Grybų kirpimas buvo populiariausias praėjusio amžiaus aštuntajame ir aštuntajame dešimtmečiuose. Tačiau ši grybų kirpimo tendencija pamažu sugrįžta su grupe, 2020 m. Grybų šukuoseną galima lengvai sureguliuoti taip, kad atrodytumėte profesionaliai arba tiesiog atrodytumėte ramiai, galite pasirinkti bet kurią iš jų. Ši grybų kirpimo šukuosena tinka ne tik vaikams ir vyrams, bet ir moterims, ir neabejotinai atspindės ir dėvėtojo asmenybę. Grybų kirpimas sukuriamas paliekant viršutinę plauko dalį ilgą, o šoną trumpesnę. Tokiu būdu ilgi plaukai išryškės per trumpus plaukus, todėl atrodys kaip grybas.

Šiuo metu yra keletas grybų kirpimo variantų, ir jie visi žavi. Ir turint daugybę variantų, tikrai nėra sunku, jei patys neišbandysite kirpimo. Štai kodėl mes aptarsime geriausius grybų pjaustymo vaizdus ne tik vyrams, bet ir vaikams bei moterims. Tai padės jums kaip žmogui žinoti, kokia grybų kirpimo nuotraukų variacija labiausiai tiks jūsų veidui.

5 paprasti vyrų kirpimo dubenys ir grybai:

Čia yra 5 geriausių grybų ir dubenėlių šukuosenų vyrams 2020 m. Sąrašas su nuotraukomis.

1. Ilgo kirpimo grybų kirpimas:

Plaukų kirpimas ilgais kraštais

Ši grybų šukuosena vyrams puikiai tinka vyrams ir ypač paaugliams, kurie pirmą kartą įstojo į savo kolegiją. Atliekant šį kirpimą, plaukų šonai laikomi tame pačiame aukštyje kaip ausys, o ilgesnės plaukų dalys dengia žmogaus kaktą, esančią vos centimetru virš antakio. Šio tipo grybų kirpimas vyrams tiks vidutinio ir trumpo tipo plaukams, taip pat vyrams ir paaugliams, kurie turi mielą veidą. Šis kirpimas bus tinkamas bet kokiai progai dėl savo universalumo. Atsitiktinis vaizdas derės prie bet kurio vakarėlio ar festivalio. Ideali tokio tipo kirpimo amžiaus grupė turėtų būti nuo 18 metų iki beveik 30 metų.

Be to, geriausias sezonas parodyti tokio tipo kirpimą būtų ruduo ir pavasaris. Naudojant šį grybų kirpimą galima dėvėti bet kokio tipo kasdienius drabužius, pavyzdžiui, marškinėlius kartu su džinsais ir striukę.

2. Šoninis briaunotas, atskirtas nuo vidurinio grybų kirpimo:

Šoninė briauna atsiskyrė nuo vidurinio grybų kirpimo

Šio tipo grybų kirpimas taip pat puikiai tinka vyrams ir paaugliams. Atliekant šį kirpimą, plaukai yra padalyti iš vidurinės dalies, o tada sutelkti link galvos šonų. Plaukai negrūsia kaktos, o lieka tik dviejų akių šone. Šis kirpimas puikiai tinka vidutinio dydžio plaukams ir puikiai tinka tiems, kurie turi šviesų ir gerai atrodantį veidą. Šis kirpimas dažniausiai tinka santuokoms ir namų vakarėliams, taip pat gali būti naudojamas kaip gera kolegijos išvaizda. Tokio kirpimo amžiaus grupė yra puiki nuo 18 metų iki beveik 35 ar 40 metų. Geriausias tokio tipo kirpimo sezonas būtų vasara. Dėvint marškinius ar liemenes kartu su džinsais ar įprastomis kelnėmis, šis kirpimas turėtų puikiai derėti.

3. Išgrynintas grybų kirpimas:

Grybų kirpimas, kuris išblukęs

Šis grybų kirpimas garbanotiems plaukams apima plaukų išblukimą taip, kad jie atrodytų šiek tiek atsitiktiniai ir trapūs. Nerekomenduojama šukuoti plaukų, nes jie pašalins šerpetojimą. Išvaizda skirta atrodyti šiurkščiai ir atsitiktinai. Plaukai gražiai banguoja per galvą. Šis kirpimas puikiai tiks žmonėms, neturintiems tiesių plaukų, o plaukų tekstūra taip pat yra šiurkšti. Šis kirpimas rekomenduojamas tiems, kurie turi labai sukietėjusį veidą, ir bus fantastiškas žmonėms nuo 20 iki 45 metų.

