Ar kada nors girdėjote apie balayage plaukus? Taip, jūs teisingai girdėjote. Šios balayage plaukų spalvos šiuo metu yra gana populiarios, atsižvelgiant į pakeistą ir modernią išvaizdą, kurią ji gali suteikti jums akimirksniu. Šios balayage šukuosenos yra įvairių tipų ir spalvų. Atsižvelgiant į ilgą galimą spalvų sąrašą, čia pateikiame jums vadovą apie tinkamiausius ir šiuo metu populiariausius plaukus. Tačiau norint dirbti su plaukais, salono stilistai reikalauja profesionalumo. Tinkamas spalvos tonas gali lengvai paryškinti jūsų išvaizdą. Jie akimirksniu jus pakeis ir atrodys itin stilingai ir madingai.

Čia yra mūsų geriausi balayage plaukų spalvos pasirinkimai šiuo metu. Atsižvelgdami į mūsų rekomendacijas, prieš naudodamiesi šiomis galimybėmis būtinai patikrinkite savo plaukų sveikatą, nes prieš ir po plaukų priežiūros plaukai atrodo žvilgantys ir stilingi.

„Balayage“ plaukų spalva: kuri jums gali tikti geriausiai ir kaip tai padaryti?

Čia peržiūrėkime 12 skirtingų balayage plaukų spalvų. Šis išsamus vadovas suteiks jums gerą supratimą, kaip jie atrodys ir įvairaus ilgio plaukams, tai yra, balayage trumpi plaukai, balayage ilgi plaukai ir balayage vidutiniai plaukai.

1. Raudonos spalvos balayage plaukai:

Čia yra mūsų pirmoji populiari balayage plaukų spalva. Šie balayage raudoni plaukai šiuo metu yra gana madingi ir yra populiarūs, atsižvelgiant į tai, kaip jie atrodo protingi ir unikalūs, taip pat suteikia čirškimo jausmą. Ši spalva puikiai tinka kaip balayage ant tamsių plaukų. Taigi pažiūrėkime, kaip šie balayage raudoni plaukai gali atrodyti ant trumpų, vidutinio ir ilgų plaukų.

Raudona balayage ant trumpų plaukų:

Red Balayage ant trumpų plaukų

Štai kaip gali atrodyti raudoni balayage tiesūs plaukai su trumpu ilgiu. Jei norite turėti patogią šukuoseną ir norite spalvingos spalvos, suteikiančios retro išvaizdą, šie raudoni balayage plaukai jums gali tikti geriausiai. Išbandykite tai, kad gautumėte ryškią ir gražią išvaizdą.

Raudona balayage ant vidutinių plaukų:

Raudona balayage ant vidutinių plaukų

Turi vidutinio ilgio plaukus? Štai kaip balayage bob su vidutiniais plaukais gali atrodyti raudonai. Tai suteikia plaukams tokį blizgantį ir blizgantį išvaizdą, jei turite gerą plaukų priežiūros tvarką. Jis atrodo banguotas ir lygus, o spalva puikiai tiks jums, jei norite kažko, kas tinka vakarėlių laikams.

Raudona balayage ant ilgų plaukų:

Raudona balayage ant ilgų plaukų

Dabar mes čia su balayage ilgais plaukais. Jei turite ilgus tiesius ar ilgus banguotus plaukus, galite išbandyti tokio tipo raudonus balayage plaukus, kad jie atrodytų madingai. Šias raudonas juosteles galima sumaišyti su šiek tiek blizgesio, kad baigus atrodytų aštrus ir nepakartojamas vaizdas.

Štai kaip sužinoti, ar raudoni balayage plaukai jums gali būti tinkamiausi:

 • Ideali amžiaus grupė: Moterys iki 38 metų geriausiai gali išbandyti šį stilių.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Žiemą išbandykite tokią drąsią balayage šukuoseną.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Šie raudoni balayage plaukai geriausiai tinka tiems, kurių veidas apvalus ir ovalus, o banguoti ar tiesūs plaukai.
 • Tobula proga ir apranga: Tokie stiliai gali būti tinkamiausi, kai dėvimi su vakarietiškomis paprastomis viršūnėmis ir suknelėmis vakarėliams naktį ar muzikos festivaliams.

