Bet kuriai moteriai, kuri visada yra kelyje-patogus, elegantiškas, šiuolaikiškas ir vis dėlto gražus išvaizda yra „vieno langelio“ sprendimas. „Pixie“ kirpimas apvaliems veidams reikalauja ypatingo dėmesio dėl visų akivaizdžių priežasčių – atsižvelgiant į veido kirpimą ir norint gauti pliušinį makiažą; reikia tam tikro stiliaus, dėl kurio veidas gali atrodyti pailgas, o ne platus. Taigi, čia mes turime idėjų, kaip iškirpti stilių.

Palaukite, ne tik! Nesvarbu, ar tai būtų senovinė ir klasikinė išvaizda, ar įžymybių perdarymas, ar net prabangus, tačiau paprastas, patogus stiliaus pareiškimas, „pixies“ yra populiarūs visame pasaulyje. Dar daugiau priežasčių pradėti, tiesa! Leiskite mums pavaišinti kai kuriuos mėgstamiausius!

„Pixie“ kirpimai apvaliam veidui

Naujausi ir geriausi „Pixie“ kirpimai apvaliems veidams 2021 m.

Turėdami tai, pažvelkime į populiariausias ir mėgstamiausias pasaulyje po gražių ir paprastų apvalių veidų. Tai apima trumpus variantus, ilgas, netvarkingas, plikas idėjas apkūniems ir riebiems veidams, skirtingoms plaukų tekstūroms ir dar daugiau!

1. „Pixie Cut“ su kirpčiukais apvaliam veidui:

„Pixie Cut“ su kirpčiukais apvaliam veidui

Apvalaus veido pavertimas pailgu ir ne putliu gali būti sudėtingas. Bet tai nėra sunku. Čia yra greitas sprendimas. Naudojant šį itin trumpą kirpimo kirpimą, skirtą apvaliems veidams, ir kirptus plaukus, krentančius nukirptai prie kaktos, ši išvaizda yra ne tik labai patogi, bet ir nedelsiant pakeičia stilių. Be to, madinga moderni išvaizda yra neprilygstama dėl savo patogumo, pliušinės ir drąsios išvaizdos! Ką manote apie šį kirpimą??

 • Moterys, turinčios banguotus plaukus ir lygią plaukų struktūrą, gali tai išbandyti
 • Be apvalių veidų, moterys su ovaliu ir širdies veidu taip pat gali išbandyti šią labai trumpą išvaizdą
 • Ši protinga ir miela išvaizda jaunesnėms nei 35 metų moterims gali atrodyti jaunatviškai.

2. Šiuolaikinis netvarkingas „Pixie Cut“:

Modernus netvarkingas „Pixie Cut“

Dabar sukurkite savo įprastą stilių, kad atrodytumėte labiau užburiantys ir dosnūs, naudodami šią žavingą ir dar patrauklią šukuoseną. Šis netvarkingas trumpas kirpimas, skirtas storiems plaukams apvaliam veidui, yra žavingas ir sukomponuotas, kad suteiktų linksmą išvaizdą. Tai geriausia merginoms ir moterims, kurios nesiruošia tenkintis mažiau!

 • Be apvalaus veido, šį kirpimą gali išbandyti ir ovalo bei deimanto formos moterys
 • Dėvėkite šį stilių, kad banguoti plaukai būtų stori, kad atrodytumėte nuostabiai.
 • Šis stilius idealiai tinka ir geriausiai tinka 20–30 metų amžiaus moterims.

3. „Pixie Cut“ apkūniems apvaliems veidams:

„Pixie Cut“ riebiems ar apkūniems apvaliems veidams

Jei turite putlią ar išsipūtusią veido formą, net dvigubą smakrą, nesijaudinkite. Madingi ir patrauklūs, mieli trumpi kirpimo kirpimai apvaliems riebiems veidams dabar gali paryškėti ir jūsų veidas atrodyti dailiai. Dėl akinančios išvaizdos ir fantastiško stilingo stiliaus teiginio jūsų kirpimas gali lengvai pakeisti jūsų išvaizdą ir akimirksniu suteikti jums elektrizuojančių rezultatų.!