Šį kirpimą geriausia naudoti vakarėliuose. Šia šukuosena galima puikuotis bet kuriuo metų laiku, tačiau pavasaris, ruduo ir žiemos bus geriausi metų laikai. Galima tiesiog dėvėti džinsus ir marškinėlius ir atrodyti gerai kartu su sluoksniais.

4. Šiuolaikiškai atrodantis grybų kirpimas:

Grybų kirpimas, kuris atrodo šiuolaikiškai

Šis trumpas grybų pjūvis yra puikus pasirinkimas vyrams ir paaugliams, mėgstantiems išbandyti kažką naujo. Šis kirpimas apima plaukus, supjaustytus kaip dubenį, aplink veidą. Priekiniai plaukai dengia apie pusę kaktos, o šoniniai – virš ausų. Šonai taip pat bus apipjaustyti, o tai parodys grybų išvaizdą viršuje ir bus to paties plaukų lygio kaip viršutinė galvos dalis. Šis kirpimas puikiai tinka žmonėms su trumpais plaukais ir turi ploną veidą. Tai reiškia, kad amžiaus grupė dažniausiai bus nuo 16 iki 22 metų. Šis kirpimas puikiai tinka įprastoms progoms ir santuokoms, ir nebus toks puikus vakarėliams. Šį kirpimą galima dėvėti bet kuriuo metų laiku, nesvarbu, vasarą ar žiemą, kartu su įprastais drabužiais, tokiais kaip marškiniai ir kelnės.

5. Grybų kirpimas, kurio šonai nusiskuto ir taip pat yra iškirpti:

Grybų kirpimas, kurio pusės nusiskuto ir taip pat yra iškirptas

Atliekant šį grybų išblukimo kirpimą, kirpimui suteikiamas grybų tipo vaizdas viršutiniame galvos gale, o šonai yra kruopščiai nuskusti. Šio kirpimo priekinė pusė dengs kai kurią kaktos dalį, o galvos šonuose nebus daug plaukų. Šis kirpimas puikiai atrodys daugumai vyrų ir paauglių, bet ypač žmonėms, kurie dažniausiai yra geek ir turi trumpus plaukus. Tai atrodys puikiai, jei žmogus turi mielą veidą. Šio amžiaus grupė dažniausiai bus nuo 18 iki 28 metų. Šis kirpimas bus naudingas visomis progomis, įskaitant bet kokias ceremonijas ar vakarėlius. Vyrai ir paaugliai gali papildyti šią šukuoseną visais metų laikais, ypač pavasarį ir žiemą, nes šių sezonų drabužiai papildys šią šukuoseną. Galima dėvėti bet kokio tipo oficialius ar atsitiktinius drabužius ir vis tiek atrodyti puikiai.

5 nauji kirpimai dubenyje ir grybuose moterims:

Čia yra populiariausių 5 moterų grybų ir dubenėlių šukuosenų sąrašas 2019 metais su vaizdais.

1. Grybų kirpimas su kirpčiukais, nulenktais į šoną:

Grybų kirpimas su kirpčiukais, nulenktais į šoną

Šis grybų kirpimas moterims puikiai tinka tiesiems ir ploniems plaukams. Trumpo dubenėlio šukuosena padaryta taip, kad plaukai suformuotų krūvą galvos gale ir sukurtų apimties išvaizdą. Bukiai atrodantys šoniniai kirpčiukai taip pat atliks darbą, kad plaukai atrodytų apimties. Kadangi šį kirpimą lengva formuoti, jis puikiai atrodys moterims, turinčioms mažą gražų veidą. Šio kirpimo amžiaus grupė gali būti nuo 20 iki 40 metų. Šis kirpimas gali būti naudojamas bet kokiomis progomis, bet dažniausiai per vestuvių ceremonijas. Šį kirpimą galima dėvėti bet kuriuo metų laiku, nesvarbu, ar tai būtų žiemos vasara. Šį kirpimą suporuoti su šaltu pečių viršumi kartu su džinsais atrodys gerai.