2. Purpuriniai balayage plaukai:

Ši purpurinė balayage plaukų spalva geriausiai tinka toms moterims, kurios nori šiek tiek keistumo ir neklaužados savo šukuosenoje. Jei ketinate tapti drąsūs ir atrodyti puošniai, šis purpurinis balayage gali būti jums tinkamiausias.

Violetinė balayage ant ilgų plaukų:

Purpurinis balayage ant ilgų plaukų

Jei turite ilgus plaukus, tada ši purpurinė balayage spalva gali atrodyti taip. Šie plaukai atrodo žvilgantys ir lygūs, atsižvelgiant į balayage akcentus, kurie daromi tarp dažymo dryžių. Violetinė spalva ilgiems plaukams gali atrodyti lygiai ir geriausiai, jei jau turite banguotus ir tamsesnius plaukus.

Violetinė balayage su vidutiniais plaukais:

Purpule Balayage ant vidutinių plaukų

Jei turite vidutinius plaukus, šitaip gali atrodyti vidutinio trumpo blondino balayage. Moterys, kurios mėgsta atrodyti neklaužados ir nepakartojamos, gali išbandyti tokio tipo vidutinio ilgio purpurinius plaukus. Tai gali būti geriausia tiems, kurie visiškai nori išbandyti kažką naujo ir neįprasto.

Violetinė balayage ant trumpų plaukų:

Purpurinis balayage ant trumpų plaukų

Tai yra galimybė, jei turite trumpesnius plaukus ir galite derinti su šviesiai violetiniais balayage plaukais. Jei jūsų originalūs plaukai yra šviesesnės spalvos (ne juodi), tuomet galite naudoti šį šviesesnio purpurinio atspalvio atspalvį. Tai šaunu ir atrodo karšta, be jokios abejonės.

Štai kaip sužinoti, ar purpuriniai balayage plaukai jums geriausiai tinka, ar ne:

 • Geriausias sezonas išbandyti: Dėvėkite tokias ryškias spalvas musonu.
 • Ideali amžiaus grupė: Moterys iki 35 metų gali išbandyti tokią plaukų spalvą.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Šis purpurinis balayage puikiai tinka visų tipų plaukams, tačiau tik su ovaliu ir deimantiniu veidu.
 • Tinkama proga ir apranga: Moterys turėtų dėvėti tik vakarietiškus išmaniuosius viršūnes ir šortus ar sijonus, kad atrodytų puikiai. Dėvėkite tokius stilius, kai vyksta naktiniai renginiai, teminiai vakarėliai ar šokiai naktimis.

3. Rožinės spalvos balayage plaukai:

Norite labiau mergaitiško žvilgsnio į save, bet vis tiek norite išbandyti kažką unikalaus? Tada šie rožiniai balayage plaukai gali būti jums tinkamiausi. Ši spalva geriausiai tinka balayage šviesiai rudiems plaukams ir auksinės spalvos originaliems plaukams.

Pink Balayage ant vidutinių plaukų:

Pinka Balayage ant vidutinio plauko

Jei turite vidutinio ilgio banguotus plaukus, štai kaip jums gali tikti rožinė balayage spalva. Tai visiškai švelnus ir moteriškas, todėl suteiks jums žavingą išvaizdą. Ši balayage plaukų spalvos technika gali būti padaryta tiems, kurie nori daugiau įprastos spalvos ir atrodo keistai.

Pink Balayage plaukai ant ilgų plaukų:

Pink Bakayage ant ilgų plaukų

Tie, kurie turi ilgus plaukus, gali pasirinkti šį rožinį balayage spalvos variantą. Tai švelniai rožinė spalva, o kūdikio spalva buvo ryškesnė netoli uodegos kraštų ir šviesesnė prie vainiko ir plaukų šaknų. Tai suteikia naują ir kitokį vaizdą.

Pink Balayage Bob su trumpais plaukais:

Pink Bakayage ant trumpų plaukų

Tie, kurie nori šiek tiek daugiau eksperimentuoti, gali pasirinkti tokį tamsesnį rožinės spalvos balayage variantą. Tai tinka šiek tiek rausvai rausvai prisilietus prie plaukų su aštresniais kraštais. Tos moterys, kurios nori atrodyti puošniai ir drąsiai, gali išbandyti šį stilių. Norint tai išbandyti, reikia daug drąsos, tačiau tai visiškai verta, jei turite pasitikėjimo savimi.