 • Tai gali išbandyti ir tie, kurių veido formos yra putlios
 • Moterys, turinčios lygią ir garbanotą plaukų tekstūrą, gali būti idealios šiam stiliui
 • Išbandykite šią išvaizdą moterims, vyresnėms nei 35 metų amžiaus, kad atrodytų jaunatviškai ir pasakiškai.

4. Pixie kirpimas Azijos apvaliam veidui:

„Pixie“ kirpimas apvaliam azijietiškam veidui

Ar ne tik vakarai, ar žinote, kad „Pixie“ yra plačiai pripažintas ir madingas net Azijos šalyse ir regionuose? Štai vienas toks pavyzdys. Be jaunatviškos ir aiškios Azijos moterų odos, mes labai žavimės tuo, kaip jos turi tokią nuostabią išvaizdą ir atrodo švytinčios ir dangiškos. Šis konkretus variantas su šiek tiek ilgesnėmis apdailomis yra labai gražus. Ką tu sakai?

 • Tie, kurie turi ovalo ir širdies veido formą, taip pat gali tai išbandyti.
 • Moterys, turinčios bet kokią plaukų struktūrą, gali būti idealios išbandyti šį „Pixie“ variantą.
 • Bet kurios amžiaus grupės merginos ir moterys gali išbandyti šį universalų variantą ir stilių – atsižvelgiant į tai, kad kiekvienas gali atrodyti jaunatviškai be pastangų.

5. Asimetriškas „Pixie“ kirpimas:

Asimetriškas pikselių kirpimas

Na, dabar mes visi matėme, kaip pjūklas supjaustytas. Bet ar jūs kada nors girdėjote apie asimetrišką pikselį? Kaip ir asimetriškas bobas ar bet koks kitas makiažas, šis vidutinio dydžio pjūvis apvaliam veidui turi nelygius sluoksnius ant kaktos ir šonų. Šiame paveikslėlyje matome labiau išplėstą apdailą netoli vienos pusės ir trumpesnę iš kitos pusės, su švelniu netvarkingu atsiskyrimu šone. Jei atrodote unikaliai ir drąsiai, kas yra geriau nei šis kirpimas?

 • Turintys putlią ir ovalią veido formą, gali tai išbandyti
 • Moterys su garbanotais ir banguotais plaukais gali atrodyti pasakiškai.
 • Moterys ir merginos, sulaukusios 20 -ies ir vyresnės nei 40 metų, gali atrodyti stilingai ir madingai.

6. Punk Pixie:

Punk Pixie

Nors pankų šukuosena išgarsėjo, nes ji siejama su meno ir muzikos formomis, ši pankų įvaizdis dabar yra naujas mados mieste. Šie trumpesni kirpti plaukai su trumpais pakraščiais, spygliais šalia vainiko ir unikaliu makiažu išskiria visą kirpimą iš kitų. Jei ieškote šių tendencijų naujos išvaizdos, kas yra geriau nei ši? Be to, jei turite plonus juodus plaukus, šis apipjaustytas apvalus veidas taip pat idealiai tinka!

 • Moterys, turinčios stačiakampį ir širdies formos veidą, taip pat gali išbandyti šį stilių.
 • Ar žinote, kad su šiuo pakeitimu galite atrodyti visiškai madingai ir madingai, ir tai gali išbandyti bet kokia plaukų tekstūra!
 • 30–40 metų moterys šio stiliaus gali atrodyti jaunatviškai.

7. „Shaggy Pixie“:

„Shaggy Pixie“

Plikas kirpimas yra naujas reiškinys dėl kelių priežasčių. Dėl daugybės sluoksnių aplink kirpimą, kuris išsiskiria patrauklia ir patrauklia išvaizda, šio varianto „pixie“ išvaizda yra ne mažiau kaip svajonė. Diva tipo išvaizda gali būti lengvai pasiekiama turintiems apvalų veidą, tačiau ji suteikia įspūdingą ir šviesią išvaizdą be jokių pastangų. Išbandykite ir galime lažintis, kad atrodysite ne mažiau kaip diva!

