Nesvarbu, ar tai būtų šventinė proga, ar šeimos susibūrimai, ar vestuvės, „Anarkali“ suknelės visada yra labiausiai pageidaujama apranga. Jie pasižymi puikiais etninio stiliaus teiginiais ir elegancija. Kaip apie šukuosenas su „Anarkali“ suknele, kad būtų apskritai tinkama ir visapusiška mada? Ar nevilioja? Nors patys „Anarkalis“ žavi klasę ir žavesį, pridėjus tinkamą stilių ir pertvarkymus, jūsų išvaizda gali būti tobula.

Naudodami šias Anarkali šukuosenas, dabar paverskite save diva.

Kokios šukuosenos dera prie „Anarkali“ suknelės ir kostiumų?

Mūsų įžymybės taip pat mėgsta Anarkali tendenciją, ir kodėl gi ne. Jie visada yra nesenstantis pasirinkimas. Čia mes suapvalinome geriausią ir gražiausią šukuoseną su „Anarkali“ kostiumu. Tyrinėkime juos kartu.

1. Laisvi banguoti plaukai:

šukuosena su anarkali suknele

Matome, kaip čia nuostabi Amala Paul puikuojasi geltona dizainere lehenga lygiai banguota šukuosena. Jei turite tinkamą vidutinio ir ilgo ilgio plaukų tekstūrą, kaip išbandyti šią banguotą išvaizdą? Jis visada yra klasikinis ir nesenstantis ir niekada negali išeiti iš mados. Stilius taip pat suteikia puikią šventinę ir elegantišką išvaizdą. Ką tu manai? Jei turite didingą suknelę, tai gali būti tinkama ir tinkama.

2. Pinta atvira šukuosena:

šukuosenos anarkaliui

Mes matome puošnią „Deepika“ pintinio dizaino su atvira šukuosena. Deepika niekada nepasižymi mūsų nuostabia etnine išvaizda, o ši šukuosena visiškai tinka etniniam drabužiui. Išbandykite šią paprastą, tačiau klasikinę šukuoseną bet kokioms šventinėms progoms ar renginiams; tai be vargo gali suteikti viliojančią ir pliušinę išvaizdą. Mums be galo patinka šis pintas vaizdas su atvirais plaukais šukuosenose, kurios dera su Anarkali.

3. Plaukų bandelė:

bandelių šukuosena anarkaliui

„Alia Bhatt“ plaukų šukuosena ir šukuosena, atitinkanti „Anarkali“, yra tiesiog nuostabi. Nesvarbu, ar jums trūksta laiko rankose, ar norite gražaus, paprasto, tačiau labai šiuolaikiško stiliaus pareiškimo, plaukų kuokelis bet kuriuo metu gali būti aštrus ir prašmatnus, kad atitiktų tokią etninę aprangą. Pridėkite keletą plaukų aksesuarų dideliems renginiams, kad jie atitiktų aprangą; tai taip pat gali suteikti puikų aukštesnio stiliaus pareiškimą ir išvaizdą.

4. Aptakus uodega:

šukuosena su anarkali kostiumu

„Rakul Preet“ elegantiškoje ir gražioje arklio uodegoje, atitinkančioje „Anarkali“, yra nuostabi. Dabar galite išbandyti ir šią universalią arklio uodegos šukuoseną, skirtą „Anarkali“ aprangai ir kostiumams; išvaizda gali būti ideali ir unikali. Tai suteiks puikų šiuolaikinio ir šiuolaikinio stiliaus teiginį, kuris yra paprastas, paprastas ir grakštus. Išbandykite šias šukuosenas ilgam „Anarkali“ kostiumui, kad gautumėte nuostabią aprangą, ir tai gali atrodyti nuostabiai.