Štai pažiūrėkite, ar rožinis balayage jums tinka:

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas išbandyti šį balayage variantą.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Moterys su apvaliu ir deimantiniu veidu gali išbandyti šį stilių bet kokio tipo plaukams.
 • Ideali amžiaus grupė: Tos moterys iki 30 metų tinka tik šiam tamsiai rožiniam stiliui. Tačiau galite pasirinkti šviesesnį rožinį plytelių amžių – 40 metų.
 • Tinkama proga ir apranga: Dėvėkite atsitiktines šio stiliaus sukneles arba ilgą suknelę pagal pasirinktą plaukų šukuoseną. Eikite į atsitiktines merginų išvykas su draugais ar filmų vakarus.

4. Medaus spalvos balayage plaukai:

Ar kada nors girdėjote apie medaus balayage plaukų spalvą? Na, tai yra visiškai natūralu ir nauja mados rinkoje. Tie jaunuoliai ir moterys, kurie labai nori išbandyti savo kojas balayage pasaulyje, bet yra skeptiški, galbūt gali tai išbandyti.

Medus Balayage ant trumpų plaukų:

Medaus spalvos balayage trumpi plaukai

Jei turite trumpesnius plaukus ir natūraliai šviesesnę plaukų spalvą, tada šis medaus balayage jums tinka geriausiai. Moterys, norinčios atrodyti natūraliai ir elegantiškai, gali išbandyti šį stilių. Tai taip pat visiškai paprasta ir stilinga, o tai geriausiai tinka tiems, kurie nenori pernelyg kietų ir drąsių spalvų.

Medus Balayage ant vidutinių plaukų:

Medaus spalvos balayage vidutinio plauko

Net jei turite vidutinio ilgio plaukus, šis medaus aukso spalvos balayage jums labiausiai tinka. Tai geriausiai tinka jaunesnėms amžiaus grupėms ir moterims, norinčioms išbandyti įprastą kasdienį gyvenimo būdą. Dėl to jūs neišsiskirsite, o atrodysite elegantiškai ir madingai.

Medus Balayage ilgiems plaukams:

Medaus spalvos balayage ilgi plaukai

Jei turite ilgus plaukus, galite išbandyti šią ilgesnę balayage medaus plaukų spalvą. Tai atrodo gana natūraliai ir užkrečia, todėl neatrodo, kad ji būtų nudažyta balayage plaukų technika. Tačiau ar neatrodo ir gana stilingai? Jei jau turite šviesesnį plaukų toną ar rudus plaukus, galite tai išbandyti.

Žinokite, ar medaus balayage jums tinka, ar ne, vadovaudamiesi šiais patarimais:

 • Ideali amžiaus grupė: Bet kurios amžiaus grupės moterys gali išbandyti šią spalvą.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasaros ir musonai yra tinkamas laikas išbandyti šį medaus balayage.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Bet koks veido ir plaukų tipas gali išbandyti šį universalų plaukų balayage.
 • Tinkama proga ir apranga: Dėvėkite šią universalią plaukų šukuoseną, kasdien dėvėdami kasdienius ir vakarietiškus drabužius kolegijoms ar biurams, kaip norite, nes ji tinka visiems.

5. Šviesiai rudi „Balayage“ plaukai:

Jei turite tamsesnės rudos arba auksinės spalvos natūralios spalvos plaukus, bet norite išbandyti ką nors švelnaus, tai šie šviesūs balayage rudi plaukai jums tinka. Tai gali būti visiškai išskirtinė ir stilinga, tačiau paprasta ir šiuolaikiška.

Šviesiai ruda balayage trumpiems plaukams:

Šviesiai ruda balayage trumpiems plaukams

Jei norite išlaikyti trumpus plaukus, tai šis rudos blondinės balayage yra geras pasirinkimas. Šis stilius įprastai šukuosenai suteikia šiek tiek keistenybės ir stiliaus įprastam kasdieniam gyvenimui. Tai geriausia profesionaliai moteriai, kuri yra užimta, bet nori skirti laiko madai ir stiliui savo gyvenime

Šviesiai ruda balayage ant vidutinio plauko:

Šviesiai ruda balayage vidutinio plauko plaukams

Šis šviesiai rudų balayage plaukų variantas yra geriausias, jei norite atrodyti paprastai ir atsitiktinai. Tai rudos spalvos variantas, tarp kurių yra keletas auksinių dryžių, kurie suteikia elegancijos. Balayage spalva čia nerodoma drąsiai ir yra skirta paprastumą mėgstančioms moterims.