 • Jei turite banguotų plaukų tekstūrą, nepraleiskite to išbandydami.
 • Taip pat dėvėkite šį stilių ovalo ir širdies veido formoms, be apvalaus veido.
 • 30 -ies metų moterys šioje gali atrodyti nervingos ir dailios.

8. Ilgas Pixie su nusiskuto Undercut:

Ilgas „Pixie“ su nuskustais išpjovomis

Na, čia yra vienas iš mūsų mėgstamiausių ir unikaliausių vaizdų. Galbūt esate susidūrę su ilgu kirpimo kirpimu ar nusiskuto kirpimo stiliumi. Bet kaip apie jų abiejų klubą, kad gautumėte laukinį, drąsų ir itin modernų nervingą stilių? Jei jums patinka eksperimentinio stiliaus teiginiai ir jums labiau patinka tokios drąsios ir nuostabios idėjos, padirbėkite prie šito kirpimo apvaliems veidams ir lažinamės, kad išsiskirsite dėmesiu.

 • Tie, kurie turi ovalų veidą, taip pat gali greitai išbandyti šį aštrų ir drąsų stilių.
 • Bet kokia plaukų tekstūra gali sukurti šią unikalią išvaizdą be jokių abejonių!
 • Moterys, vyresnės nei 40 metų, gali atrodyti drąsios, įžūlios ir madingos, laikydamos šio kirpimo šiuolaikinio stiliaus.

9. „Faux Hawk Pixie“ kirpimas:

„Faux Hawk Pixie“ kirpimas

Kitas drąsus ir fenomenalus pixie variantas yra čia. „Fauxhawk“ garbanotas pikselių kirpimas išgarsėjo ir gavo savo pavadinimą, kai muzikos ir meno srities atstovai pradėjo juo puikuotis, įskaitant garsenybių dainininkus. Šis apvalus veido kirpimas yra gaivus ir putojantis, atsižvelgiant į aštrią ir išskirtinę išvaizdą bei drąsų prekės ženklo teiginį, kurį jis suteikia be vargo. Ką manai apie tokius plaukus??

 • Bet kokios veido formos moterys gali greitai ir neabejotinai išbandyti šį stilių.
 • Išbandykite šią išvaizdą, jei turite garbanotų ar banguotų plaukų tekstūrą, ji gali atrodyti tanki ir labai unikali.
 • 30 -ies metų moterys gali atrodyti jaunatviškai. Be to, šį drąsų kirpimą „Pixie“ taip pat gali išbandyti moterys, vyresnės nei 50 metų, kad atrodytų nepakartojamai ir įtaigiai!

10. „Pixie Bob“ kirpimas su akiniais:

„Pixie Bob“ kirpimas su akiniais

Mes lažinamės, kad visame pasaulyje nėra moterų, kurioms nepatiktų kirpimas su bobomis. Akimirksniu apšviesta išvaizda, suteikta per šią išvaizdą, yra neprilygstama. Na, o kaip susimaišyti tokioje nuostabioje boboje su gražiu pikseliu? Ar kada nors tai įsivaizdavai? Štai vienas toks pavyzdys. Ši šviesių plaukų mergina sportiškai puikuojasi su kirpimu „Bob“ su „pixie“ kirpimu, skirtu apvaliems veidams, kartu su akiniais nuo saulės ir nerimta išvaizda. Argi ne šaunu?

 • Šiluma ir ovali veido forma taip pat gali tai išbandyti be apvalaus veido.
 • Banguotos ir tiesios lygios plaukų struktūros gali būti tinkamos.
 • Kodėl nepadirbus šio stiliaus moterims bet kurioje amžiaus grupėje? Mums patinka tai, kad šis kietas ir malonus stilius be vargo tinka bet kokio amžiaus moterims.