2. Išskirtinis ir šiuolaikiškai atrodantis grybų kirpimas:

Išskirtinis ir šiuolaikiškai atrodantis grybų kirpimas

Šio grybų kirpimo moterims viršutinėje galvos dalyje bus nupjauti grybai, o priekyje ir šonuose – asimetriškos formos. Naudodama šį kirpimą, bet kuri moteris gali atrodyti kaip karalienė. Priekyje ir šonuose bus ilgi ir trumpi plaukai, plaukai taip pat už ausų. Tai puikiai atrodys moterims, turinčioms ilgą ir ploną veidą. Šis kirpimas gerai atrodys moterims nuo 20 iki 30 metų. Šis kirpimas puikiai tinka vakarėliams ir vestuvėms, taip pat gali būti naudojamas ir kitoms pagrindinėms ceremonijoms. Ruduo ir žiema yra du sezonai, kuriais galima mėgautis šiuo kirpimu. Į aprangos kodą įeina aukštakulniai marškiniai su sijonais ir švarkais. Taip pat galima dėvėti sukneles aukštu kaklu.

3. Grybų kirpimas, kuris pasieks akį:

Grybų kirpimas, kuris pasieks akį

Šis čili dubenėlio kirpimas apims trumpus, plonus ir trapius plaukus ir sukurs labai patraukliai atrodantį kirpimą. Plaukai šonuose ir galvos priekyje bus ilgo ilgio, o tai gali pasiekti akis priekyje. Plaukai galinėje galvos pusėje taip pat pasieks iki kaklo. Šis kirpimas puikiai atrodys moterims, turinčioms labai mielą ir apvalų veidą. Moterų, kurios turėtų išbandyti šį kirpimą, amžiaus grupė svyruoja nuo 18 iki 35 metų. Šis kirpimas puikiai atrodys vakarėliams. Kasdienė išvaizda bus puikiausia vasaros ar rudens sezono metu, kaip jums patinka. Prie šios išvaizdos galima lengvai dėvėti laisvai prigludusias sukneles.

4. Grybų kirpimas su daugiau plaukų priekyje ir gale:

Grybų kirpimas su daugiau plaukų priekyje ir gale

Tai puikus grybų kirpimas, kuris išpopuliarėjo tarp mėgstamų garsenybių šukuosenų, pavyzdžiui, Rihanna, sportuojanti šiuo fantastišku stiliumi. Kirpimas atliekamas sportiškai, daugiau plaukų sukrauta į priekį, taip pat į galinę galvos dalį. Priekiniai plaukai tęsiasi beveik per visą kaktą. Šis kirpimas rekomenduojamas toms moterims, kurios turi storus plaukus ir ilgą veidą. Amžiaus grupė dažniausiai turėtų būti nuo 25 iki beveik 45 metų. Kirpimas puikiai tinka vakarėliams ir įprastoms progoms, bet ne toks puikus vestuvėms. Vasara yra geriausias metas puikuotis tokio tipo kirpimui, o prie šio kirpimo galima lengvai dėvėti šalto peties ar įprastą apvalkalą ar kūno suknelę. Suknelės visada bus geriausios su tokio tipo kirpimu.

5. Grybų kirpimas, kuris atrodo kaip vėjo pūstas:

Grybų kirpimas, kuris atrodo kaip vėjo pūstas

Neabejotina, kad trumpos grybų šukuosenos atrodo fantastiškai, kai dažniausiai tai yra atnaujinta originalios klasikos versija. Šis kirpimas reiškia, kad plaukai turi būti nušluostomi kaip vėjo pūsti, taip pat atrodo laukiniai. Tai suteiks netvarkingą išvaizdą, tačiau taip pat primins labai puošniai atrodantį pikselį. Šis kirpimas puikiai atrodys moterims, turinčioms mažą mielą veidą ir vidutinio storio plaukus. Tai puikiai atrodys moterims, kurių amžius yra nuo 18 iki 30 metų, nes kuo jaunesnis atrodysite, tuo labiau atrodys ryškesnis kirpimas. Šį stilių galima lengvai naudoti vestuvių metu. Pavasaris, vasara ir ruduo yra geriausi šio stiliaus puikavimo sezonai. Suporuokite šį kirpimą su viršūnėmis ir džinsais ar suknelėmis ar sijonais, ir jums viskas gerai.

