Nuo šurmulio iki kirpimo, vaivorykštės plaukų iki spalvingų mohawks – pankiškos šukuosenos moterims neturi jokių ribų. Svarbi pankų šukuosenų savybė yra nepaklusnūs plaukai. Jie turi viską unikalų ir postmodernų. Na, galime sutikti, ne visi gali šokinėti ir pirmenybę teikti pankiškai išvaizdai, bet mes lažinamės, kad kai tik susisuksite, to irgi nepaneigsite.

Šie naujausi ir geriausi pankų kirpimai ir šukuosenos pastaruoju metu tikrai patraukė mūsų dėmesį. Patikrinkime juos kartu!

moteriškos pankų šukuosenos

15+ moterų trumpų ir ilgų kirpimų plaukų vaizdai:

Moterys, mėgstančios kūrybiškumą, be jokios abejonės aktyviai pamėgs šiuos pankų kirpimus. Nors yra keletas pankų plaukų išvaizdos variantų, pradedant afro punk, cyberpunk, low punk, pop-punk, bob ir buzz punk, čia pateikiame populiariausias ir populiariausias pankų šukuosenas moterims visame pasaulyje.

1. Ilgos spalvos pankų išvaizda:

pankiškos šukuosenos ilgiems plaukams

Kai mes kalbame apie pankų šukuosenas moterims, pirmas dalykas, kuris mums visiems ateina į galvą, yra spalvinga ir ryški išvaizda bei atspalviai. Norėdami pradėti, tai yra vienas iš mūsų visų laikų mėgstamiausių. Tamsiai rožinės spalvos ilgų plaukų ilgis idealiai tinka norint gauti tokią garbanotų ir banguotų plaukų išvaizdą pankiškai. Galite patobulinti priekį su pakraščiais ar kirpčiukais, kad pagerintumėte bendrą stiliaus išraišką. Nors tai atrodo labai paprasta ir paprasta, tai yra gražu ir gražu. Ką jūs manote apie tai?

2. Trumpų plaukų kirpimas:

trumpos pankiškos šukuosenos

Čia matome, kaip idealios Azijos moterys atrodo pankų kirpime. Šis labai trumpaplaukis, turintis labai trumpą apipjaustytą išvaizdą ir pakraštį, krintantį per kaktą, yra nesenstantis ir elegantiškas. Galbūt tai neatrodo keista ar įmantri, bet ar ne moteriška ir puošni? Jei jums patinka vienas toks stilingas, madingas makiažas, tačiau nenorite nieko drąsiai daryti, kas yra geriau nei tokia ideali ir tinkama japonų įkvėpta pankiška šukuosena?

3. 80 -ųjų moterų pankų išvaizda:

vidutinės pankų šukuosenos

Na, mes visi pakankamai žinome įdomių tendencijų. Bet ar jūs kada nors susidūrėte su šiuo putliu drąsiu ir greitu žvilgsniu? Šią švytinčią moterišką trumpą pankišką šukuoseną galima lengvai paversti pankų mados tendencija, nes suteikiama tinkama pertvarkymo ir aprangos privilegija. Eik į priekį su tokiu putliu būdu ir kurk drąsią bei garsią makiažą. Viskas; jums puikiai tinka eiti ir galite būti puošnus net madinguose vakarėliuose!

4. Alternatyvi gatvės punk šukuosena:

merginos ilgos pankos mohawk šukuosenos

Jei jums patinka garsios, netvarkingos šukuosenos, ši pankų išvaizda vidutinio ilgio plaukams gali būti ne mažesnė nei stulbinanti. Eikite su jums patinkančiomis spalvomis ar net tik juodais, kaip parodyta aukščiau, arba dar drąsiau, pavyzdžiui, geltona ir raudona, ir padarykite šį netvarkingą, tačiau gatvės mados perdarymą pankiškai. Lažinamės, kad išsiskirsite iš minios. Ar tai banguotiems plaukams, ar garbanotiems plaukams; tai gali būti idealu!

