje kalno šlaite, krioklių ir net žygių takų keliems nuotykių mėgėjams. Kadaise buvusios Didžiosios Britanijos vyriausybės vasaros kurortas „Munnar“ yra puiki vieta atostogaujantiems žmonėms, norintiems pasimėgauti nuostabiais kalnų regiono palaiminimais vaizdais ir vėsiu rūku..

Thekkady laukinės gamtos draustinis:

Perijaro nacionalinis parkas Thekkady yra ta vieta, kur norite stebėti gamtą ir laukinę gamtą. Šioje laukinės gamtos prieglobstyje gyvena didysis Indijos tigras, šernai, Nilgiri kalnai, sambarai, elniai, bizonai ir laukinių dramblių bandos, kurios labiausiai traukia einant į ežerą atsigerti. Keralos turizmo departamentas siūlo žygius giliai į miškus, kuriuos galima apeiti pėsčiomis ar ant dramblių.

Tyliojo slėnio nacionalinis parkas:

Tylusis slėnis, esantis Nilgiri kalvose, Kerala Palakkad rajone, yra natūralių atogrąžų miškų buveinė, apimanti didelį 236,74 kvadratinių kilometrų plotą. Slėnis yra natūrali buveinė įvairių rūšių paukščiams, gyvūnams, augalams ir vabzdžiams, ypač nykstančiai liūtų uodegos makakai. Slėnis pasitinka tyla ir ramybe, kuri atitinka jo pavadinimą.

Alleppey užutekiai:

Kelionė į Keralą nebus baigta neapsilankius garsiuose užnugariuose Alappuzha, dažniau žinomame kaip Alleppey. Kruizas namu valtimis ramioje užutekyje šioje garsioje turistinėje vietoje pripildys ramybės ir ramybės, kurią galima patirti tik „Dievo šalyje“.

Kumarakomo ežero kurortas:

Kumarakomas, esantis Kerala Kottayam rajone, yra vieta, kur grožis susitinka su spindesiu. Tai Rytų Venecija, tai atpalaiduojantis pabėgimas su mangrovėmis dengtomis lagūnomis ir prabangiu kurortu Keralos užutekyje, kuris siūlo unikalią lauko ir vandens pramogų patirtį, pradedant žvejyba ir plaukiojimu valtimis, iki apsilankymo kaimo vietovėje. nedidelė paukščių prieglauda, ​​kurioje galima stebėti išskirtines paukščių rūšis.

Kerala jūrų pavara:

Keralos jūrų pavara

Jei lankotės Kočyje, „Marine Drive“ turėtų būti jūsų sąrašo viršuje. Pastatytas priešais užmiestį, jis yra vietinis ir turistų centras, kuriame yra prekybos centrai ir greito maisto jungtys. Pėsčiųjų takas yra traukos centras, kuriame iš po Vaivorykštės tilto ir Kinijos žvejybos tinklo tilto galima pamatyti nuostabų vaizdą į tolumoje kylančią ir besileidžiančią saulę (nuotrauka žemiau)

Thrissur – Keralos kultūros sostinė:

„ThrissurPooram-Kuda“

„Thrissur“ gausu dvasinio ir kultūrinio paveldo, todėl tai yra Keralos kultūros sostinė. Jis garsėja savo Vadakkumnathan šventykla ir didžiausia festivaliu Thrissur Pooram. Šią šventinę dieną galima pamatyti šimtą puoštų dramblių abiejose šventyklos pusėse.

Mattupatti užtvanka:

Aplink esanti Mattupatti užtvanka Munnaro Idukki rajone yra populiari iškylų ​​vieta, esanti Kerala kalnuose. Jis siūlo plaukiojimą valtimis ir jodinėjimą žirgais, be kvapą gniaužiančio raminančios atmosferos.