Šviesiai ruda balayage ilgiems plaukams:

Šviesiai ruda balayage ilgiems plaukams

Moterys, norinčios sutelkti dėmesį į tendencijas ir stilių, bet nenori būti per daug drąsios, yra tinkamos šiems ilgiems plaukams su ruda spalva. Šis yra visiškai kietas, moteriškas ir grakštus. Jei domitės mados pasauliu ir sritimi, tai tikriausiai jums tinka labiausiai.

Štai kaip jums tinka balayage rudi plaukai:

 • Geriausias sezonas išbandyti: Nešiokite šį stilių geriausiai vasarą.
 • Ideali amžiaus grupė: Bet kurios amžiaus grupės moterys gali tai išbandyti.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Bet kokį veido ir plaukų tipą gali išbandyti šie universalūs šviesiai rudi balayage plaukai.
 • Tinkama proga ir apranga: Į vakarėlius ar renginius moterys gali dėvėti madingas ilgas sukneles ir sukneles. Be to, tai taip pat tinka aukštesnės oficialios profesinės moters moteriai su oficialiomis suknelėmis.

6. Karamelės spalvos balayage plaukai:

Jei turite tamsiai rudus plaukus arba natūraliai juodus plaukus, tai šie karameliniai balayage plaukai jums labiausiai tinka. Tai lengva transformuoti ir lengvai tinka beveik visoms moterims ir pageidavimams.

Karamelės balayage trumpais plaukais:

Karamelės balayage trumpais plaukais

Tai kasdienis kasdienio stiliaus stilius kelioms moterims. Nesvarbu, ar tai būtų kolegijos laikas, ar biuro stilius, ir šis karamelinis balayage ant juodų plaukų yra lengvai padaromas, lengvai prižiūrimas ir nereikalauja daug pastangų. Dėvėkite šį stilių, jei norite gana paprasto stiliaus su švelniu balayage.

Karamelės balayage su vidutiniais plaukais:

Karamelės balayage ant vidutinių plaukų

Moterys, siekiančios profesinės karjeros, tikriausiai gali išbandyti šią tendenciją. Tai atrodo visiškai elegantiška, graži ir stilinga. Moterys, norinčios išbandyti draugiškas balayage plaukų spalvas, gali greitai išbandyti šį karamelinio balayage paryškinimo variantą. Tai stilinga, elegantiška, madinga ir nepakartojama tuo pačiu metu.

Karamelės balayage ant ilgų plaukų:

Karamelės balayage ant ilgų plaukų

Tai gerai tinka kolegijų merginoms. Jaunesnės merginos, norinčios sutelkti dėmesį į stiliaus teiginius, bet nemėgsta drąsios, gali išbandyti šį karamelinį balayage stilių. Jei turite juodus plaukus, tai jums gali atrodyti geriausiai ir jums nereikia prieš tai galvoti.

Pažiūrėkite, kaip šis karamelinis balayage gali tikti jums geriausiai:

 • Ideali amžiaus grupė: Moterys iki 35 metų geriausiai tinka šiam balayage.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Dėvėkite tai bet kuriuo sezonu, kaip norite, nes tai tinka visą laiką.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Tie, kurie turi bet kokio tipo veidą ir banguotus plaukus, gali išbandyti šį balayage.
 • Tinkama proga ir apranga: Moterys gali dėvėti oficialius drabužius ar kasdienius madingus drabužius. Šis balayage tinka tiek profesionalioms erdvėms, tiek stilingiems renginiams.

7. Auksiniai „Balayage“ plaukai:

Auksinis balayage dažniausiai pastebimas vakarų šalyse, atsižvelgiant į tai, kaip plaukai paryškinami drąsiai. Jei natūraliai turite šviesiai rudus plaukus, tai šis auksinis balayage jums tinka geriausiai. Išbandykite tai, jei tikrai norite išbandyti kažką naujo ir nepaprastai stilingo.