5. „Pink Spikes Punk Hair“ moterys:

gražios pankiškos šukuosenos

Dėl ryškių rožinės spalvos atspalvių ir smaigalių šukuosenų ši pankų merginos išvaizda yra ne mažiau akinanti ir putojanti. Turėdami ypatingą perdarymą, įmantrų stiliaus pareiškimą ir tokią šiuolaikišką bei sensacingą išvaizdą, išbandykite šią trumpą pankišką šukuoseną, jei neturite nuotaikos susitaikyti su tuo, kas yra nuostabu ir konkurencinga! Šis itin trumpas kirptas plaukų kirpimas geriausiai tinka moterims, turinčioms apvalias, kvadratines ir ovalias veido formas.

6. Trumpi rožiniai kirpčiukai:

šiuolaikiniai punk kirpimai

Čia yra dar vienas puikus šaukinys su rožiniais plaukais ir išblukimu, kartu su kirpčiukais. Ši graži emo punk šukuosena šiuo metu yra miesto kalba. Švelnios spalvos dozė, tačiau tvirta ir neįtikėtinai jaunatviška, madingo stiliaus teiginys, tinka šiuolaikinėms merginoms, mėgstančioms visa tai gražiai ir kuo puikiausiai puikuotis. Lygus stilius taip pat yra labai patogus ir lengvai pasiekiamas su tinkamu stilistu!

7. Netvarkinga pinta panko šukuosena:

emo punk šukuosena

Ar žinote, kad galite pinti plaukus net ir pankiškai? Jei dar nesate naujokas, čia yra naujausias ir šiuolaikinis pavyzdys. Turėdami vidutinio ir ilgio plaukų ilgį, pynkite į šonus spalvingus plaukus, paryškinkite, kaip parodyta aukščiau, ir stenkitės sukurti netvarkingą išvaizdą. Darykite tai gerai ir neabejotinai; taip pat atrodysite žavingai, madingai ir labai gaiviai! Ši pankų merginos šukuosena ilgiems plaukams ar vidutiniams plaukams idealiai tinka moterims, turinčioms bet kokią veido formą!

8. Spalvotas Punk Rock kirpimas:

pop punk šukuosena

Ar neturite nuotaikos susitaikyti su mažiau? Ar jums labiau patinka šukuosena, kuri yra labai garsi, patraukli ir gyvybinga su šiuolaikiniais atspalviais? Tai yra tas, kurį turite pasirinkti. Aplinkui ryškūs ryškūs plaukai, drąsus makiažas ir makiažas, tatuiruota oda, mums patinka tai, kaip mergina sportuoja garsiai ir labai gražiai bei be vargo puikuojasi. Jei turite vidutinio ir ilgio plaukus, išbandykite šią pankroko šukuoseną, skirtą vidutinio ilgio plaukams, ir jums tai patiks!

9. Mokyklos mergaitės pankų šukuosena:

pankiškos moterų šukuosenos

Nesvarbu, ar tai būtų išgalvotas konkursas, ar Helovino ir pankų išvaizdos išbandymas, ši moksleivės arklio uodegos šukuosena taip pat yra viena iš mūsų mėgstamiausių. Su mielu dvigubu poniu šis drąsios spalvos stiliaus pareiškimas jaunoms mergaitėms yra paprastas ir gražus. Tai gana lengva pasiekti ir paprasta, tačiau protinga tendencija išbandyti daugelio įvykių atveju!

10. Punk Goth šukuosena:

moteriškos pankiškos šukuosenos

Galiausiai, moterims, čia yra pankų gotikinis teiginys, kuris gerai atrodo vidutiniams plaukams. Šio kirpimo pranašumas yra ne tik šukuosena, bet ir keistas, bet užburiantis makiažas ir eksperimentinis pareiškimas. Įkvėptas aštuntojo ir devintojo dešimtmečio madingų šukuosenų tendencijų, ši šiuolaikinė gotikinė išvaizda yra tikra ir nuostabi.

11. Aštrus ir kampinis pankų kirpimas:

pankų šukuosenos moterims

Tai yra viena iš geriausiai atrodančių trumpų pankų šukuosenų, kurią galite gauti šiais laikais. Šonai labai nublanko, o viršutinė galvos dalis-dygliuotais ir keistai atrodančiais plaukais. Šis kirpimas atrodo geriau, kai dažote plaukus, pavyzdžiui, blondinės spalvos. Šis kirpimas tikrai padės atrodyti kaip pop žvaigždė. Šis kirpimas iš tiesų yra vienas drąsiausiai atrodančių kirpimų.

