Ar esate žmogus, kuris visada yra kelyje? Ar jums labiau patinka šukuosena, o ne moteriška ar madinga išvaizda? Kas gali būti geriau nei išbandyti šukuosenas iki ausų? Jei dar negirdėjote apie šiuos kirpimus, jie yra versija tarp trumpų plaukų išvaizdos. Ausų ilgio šukuosenos sutelkia dėmesį į kirpimą ir stiliaus parinktis, kai plaukų ilgis neviršija ausų.

Taigi, kaip galima įsivaizduoti, kirpimas iki ausų yra tik toks patogus, koks tik gali būti, tačiau yra aptakus, nervingas ir modernus. Jei norite sužinoti daugiau apie šias naujausias tendencijas, skaitykite toliau!

10 mieliausių ir geriausių šukuosenų ausų ilgiui:

Mes dirbome, kad sudarytume jums pačias nuostabiausias, stulbinančias ir karščiausias trumpų plaukų ausų ilgio šukuosenas ir kirpimo variantus. Išsiaiškinkime viską apie juos kartu!

1. Ausų ilgis Bobas:

trumpi ausų ilgio bob kirpimai

Bobo kirpimas yra vienas iš pirmųjų išvaizdų, kurias dauguma moterų prisimena, kai kalbame apie kirpimus iki ausų. Jie iš tikrųjų yra vienas iš labiausiai pageidaujamų variantų moterų šukuosenose iki ausų. Bobų kirpimai yra aptakūs, nervingi ir visada yra nesenstantis ir klasikinis pasirinkimas mados pasaulyje. Nors yra keletas variantų ir idėjų, kokiam bobo variantui tinka pasirinkti, galima pasirinkti trumpesnį iki ausies skilvelio ar ausies ilgio, taip pat tuos, kurie turi bukus kraštus ar kampuotą išvaizdą.

2. Banguotas berniukas:

ausų ilgio banguoti plaukai moterys

Jei esate tarp moterų, kurios mėgsta drąsią ir karštą išvaizdą, berniukų kirpimai visada yra tendencija. Jie visi skirti sportuoti itin trumpoms šukuosenoms iki ausų, lengvai, patogiai ir pristatyti mados tendencijas. Štai vienas iš tokių banguoto berniuko kirpimo pavyzdžių. Jei esate tarp moterų, turinčių banguotų plaukų tekstūrą ir turinčių ovalią ar pailgą veido formą, tai puikiai tinka išbandyti. Lažinamės, kad galite atrodyti nuostabiai ir gražiai!

3. Prancūzų „Pixie-Bob“ kirpimas:

ausies ilgio sprogimo bob

Kaip atrodytų kirpimas ir šukuosena „Pixie-Bob“? Šios prancūzų įkvėptos trumpos šukuosenos iki ausų ilgio puikiai tinka universaliai išvaizdai ir progoms. Nuo biurų iki oficialių susibūrimų, vakarėlių ir atostogų jie yra stilingi, puošnūs ir užburiantys. Negana to, kirpimą nesunku išlaikyti ir jis tikrai padidins jūsų išvaizdą mados žaidime. Ką jūs manote apie tai?

4. Kaštoninės spalvos kirpimas po ausimis:

trumpos ausų šukuosenos

Mes turime kitą versiją ir variantą panašioje šukuosenoje. Ši kaštoninės spalvos šukuosenos išvaizda su kirpimu iki ausų puikiai tinka drąsiam ir laukiniam, unikalaus stiliaus teiginiui. Tai gali suteikti naują ir gyvą atmosferą su šiuolaikiniais atspalviais, toli nuo įprastos nuobodžios ir universalios išvaizdos. Tačiau iš tikrųjų tai taip pat yra gražu ir patogu.

5. Garbanotos tekstūruotos ausies ilgio „Pixie Cut“:

ausies ilgio kirpimas

Ar jums patinka įmantrūs stiliai ir klasikinis, jaudinantis pasirodymas? Šis tekstūruotos „Pixie“ kirpimo ausies ilgis garbanotiems plaukams yra tobulas. Galima išbandyti šią šukuoseną su juodais plaukais ar bet kokią unikalią plaukų spalvą, kad būtų galima eksperimentuoti su ausų ilgio šukuosenomis. Tai papildys mados pareiškimą ir pakels išvaizdą ne mažiau kaip diva!