„Golden Balayage“ ant trumpų plaukų:

Golden Balayage ant trumpų plaukų

Jei turite trumpus plaukus ir esate paauglių ar jaunesnio amžiaus grupėse, tai gali būti jums tinkamiausia. Dėvėkite tai, kad atrodytumėte madingai ir elegantiškai, taip pat savo kasdieniu stiliumi. Čia matome, kad viršutinė vainiko dalis padaryta tamsiais balayage akcentais, o auksinis balayage tapo lengvesnis iki galo galo.

„Golden Balayage“ ant vidutinių plaukų:

Golden Balayage ant vidutinių plaukų

Jei norite atrodyti karštai ir seksualiai, tuomet šis auksinis balayage su vidutiniškai banguotais plaukais jums gali labiausiai tikti. Nėra nieko panašaus į šį super egzotišką stilių jaunoms moterims, kurios gali puikuotis savo grožiu šiuo stiliumi. Be to, jei turite juodus plaukus, šis balayage gali būti šiek tiek sudėtingas, tačiau labai stilingas

„Golden Balayage“ ilgais plaukais:

Golden Balayage ant ilgų plaukų

Šis auksinio balayage variantas su ilgais plaukais geriausiai tinka moterims, turinčioms ilgus plaukus ir norinčioms atrodyti moteriškai bei mergaitiškai. Tai gana paprasta išvaizda, tačiau labai madinga ir draugiška. Išbandykite šią apžvalgą, jei norite rizikuoti savo stiliaus metodais, bet norite atrodyti stilingai.

Sužinokite, ar šis auksinis balayage geriausiai tinka, pasinaudoję šiais patarimais:

 • Ideali amžiaus grupė: Tokiam stiliui tinka 20 -ies metų moterys.
 • Geriausias sezonas išbandyti: Dėvėkite tai geriausiai žiemą ir musoną.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Bet koks veido ir plaukų tipas gali lengvai išbandyti šiuos auksinius balayage plaukus.
 • Tobula proga ir apranga: Atitinkamai sukurkite stilių kolegijoms ar atsitiktiniams filmams ar pasimatymams. Dėvėkite madingas, tačiau kasdienes sukneles ar vakarietiškus viršus, kad atrodytumėte stilingai.

8. Šokolado rudos spalvos balayage plaukai:

Jei natūraliai turite juodą spalvą arba šviesiai rudus plaukus, tai šokolado rudos spalvos balayage yra geras ir saugus pasirinkimas. Moteris, turinti šviesesnę šios plaukų spalvos versiją, gali tai išbandyti kaip kažką naujo ir stilingo

Šokolado rudos spalvos balayage trumpais plaukais:

Šokolado rudos spalvos balayage trumpais plaukais

Tai visiškai stilinga ir naujojo amžiaus šukuosena, kurią reikia išbandyti. Tai beveik atrodo kaip juodos spalvos balayage, tačiau turi skirtingą atspalvį šokolado rudos spalvos. Moterys, kurios patenka į tam tikrus profesinius segmentus, gali išbandyti šį stilingą išvaizdą.

Šokolado rudos spalvos balayage su vidutiniais plaukais:

Šokolado rudos spalvos balayage su vidutiniais plaukais

Jei norite madingos ir mergaitiškos išvaizdos, galite pasirinkti šį vidutinio plauko šokolado balayage. Tie, kurie yra labai šviesūs ir baltos odos, gali išbandyti šį tamsaus šokolado rudos spalvos paryškinimą, nes jis jiems tinka labiau nei kiti. Tai paprasta ir saugi galimybė išbandyti, jei norite atrodyti paprastai, bet stilingai.

Šokolado rudos spalvos balayage su ilgais plaukais:

Šokolado rudos spalvos balayage ilgais plaukais

Tie, kurie turi natūraliai šviesesnius medaus ar bronzos spalvos plaukus, gali išbandyti šiuos ilgus šokolado rudos spalvos balayage plaukus. Tai jiems labiau tiks ir yra unikalus bei naujesnis stilius. Tai paprasta, bet tuo pačiu labai nuostabu ir stilinga.