5 naujausi dubens ir grybų kirpimai vaikams:

Čia yra populiariausių 5 grybų ir dubenėlių šukuosenų sąrašas berniukams ir mergaitėms 2019 m.

1. Grybų kirpimas su įprastu tiesiu žvilgsniu:

Grybų kirpimas su normalia tiesia išvaizda

Šio tipo grybų kirpimo berniukui šukuosena apima plaukų kirpimą tiesiai ir atrodys normaliai. Galvos šonuose bus trumpesni plaukai, o priekyje – ilgi plaukai, kurie tęsis beveik iki akių. Tai puikiai tiks vaikams, turintiems vidutinio dydžio plonus plaukus ir turintiems apvalų, mielą veidą. Kirpimas puikiai atrodys vaikams nuo 2 iki 12 metų. Šį kirpimą gali sportuoti daugiausia berniukai ir jis bus fantastiškas bet kokiai progai. Šis dubenyje supjaustytas mergaičių stilius taip pat puikiai atrodys bet kuriuo sezonu, bet geriausiai atrodys žiemą. Jei dėvite įprastus drabužius, tokius kaip marškinėliai, kartu su šortais ar kelnėmis, galėsite pasigirti šukuosena, o vaikas taip pat atrodys gražiai.

2. Grybų kirpimas su plaukais, ištiestais į visas galvos puses:

Grybų kirpimas su plauku, kuris tęsiasi į visas galvos puses

Šis grybų kirpimas mergaitei puikiai atrodys visų tipų vaikams, nesvarbu, ar tai vyrai, ar moterys. Šio tipo kirpimo metu šoninė plaukų dalis laikoma ilga, tęsiasi iki ausų. Priekyje plaukai tęsiasi beveik per visą kaktą. Galvos gale taip pat bus tie patys ilgi ir tiesūs plaukai. Tai puikiai tinka vaikams, kurie turi gražiai atrodantį veidą ir yra nuo 3 iki 14 metų amžiaus. Vaikas turėtų turėti ilgus ir vidutinio storio plaukus, kurie padės sukurti šį stilių. Šis mergaičių grybų pjūvis puikiai atrodys vestuvėms ir gimtadieniams. Be to, šį grybų kirpimą berniukui taip pat galima dėvėti bet kuriuo sezonu. Marškinėliai, džinsai ir striukė padės parodyti šį kirpimą.

3. Grybų kirpimas skustais šonais ir priekiniai ilgi plaukai:

Grybų kirpimas skustais šonais ir priekiniai ilgi plaukai

Šio grybų kirpimo berniuko viršutinė galvos dalis išlaikoma kaip grybas, tačiau šonai yra kruopščiai nuskusti, o priekinė ir užpakalinė galvos dalis – didžioji dalis plaukų. Priekiniai plaukai tęsiasi beveik iki pusės kaktos. Šis kirpimas tiks vaikams, turintiems apvalų veidą ir trumpiems ar vidutiniškai ploniems plaukams. Šis grybų kirpimas berniukui tikrai netinka mergaitėms. Šio kirpimo amžiaus grupė bus geriausia nuo 2 metų iki daugiausiai 10 metų. Šis kirpimas puikiai atrodys visomis progomis ir ceremonijomis, taip pat puikiai tiks bet kuriuo konkrečiu sezonu. Šis grybų stiliaus kirpimas berniukų plaukams puikiai atrodys prie marškinių, marškinėlių, džinsų ar net šortų.

4. Grybų kirpimas su nugaros ir šonų glaudžiai nuskustais ir ilgais priekiniais plaukais:

Grybų kirpimas su nugaros ir šonų skutimu ir ilgais priekiniais plaukais

Šis grybų kirpimas berniukui apims šoninę galvos dalį, o galinė dalis bus gerai nuskusta. Viršutinėje galvos dalyje plaukai bus grybų formos. Priekinėje galvos dalyje bus ilgi plaukai. Šis kirpimas puikiai tinka vaikams, turintiems ilgus, plonus plaukus ir vidutinio dydžio tekstūrą. Šis grybų kirpimas vaikams neatrodys gerai mergaitėms ir bus rekomenduojamas tik berniukams. Amžiaus grupė turėtų būti nuo 4 iki 14 metų, kad būtų matomas kirpimo grožis. Kūdikių grybų pjūvis puikiai atrodys vakarėliams, nesvarbu, ar tai būtų namų ar gimtadienio šventė. Vasara yra geriausias sezonas šiai išvaizdai sportuoti, kartu su įprastais lengvais ir atsipalaidavusiais drabužiais, tokiais kaip marškiniai ir kelnės.