12. Dviejų tonų „Faux Hawk Punk“ kirpimas:

šiuolaikinės pankų šukuosenos

Jei jums patinka pankroko šukuosena, tikrai rinkitės šį stilių. Šios šukuosenos bruožai yra trumpi, banguoti, kaip apimties plaukai, suformuoti į dviejų atspalvių spalvą galvos viršuje. Šis kirpimas suteiks visiškai naują reikšmę mohawk šukuosenai. Šis kirpimas yra viena tobuliausių pankų šukuosenų moterims su ilgais plaukais.

13. „Pompadour Punk“ kirpimas:

šukuosenos su pankišku kirpimu

Jei mėgstate pankiškas šukuosenas trumpiems plaukams, nežiūrėkite toliau. Šis kirpimas apima išblukusias šonus, o trumpi plaukai suformuoti į pompadūrą. Plaukai yra susukti iš vienos pusės ir tvirtai laikomi plaukų laku. Plaukai yra labai apimties, todėl, jei norite, galite naudoti įvairias plaukų priemones, kurios padidins jūsų plaukų apimtį. Tai tikrai labai gražiai atrodantis kirpimas.

14. Mohican Cut šukuosena:

garbanotos pankiškos šukuosenos

Tai viena gražiausių pankų merginų šukuosenų, kurią šiuo metu turite. Šis kirpimas apima išblukusias šonus, kurios yra labai gražiai nusiskuto, o pakaušis yra suformuotas dailiais pintiniais mažais tiesiais plaukais. Šis kirpimas išties atrodo labai unikaliai ir yra labai rekomenduojamas mėgstantiems eksperimentuoti.

15. Garbanoto Mohawko kirpimas:

punk mohawk stiliai

Jei norite ilgų pankiškų šukuosenų, tuomet galite būti tikri dėl šio kirpimo grožio. Galvos šonai yra nuskusti tinkamu būdu, o viršutiniai plaukai suformuoti į mohawk. Garbanotieji plaukai suformuoti į bangas ir sukuria gražią tekstūrą. Norint maksimaliai sulaikyti, rekomenduojama naudoti plaukų laką. Ši šukuosena yra tikrai labai radikaliai atrodantis kirpimas.

16. „Sky High Mohawk“ kirpimas:

aštrios pankiškos šukuosenos moterims

Jei jūsų pirmenybė teikiama šiems šukuosenoms ilgiems tiesiems plaukams, tada nebesidairykite. Šis kirpimas pasižymi labai dideliu išblukimu ir labai aukšto stiliaus Mohawk kirpimu galvos viršuje. Tiesūs plaukai suformuojami į vieną struktūrą, naudojant plaukų gelį ar plaukų laką. Absoliučiai suteikite visapusišką drąsų jausmą visai išvaizdai.

17. „Shaggy Bob“ kirpimas:

„Shaggy Punk Bob“ kirpimas

Jei jums įdomu apie pankų šukuosenų pavadinimus, tai gali jus nudžiuginti. Ši šukuosena pasižymi netvarkinga išvaizda, kai įvairūs sluoksnių kiekiai dedami vienas ant kito. Visa ši išvaizda sukuria gražų, bet netvarkingą kirpimą, kuris atrodo visiškai puošniai. Norint gauti tokią išvaizdą, rekomenduojama naudoti tokius plaukų produktus kaip plaukų gelis ar lakas.

18. „Quiff Punk“ kirpimas:

pankų šukuosenų tipai

Tai viena tobuliausios išvaizdos vidutinio pankų šukuosenų moterims. Šis kirpimas leidžia visus plaukus sulenkti į nugarą su maloniu krūviu ir sukuria nuostabiai atrodantį šleifą. Šis kirpimas atrodo labai žaviai, o plaukų lako naudojimas padės išlaikyti plaukus ilgesnį laiką.

Nesunku nepastebėti, kiek skiriasi visos šios pankų šukuosenos moterims. Visi jie savaip atrodo nepakartojami ir jaudinantys. Tikrai verta išbandyti, jei norite atsikratyti nuobodžios išvaizdos ir pakeisti ją šiais kirpimais. Tikimės, kad šis sąrašas jums padės.