6. Blokuotas kirpimas:

ausų ilgio blondinė bob

Čia mes einame su kitu ausų ilgio bob kirpimo variantu. Ši trumpa šukuosena puikiai tinka, jei turite šviesius plaukus arba jūsų plaukų spalva yra blondinė! Sukrautas bobo variantas tikrai tinka šiam atspalviui ir gali padidinti jūsų išvaizdą, kad atrodytų šilta ir karšta. Šis modernaus varianto ausų ilgio sukrautas bobas yra tinkamas, net jei bandysite su šoniniais ar išmintingais kirpčiukais. Išbandykite ir jums patiks!

7. „Pixie Undercut“ šukuosena:

moterų šukuosenos iki ausų

O kaip išbandyti šukuoseną? Nors moterų kirpimai ir kirpimai sulaukia daug dėmesio ir populiarumo lauke, tai vis dar nepakankamai ištirta arena ir sritis. Mes turime šį pikselių mišinio pjaustymo stilių. Šie trumpi plaukai iki ausų puikiai tinka, jei turite tiesių ar banguotų plaukų tekstūrą. Jis papildo drąsią ir eksperimentinę tendenciją ir yra idealus, jei esate muzikos ar meno srityse. Moterys, turinčios deimantinį, ovalų ir stačiakampį veidą, puikiai tinka.

8. Ausų ilgio sluoksniuotas trumpas kirpimas:

ausų ilgio garbanoti sluoksniuoti plaukai

O kaip trumpo sluoksnio kirpimas iki ausies? Galite eiti į priekį su bendru sluoksnio kirpimu arba bob sluoksniu. Moterims, turinčioms ploną ar jautrią plaukų struktūrą, tai gali sukurti išbaigtesnės ir stilingos išvaizdos įspūdį. Daugiasluoksnis kirpimas yra nesenstantis pasirinkimas, kuris niekada negali išeiti iš tendencijos ir puikiai tinka moterims, kurios nenori intensyviai eksperimentuoti!

9. Kūginis garbanotas kirpimas:

ausų ilgio šukuosenos juodiems plaukams

Turime dar vieną drąsią ir eksperimentinę išvaizdą – siaurėjančią garbanotą tekstūrą! Kūginė moterų išvaizda yra nauja mados rinkoje. Jie puikiai toleruoja įžūlų ir įžūlų stilių su itin moderniais šiuolaikiniais atspalviais ir įvairiapusiška išvaizda. Naudodami šį stilių be jokių pastangų, prašmatniai atrodysite ir prašmatniai atrodysite.

10. Prancūzų Bobas Cut:

ausies ilgis prancūziškas Bob Cut

Iki šiol žinome, kad „Bob“ kirpimo variantų yra daugybė. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, plaukų struktūros ir pageidavimų, galite pasirinkti bet kurią iš šių trumpų bobų versijų. Turime naują idėją parodyti jums šį prancūzišką bobo kirpimą. Prancūziškas ausų ilgio bob kirpimas suteikia jums elegantišką ir elegantišką išvaizdą, vientisą ir žavingą stiliaus teiginį. Idėja yra turėti profesionalų, orų ir prašmatnų atmosferą su šiuolaikiškais atspalviais ir atsipalaiduoti. Taip pat galite pridėti prie plaukų atspalvių su platina, pilka ar bordo spalva, kad pagerintumėte savo išvaizdą.

Tai buvo vienos spalvingiausių ir populiariausių ausų ilgio šukuosenų ir kirpimo idėjų. Tai nėra riboti, bet populiariausi ir garsiausi variantai. Priklausomai nuo jūsų veido formos, plaukų struktūros, pageidavimų ir progos nedvejodami išsirinkite sau tinkamą. Praneškite mums, ką planuojate išbandyti toliau?!