Ar kenčia nuo plaukų slinkimo ar plaukų augimo trūkumo? Ar žinote, kad yra keletas apsauginių natūralių šukuosenų, dėl kurių plaukai auga? Jei nesate apie juos girdėję, taip – jie egzistuoja! Tai yra lengviausiai atliekamos ir atsitiktinės šukuosenos, kurios nekelia jokio streso plaukams ir iš tikrųjų padeda skatinti plaukų augimą palengvinant ir maitinant.

Šiandien pažiūrėkime ir žinokime viską apie šias šukuosenas, skatinančias plaukų augimą. Jie yra greiti, patogūs ir skatina plaukų augimą ir augimą nuo paskatinimo be įtampos ir streso į plaukų folikulus.

10 geriausių šukuosenų plaukų augimui:

Šis lengvų ir gražių apsauginių šukuosenų, skirtų plaukų augimui, sąrašas iš tiesų bus didelė palaima mums visiems. Ši graži išvaizda neapima jokių dirbtinių metodų, stiliaus, sunkių įrašų ar priedų. Jie yra visiškai natūralūs. Patikrinkime juos kartu.

1. Susuktas šukuosena:

šukuosena, kuri padidins jūsų plaukus

Šis gražus susuktas šukuosena atrodo gražiai, moteriškai ir elegantiškai, tačiau vis dar yra viena iš geriausiai žinomų plaukų šukuosenų. Šukuosena neapima jokių prisegimų ar klipų ir gali natūraliai atrodyti be jokių pastangų. Šios šukuosenos, kad jūsų plaukai greičiau augtų, taip pat padeda paguosti ir maitinti plaukų folikulus, skatina plaukų augimą ar augimą.

2. Halo pynė arba pusė halo pynė:

geriausios šukuosenos plaukų augimui

apsauginės šukuosenos plaukų augimui

Ar kada nors girdėjote apie halo kirpimus? Aukščiau esančiose nuotraukose pavaizduota aureolės pynė ir pusė halo. Ši natūrali šukuosena greitai sukuria klasikinę išvaizdą, tačiau yra ir stulbinanti bei šiuolaikiška. Halo pynės padeda masažuoti plaukų folikulus iš vidaus ir sumažina bet kokią plaukų pažeidimo riziką. Jei turite jautrią plaukų struktūrą arba galite lūžti, šią šukuoseną, skirtą plaukų augimui, galite išbandyti be vargo.

3. Paplūdimio bangos:

Paplūdimio bangos

Jei jums įdomu, kaip paplūdimio bangos atrodo tarp apsauginės šukuosenos, tai štai. Paprastas plaukų perdarymas atneša laisvus ir palaidus plaukus be jokių griežtų šukuosenų ar stilių. Jis taip pat tinka kasdieniam naudojimui ir leidžia laisvai tekėti kraujotakai aplink galvos odą.

4. Plokščių sukimų šukuosena:

geriausios pynės plaukų augimui

Plokščių posūkių šukuosena yra puikus kukurūzų derinys, o etniniai posūkiai atrodo. Jei norite natūralaus ir atsipalaidavusio jausmo, šios šukuosenos yra puikios. Jie apsaugo plaukus nuo atšiaurių saulės spindulių, purvo ir taršos, taip pat apsaugo plaukus nuo lūžinėjimo ir bet kokios žalos, kurią jie gali sukelti. Tai yra vienas iš labiausiai tinkamų plaukų makiažo priemonių bet kokiai plaukų struktūrai. Tai yra viena populiariausių ir žinomų apsauginių šukuosenų natūraliam plaukų augimui.

5. Žemas netvarkingas bandelė:

Maža netvarkinga bandelė

Kas gali būti geriau už žemą bandelę ir tą pernelyg netvarkingą išvaizdą? Na, čia jau matome šukuosenos prasmę – žemą netvarkingą bandelę vargu ar užtruksite minutę; tai lengva ir jokia forma nėra privaloma. Laisva išvaizda leidžia laisvai plaukuoti tekstūrą ir išvengia jautrumo ar rizikos plaukų folikulams. Be to, išvengiama plaukų folikulų šaknų ir galų įtempimo, skatinant plaukų augimą ir įtampos pašalinimą. Tai taip pat yra vienas geriausių natūralių plaukų augimo apsaugos būdų.

6. Karūninė pynė:

varnalėšos plaukų augimui

Karūninė pynė yra viena iš sudėtingų ir dar tankių gražių storų šukuosenų. Tai gražus ir moteriškas plaukų šukuosenas, kuris be pastangų suteikia gyvybingą ir etninį žvilgsnį. Karūninė pynė yra ta vieta, kur pynė apimama visame skyriuje, kad apsisuktų, apsaugodama plaukus nuo kelių pavojų, tokių kaip susivėlimas ir pažeidimas. Išbandykite šį geriausią plaukų augimo pynimo stilių ir tikrai būsite įsitikinę.

7. Kosminės bandelės:

natūralių plaukų auginimas su bandelėmis

Kosminės bandelės tikrai yra viena iš mieliausių ir jaunatviškiausių išvaizdų. Jie sukuria gana gerą nuotaiką tiems, kurie bando stilių. Be to, šukuosena taip pat apsaugo, nepridėdama jokių papildomų dirbtinių formų ir priaugindama visus plaukus į tinkamą formą, puoselėdama maistą. Be to, jis lengvai apsaugo plaukus nuo nešvarumų ir teršalų.

8. Laisva prancūziška pynė:

pynės, dėl kurių plaukai auga

Laisvos pynės yra saugiausios ir saugesnės šukuosenos, padedančios sumažinti plaukų pažeidimus ir didinti plaukų augimo galimybes. Bet jei norite, kad šis atrodytų šiek tiek stilingas, kaip apie šį išgalvotą laisvą prancūziško pynimo stilių? Lažinamės, kad jums patiks šios pynės natūraliam plaukų augimui. Šios konkrečios pynės, dėl kurių jūsų plaukai auga, yra švelnios, moteriškos, jaunatviškos ir užburiančios; negalime atitraukti akių.

9. Pusiau viršutinis mazgas:

šukuosenos, dėl kurių plaukai auga

Viršutinė pusė yra dar viena paprasta ir lengva išvaizda, idealiai tinka tiems, kurie turi trumpus plaukus ir nori šukuosenos, kuri gali padėti gerai kraujotakai. Pusę viršutinio mazgo taip pat galima visiškai pakeisti viršutiniu mazgu. Šis stilius leidžia sumažinti plaukų lūžinėjimą ir gerai apsaugo nuo šiurkščių nešvarumų ir teršalų.

10. „Chignon Bun“:

šukuosenos, padedančios plaukams augti

Galiausiai, „Chignon“ bandelė pati savaime yra gana graži ir užburianti. Tai puikiai tinka visų amžiaus grupių moterims ir stilingiausiai suteikia elegantišką ir klasikinę orią išvaizdą. Šinjono bandelė yra kaip kita bandelė be jokių sunkių posūkių ar gnybtų plaukuose. Tai sumažina bet kokį su plaukais susijusį jautrumą, o moterys, turinčios lūžinėjančius plaukus, taip pat gali tai išbandyti.

Tikimės, kad šios šukuosenos plaukų augimui puikiai tinka ir jūsų pageidavimams. Tai yra saugiausios ir natūralios bei apsauginės šukuosenos, kurias reikia išbandyti. Be to, jie padeda ataugti ir augti plaukams, mažina plaukų pažeidimus ir sklandžiai suteikia natūralią išvaizdą. Ką manai apie juos? Praneškite mums savo mintis.