5. Netvarkinga bandelė:

geriausia šukuosena anarkali suknelei

Mums patinka Anupama, kuri čia puikuojasi. Nors netvarkinga šukuosena visada buvo tendencija, o kaip ši bandelė ir šukuosena? Moterims, norinčioms išmanios ir klasikinės išvaizdos, netvarkinga bandelė gali būti užburianti. Tai suteikia nepriekaištingą įspūdingą ir stilingą išvaizdą. Kaip tau tai patinka? Tai gali puikiai pasitaikyti įvairiomis progomis ir atkreipti dėmesį į minią.

6. Žuvies uodegos pynė:

šukuosenos, derančios su anarkali

Samantos žuvies uodegos pynė yra gana viliojanti. Ar ne? Mes visiškai jį įsimylėję. Prie „Anarkali“ suknelės pridėkite žuvies uodegos pynę, kad atrodytų moteriškai ir akinamai. Jei norite kažko švelnaus ar atsitiktinio, galite tai pakeisti ir prancūziška pynė. Bet kokiu atveju, ši „Anarkali“ šukuosena atrodo žavinga ir stulbinanti. Tai greitai ir greitai gali suteikti jaunatvišką ir nepriekaištingą išvaizdą.

7. Pusiau bandelių šukuosena su gėlėmis:

šukuosena anarkali suknelei

„Shraddha Kapoor“ pusiau šukuosena su gėlių kompozicija yra visiškai unikali, moderni ir klasikinė. Lažinamės, kad nesate susidūrę su tokiu dalyku. Tai suteikia geresnį vakarietiško stiliaus teiginį ir išvaizdą, pasižymi neįprastai šauniu efektu ir vis dėlto dezidentu. Ką manote apie šią nuostabią Anarkali bandelių šukuoseną? Mums patinka kūrybiškumas už šio!

8. Šukuosena su priekiniu pufu:

Šukuosena su priekiniu pūku

Priekinis pūtimas! Nors jums gali kilti klausimas, ar tai gali atrodyti kaip senatvės šukuosena, o kaip tai vėl sugrįžti? Mes matome, kaip nuostabiai Aishwarya Rai Bachchan puikuojasi. Tai dera su „Anarkali“ suknele ir puikiai tinka bei suteikia spalvingos išvaizdos. Bet kokioms šventėms išbandykite tai, ir tai bus žavu.

9. Smeigtukai tiesūs plaukai:

anarkali šukuosena

Jei jums patinka formuoti plaukus, kaip būtų su šukuosena, tinkančia jūsų Anarkali išvaizdai? Mes matome, kaip Parineeti Chopra visiškai prikausto išvaizdą; mes be galo jį dieviname. Moterims, kurios mėgsta elegantišką išvaizdą, tai gali būti idealu. Ši paprasta „Anarkali“ suknelės šukuosena yra toli nuo vintažo, o senosios mokyklos stilius suteikia vakarietiško stiliaus ir be jokių pastangų prideda akinančiai karštą išvaizdą ir stilių. Tiesiog paimkite gerą plaukų tiesintuvą ir pasiekite tokį vaizdą; tai gali atrodyti nervingai, prašmatniai ir dailiai.

10. Šoninė bandelė:

šukuosenos ilgam anarkali kostiumui

Divya Kumar Khosla šoninės bandelės šukuosenoje yra kažkas unikalaus ir elegantiško. Jis greitai gauna visą „Desi Avtar“. Jei turite didybę ir pliušinę „Anarkali“ suknelę ir norite jai atrodyti, ši šoninė bandelė su tinkamais priedais gali būti tobula ir ideali. Taip pat galite atlikti tam tikrus pakeitimus ir pakeitimus, sukurdami netvarkingą išvaizdą arba pintą šoninės bandelės stilių. Išbandykite tai pagal savo pageidavimus ir atrodysite ne mažiau kaip diva.

Tikimės, kad jums patiko tyrinėti šias mielas ir užburiančias šukuosenų idėjas ir išvaizdą su „Anarkali“ suknele ir kostiumais. Išbandykite juos ir pasakykite mums, kuri jūsų mėgstamiausia rūšis šiuo metu. Mums patinka išgirsti jus!