Štai kaip sau pritaikyti šokoladinius rudus balayage plaukus:

 • Geriausias sezonas išbandyti: Žiemą geriausia dirbti su šia šukuosenos spalva.
 • Ideali amžiaus grupė: Bet kokios amžiaus grupės moterys gali išbandyti šią universalią šukuoseną.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Šiam stiliui tinka kvadratinis, apvalus ir ovalus veidas su banguotais ir tiesiais plaukais.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite jį bet kokiam renginiui ar progai, nes tai yra gana universalus ir tinka bet kuriuo metu. Dėvėkite su protingais ir madingais vakarietiškais drabužiais, tokiais kaip suknelės ir sijonai.

9. Tamsiai rudi „Balayage“ plaukai:

Šie tamsiai rudi balayage plaukai skirti tiems, kurie natūraliai turi šviesesnę plaukų spalvą. Tie, kurie nori, kad būtų tamsu ir nenorėtų, kad jie taptų juoda spalva, gali tai lengvai išbandyti.

Tamsiai rudos spalvos balayage su trumpais plaukais:

Tamsiai ruda balayage trumpais plaukais

Jei norite gauti šią spalvą ir vidutinio amžiaus moteriai su trumpais plaukais, tai atrodo visiškai madinga ir stilinga. Šis nerūpestingas stilius gali būti lengvai pasiekiamas saugiai, be didelių rūpesčių, nes jis tinka daugumai ten esančių moterų. Tai universalus ir unikalus stilius.

Tamsiai rudos spalvos balayage su vidutiniais plaukais:

Tamsiai rudos spalvos balayage su vidutiniais plaukais

Tos moterys, kurios nori tai išbandyti su vidutiniais plaukais, gali atrodyti taip. Tai saldus ir gana paprastas stilius, atrodo drąsiai ir elegantiškai. Šį grakštų stilių gali pasiekti jaunesnių amžiaus grupių moteris dėl paprastumo ir stiliaus koeficiento.

Tamsiai rudos spalvos balayage su ilgais plaukais:

Tamsiai rudos spalvos balayage ilgais plaukais

Jei norite tamsesnės versijos su ilgesniais plaukais, tai gali atrodyti taip. Moteris, norinti, kad ji atrodytų itin madinga ir stilinga, gali tai išbandyti. Jaunesnė moteris gali išbandyti šį stilių, jei ketina būti paprasta, bet protinga ir nervinga.

Štai kaip sužinoti, ar tamsiai rudos spalvos balayage jums tinka:

 • Geriausias sezonas išbandyti: dėvėkite tai geriausiai musonu ir žiemą.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Moterys, turinčios bet kokį veido ir plaukų tipą, gali visiškai išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Vyresnio amžiaus moterys gali išbandyti trumpą balayage su ruda spalva, o jaunesnio amžiaus moterys gali išbandyti bet kokio ilgio plaukus.
 • Tobula suknelė ir proga: Moterys gali dėvėti atsitiktinius vakarietiškus drabužius prie apsirengusių sijonų, kad atrodytų puikiai. Jie taip pat tinka šauniems renginiams ar darbo dienai.

10. Pilkos spalvos balayage plaukai:

Pilka balayage plaukų spalva šiuo metu yra nauja rinkoje ir tendencija. Tai nėra universalus ir tinka visiems, tačiau yra unikalus. Pažiūrėkime, kaip tai gali skirtis skirtingoms moterims.

Pilka Balayage trumpais plaukais:

Pilka Balayage trumpais plaukais

Vyresnio amžiaus moterys, norinčios išbandyti ir paversti kažką protingo, gali greitai pažvelgti į šį stilių. Tai labai malonu išbandyti ir gali atrodyti jaunatviškai ir spindėti, jei tai vyresnio amžiaus grupės. Tai dabar nauja ir gali išsiskirti iš minios

Pilka Balayage su vidutiniais plaukais:

Pilka Balayage su vidutiniais plaukais

Ši balayage paryškinimo technika su pilka spalva vėl yra nauja tendencija. Jei vidutinio amžiaus moterų moterys domisi stiliaus ir mados tendencijomis, tai gali būti geriausias pasirinkimas joms išbandyti. Tai visiškai atrodys stilingai, nervingai ir puikiai.

Pilka Balayage su ilgais plaukais:

Pilka Balayage su ilgais plaukais

Šis pilkas balayage su ilgais plaukais tinka augančio amžiaus moterims. Tačiau ne daugelis renkasi šį stilių, atsižvelgiant į tai, kaip jis įgauna naują stilių ir spalvą, kuri yra gana drąsi ir nauja. Išbandykite šį stilių, jei norite visiškai ryškiai ir garsiai skambėti nauju stiliumi ir norite išsiskirti.