5. Grybų kirpimas su netvarkingu ir oriu žvilgsniu:

Grybų kirpimas su netvarkinga ir erdvia išvaizda

Tai grybų kirpimo tipas vaikams, kuris atrodo kaip grybų kirpimas viršutinėje galvos dalyje, tačiau turi ilgus plaukus tiek šonuose, tiek priekinėje galvos dalyje. Plaukai laikomi netvarkingi ir šukuojami į vieną galvos pusę. Plaukai taip pat apima beveik visą kaktą. Šis grybų kirpimas mergaitei puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms, turinčioms ilgus ir plonus plaukus. Amžiaus grupė turėtų būti nuo 5 iki 6 metų iki mažiausiai 13 ar 14 metų amžiaus. Šis grybų kirpimas mergaitėms tiks bet kokiai progai, bet labiausiai tinka vestuvėms. Žiema yra geriausias metas puikuotis šiuo grybų pjūviu mergaitei, o aprangos kodas turėtų būti įprastas žiemos drabužis.

Papildomi patarimai:

Štai keletas patarimų, kurių reikia laikytis kirpdamiesi,

  • Prieš eidami kirpti, visada pasidomėkite. Ieškokite visų variantų ir pamatysite, koks stilius jums labiausiai tinka. Tokiu būdu galite būti tikri dėl savo stiliaus.
  • Jei abejojate, kokį stilių pasirinkti, būtinai pasitarkite su salono savininku, nes salono savininkas galės jums padėti iš savo patirties.
  • Palyginkite salonų kainas ir pasirinkite tą, kuris tinka jūsų biudžetui. Jūs tikrai nenorite persistengti su savo biudžetu.
  • Visada pasitikėkite savo stilistu ir tuo, ką jis jums siūlo. Jūs visada būsite dėkingas už jo patarimus.

Todėl nesunku pastebėti, kad naujo kirpimo tikrai nėra lengva. Turite žinoti daug dalykų, ištirti apie tuziną kitų dalykų, kad galėtumėte nuspausti gaiduką. Tokiu būdu jūs tikrai žinosite, kad padarėte teisingą sprendimą, taip pat būsite patenkinti savo išvaizda. Todėl ką manote apie mūsų išsamų straipsnį apie grybų kirpimą? Ar jums tai patinka, ar norite kažką pakeisti? Praneškite mums.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Ar turėtumėte eiti su žinomu stiliumi grybų kirpimui?

Taip ir žinoma. Planuodami formuoti savo pirmąjį grybų kirpimą, visada turėtumėte eiti su patikimu ir patyrusiu stilistu. Taip yra todėl, kad patyrę ir žinomi stilistai žino, koks stilius jums labiausiai tinka. Jie padės išsirinkti tinkamiausią jūsų asmenybei. Tokiu būdu jūs visada jausitės kaip namuose su žmogumi, kuriuo galite pasitikėti.

2. Kodėl prieš pradedant grybų kirpimą būtina tirti?

Tyrinėti labai reikia darant grybų kirpimą, pavyzdžiui, šukuosenas su trumpu dubeniu, nes nežinote, koks stilius jums labiausiai tinka. Kirpant grybus, yra daug įvairių stilių. Jūs tikrai nenorite baigti kirpimo, kuris jums visai nepatinka arba neatitinka jūsų asmenybės. Taigi, visada žinokite, kad tai yra geriausias dalykas, kurį galite padaryti iš anksto.

3. Kodėl per didelis mokėjimas už grybų kirpimą yra nusikaltimas?

Permokėjimas už bet ką bus nusikaltimas vien todėl, kad rinkos tyrimai yra labai reikalingi. Turite pažvelgti į visus netoliese esančius salonus, pažvelgti į jų personalą ir mokesčius. Tokiu būdu jūs galėsite žinoti, kuris iš jų vartoja daugiausiai, o kuris mažiausiai. Jei kainų skirtumas yra didelis, turite pamatyti, ar kokybė garantuoja tuos papildomus pinigus. Jei atsakymas yra teigiamas, tuomet galite eiti su jums patinkančiu, kitaip kitu salonu.