11. Išdykęs elfas:

„Pixie“ šukuosenos apvaliems veidams 1

Šiuo metu tai yra žaviausias „Pixie“ kirpimas. Čia plaukai atrodo labai tvarkingi ir išryškina jūsų veidą. Moterys su mielais veidais gali lengvai sportuoti. Čia dalis plaukų nukrenta ant kaktos ir iš dalies juos dengia. Tokią išvaizdą galite dėvėti beveik bet kur.

12. Pixie su mažais kirpčiukais:

„Pixie“ šukuosenos apvaliems veidams 2

Šioje konkrečioje išvaizdoje plaukai yra ypač trumpi priekyje. Tai taip pat atskleis jūsų veidą ir kaktą. Galite sužavėti kitus savo tvarkinga veido išvaizda ir pilna galva mielais trumpais plaukais. Jei turite apvalų veidą ir norite labai trumpų plaukų, prieš bandydami ką nors kita, turėtumėte tai padaryti.

13. Mielas šviesiaplaukis Pixie:

„Pixie“ šukuosenos apvaliems veidams 3

Moterys su šviesiais plaukais gali sportuoti be jokių rūpesčių. Plaukai yra asimetriškai atskirti, o plati plaukų dalis įgauna pakraščio formą ir dengia kaktą. Ši šukuosena atrodys labai žavingai su vakarėlio suknele.

14. Šlapias Pixie:

„Pixie“ šukuosenos apvaliems veidams 4

Šiai išvaizdai jums reikia stiliaus purškiklio. Šis unikalus pikselis ant apvalių veidų atrodo labai stilingai. Taip nukirpus plaukus, tereikia ant plaukų naudoti formavimo gelį arba purškiklį ar vašką, kad išlaikytumėte šlapią išvaizdą. Tada pirštais sureguliuokite trumpus plaukus ir suteikite jiems norimą įmantrią išvaizdą, kurios visada norėjote.

15. Netvarkingas Pixie:

„Pixie“ šukuosenos apvaliems veidams 5

Šią gauruotą išvaizdą bėgant metams eksponavo daugelis įžymybių. Šioje šukuosenoje vidurinė plaukų dalis yra sujaukta. Tai galite padaryti tik savo rankų pagalba. Tačiau priekis lipniai dengia kaktą. Jums reikia mums tinkamo formavimo gelio, kuris užtikrintų jūsų plaukams tvirtą laikymąsi.

16. Punk Pixie:

„Pixie“ šukuosenos apvaliems veidams 6

„Pixie“ pakeitė revoliuciją ir dabar įgavo šią nuostabią pankų išvaizdą. Nėra konkretaus stiliaus, susijusio su „Punk Pixie“. Galite stilizuoti pagal savo pageidavimus. Žemiau esančiame paveikslėlyje plaukai liečia antakių lygį ir taip pat slepia ausis. Šis kirpimas jaunoms merginoms atrodo gana įspūdingas.

17. „Pixie With Bangs“:

atvyksta į „Oskarus“ Holivude & amp; Highland Center 2013 m. Vasario 24 d. Holivude, Kalifornijoje.

Šis pikselis yra šiek tiek ilgesnis nei ankstesni. Čia priekinė plaukų dalis apsaugo kaktą nuo viešo poveikio ir daro šį kirpimą panašų į šukuoseną. Šukuosena atrodo labai stilinga ir prie jos pridedamas senosios mokyklos prisilietimas.

18. Suapvalintas Pixie:

„Pixie“ šukuosenos apvaliems veidams 8

Šis kirpimas kuo puikiausiai tekstūruos jūsų apvalų veidą. Su šia šukuosena jūsų veidas atrodys gražiau. Plaukai nesigula virš kaktos ir leidžia sužavėti žmones mūsų veido grožiu.

19. Formos ir turinio vienybė:

„Pixie“ šukuosenos apvaliems veidams 9

Šukuosena yra labai populiari šiais laikais, nes ją sportavo ne kas kitas, o Miley Cyrus. Tai absoliutus grožis, vaizduojantis jūsų įžūlią prigimtį. Plaukų ilgį ir spalvą galima lengvai išplėsti.