Štai kaip sužinoti, ar šis stilius jums labiausiai tinka:

 • Geriausias sezonas išbandyti: Šiam stiliui geriausiai tinka žiemos ir musonų sezonas.
 • Ideali amžiaus grupė: Moterys nuo 40 iki 60 metų gali dirbti šiuo stiliumi skirtingo ilgio, kad atrodytų stilingai.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Šį stilių gali išbandyti bet kokia veido forma ir plaukų tipas, išskyrus garbanotus plaukus.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite šį stilių tik su unikaliais ir atsitiktiniais vakarietiškais drabužiais stiliaus ar atsitiktinių išvykų metu.

11. Juodos spalvos balayage plaukai:

Balayage juodi plaukai daugumai jūsų gali atrodyti normalūs ir įprasti, tačiau yra gana nauji ir pageidaujami tiems, kurie neturi juodos spalvos natūralių plaukų. Tai yra viena iš labiausiai ieškomų balayage plaukų spalvų, dėl kurių galite atrodyti madingai.

Balayage Black su trumpais plaukais:

Balayage Black su trumpais plaukais

Juodas balayage su trumpais plaukais nėra nauja tendencija, tačiau yra pageidaujama toms moterims, kurios turi šviesesnius rudus ar medaus spalvos plaukus. Moterys, kurios mėgsta tamsius plaukus, labai mėgsta šią šukuoseną. Šiuo metu tai visiškai verta ir stilinga.

Black Balayage su vidutiniais plaukais:

Balayage Black su vidutiniais plaukais

Juodas balayage su vidutine šukuosena yra čia, kad liktų ir yra vienas iš labiausiai amžinai žaliuojančių stilių. Tai universalus ir stilingas, todėl tinka įvairioms amžiaus grupėms ir pageidavimams. Tai paprasta, stilinga ir taip pat labai nervinga.

„Black Balayage“ ilgais plaukais:

Balayage Black su ilgais plaukais

Juodas balayage su ilgais plaukais geriausiai tinka jaunesnėms moterų amžiaus grupėms, norintiems išlikti stilingoms ir šviesioms. Moterys, norinčios būti madingos ir madingos, bet nori tamsesnės plaukų spalvos, dažniausiai renkasi juodą balayage. Tačiau tai dažniausiai daro moterys Vakarų šalyse, turinčios šviesesnes plaukų spalvas, pavyzdžiui, medaus ar karamelės spalvos tonus.

Štai norėdami pamatyti, ar juodas balayage jums labiausiai tinka:

 • Geriausias sezonas išbandyti: Bet koks sezonas yra tinkamas eiti tokiu stiliumi.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Moterys, turinčios bet kokio tipo veidą ir banguotus ar tiesius plaukus, gali išbandyti šį stilių.
 • Ideali amžiaus grupė: Dėvėkite tai 20 -ies metų moterims, jei norite ilgesnio ir vidutinio juodumo, o vyresnio amžiaus moterims – trumpesnius plaukus.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite kasdienius ir madingus vakarietiškus sijonus bei sukneles, kad čia atrodytumėte puikiai. Dėvėkite juos pasimatymų vakarams, renginiams ar vakarėliams.

12. Pelenų spalvos balayage plaukai:

Pelenų rudos spalvos balayage dabar yra nauja tendencija. Jei jūsų plaukų spalva pasikeitusi arba plaukai rudi ir norite pasirodyti kažkuo nauju ir puošniu, pelenų balayage yra naujas išbandymas dabar.

Pelenų balayage trumpiems plaukams:

Pelenų balayage trumpiems plaukams

Moterys, priklausančios vidutinio amžiaus grupėms ir norinčios tapti stilingomis ar meno ir mados srityse, gali išbandyti šį stilių. Tai tinka toms moterims, kurių plaukų spalva yra šviesesnė arba tik juoda/ruda. Tačiau, atsižvelgiant į kelis pelenų balayage variantus, įsitikinkite, kad pasirinksite sau tinkamą variantą.

Pelenų balayage vidutiniams plaukams:

Pelenų balayage vidutiniams plaukams

Pelenų balayage vidutiniams plaukams tinka tik moteriai, kuri yra įsitikinusi išbandyti kažką naujo ir stilingo. Tai nėra įprasta spalva ir suteikia metalo efektą. Taigi, jei norite išbandyti ką nors naujo, garsiai, drąsiai ir gana įmantriai, tai yra gera išeiti.

Pelenų balayage su ilgesniais plaukais:

Pelenų balayage ilgiems plaukams

Šis pelenų balayage variantas su ilgesniais plaukais nėra daug žinomas ir pageidaujamas, tačiau tai daroma tik tada, kai esate labai įsitikinę, kad juos gerai išlaikysite. Pasinaudokite gerais profesionalų patarimais pagal jūsų pasirinktą spalvą, kad išbandytumėte šią. Vienintelė teisingesnės odos moteris gali išbandyti šį pelenų balayage variantą.

Štai norėdami pamatyti, ar pelenų balayage jums labiausiai tinka:

 • Geriausias sezonas išbandyti: Vasara yra tinkamas laikas išbandyti šį.
 • Ideali amžiaus grupė: Bet kuri amžiaus grupė gali išbandyti šį variantą, kaip nori.
 • Tinkamas plaukų ir veido tipas: Moterys su ovaliu ir deimantiniu veidu ir bet kokio tipo plaukais gali tai išbandyti.
 • Tobula suknelė ir proga: Dėvėkite tai neįprastiems teminiams vakarėliams ir meno ar profesinei sričiai tik su itin kasdieniškais vakarietiškais drabužiais.

Papildomi patarimai:

 1. Nors mes girdėjome ir gerai supratome apie balayage plaukus, čia yra keletas privalomų žinoti patarimų, kurių reikia laikytis norint, kad plaukai būtų blizgūs ir žvilgantys.
 2. „Balayage“ plaukų spalvą reikia pasirinkti tik padedant salono ekspertams. Nusprendę savo pageidavimus, apsilankykite pas stilistą ir ekspertą, kuris gali patarti pagal jūsų odos toną ir plaukų tipą.
 3. Po to būtinai rūpinkitės plaukais. Plaukai linkę išdžiūti, todėl labai reikalinga gera plaukų priežiūra su maitinimu ir drėkinimu.
 4. Plaukų SPA reikia reguliariai, jei turite balayage plaukus. Tai svarbu norint užtikrinti, kad plaukai būtų gerai apsaugoti nuo sausumo, o plaukai laiku būtų aprūpinti reikiama mityba.

Balayage plaukai tampa gana dažnas reiškinys įvairiose pasaulio vietose. Šiomis dienomis ji kuria tendencijas ir stilių, suteikdama naują išvaizdą ir stilių su skirtingomis spalvomis ir variantais. Pagal stiliaus koeficientą, asmeninį spalvų pasirinkimą (norėdami, kad jis būtų paprastas, paryškintas ar stilingas), galite lengvai nuspręsti, kokią balayage plaukų spalvą norėtumėte išbandyti labiausiai. Išbandykite juos ir mums bus malonu išgirsti daugiau.

Dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai:

Q1. Ar balayage plaukai ilgai išsilaiko ant plaukų be prisilietimų?

Ans: Atsižvelgiant į jūsų plaukų pobūdį, vidutiniškai kas 14 savaičių reikia apsilankyti pas spalvininką, kad būtų atliktas balayage prisilietimas ir akcentai. Jis trunka ilgiau nei kitos spalvos ir reikalauja mažiau prisilietimų.

Q2. Kaip išsirinkti geriausią plaukų spalvą?

Ans: Balayage spalva priklauso nuo jūsų pageidavimų. Tačiau, jei norite, kad jūsų plaukų spalva būtų natūrali, visada rinkitės balayage, kuris yra arčiau jūsų natūralaus atspalvio. Tokiu būdu galite lengvai išlaikyti šviežią spalvą.

Q3. Ar balayage yra blogas ir kenkia plaukams?

Ans: Kai kurie stilistai mini, kad balayage nekenkia jūsų plaukams. Palyginti su cheminiu plaukų dažymu, balayage yra natūralesnis ir sklandesnis procesas be amoniako. Todėl jis yra mažiau žalingas nei kiti metodai.