Ar jums nuobodu įprasta elegantiška išvaizda ir norite eksperimentuoti su kažkuo nauju? Išbandykite visiškai naujas neramias šukuosenas. Na, neramūs kirpimai galbūt nebuvo naujas mados miestelio įrašas, tačiau jie yra labai linksmi, unikalūs ir neįtikėtinai žavūs. Tai yra tekstūruotų kirpimų variantai ir be jokių pastangų suteikia naujų ir šiuolaikiškų ryškių atspalvių.

Mums patinka tai, kaip šiuolaikinės moterys pastaruoju metu rengia neramias šukuosenas, ir jūs taip pat turite jas išbandyti. Štai keletas pasiūlymų.

25 stilingiausios šukuosenos su vaizdais:

Nešukuotos šukuosenos yra skirtos ne tik tiems, kurie turi plonus ar storus plaukus, kuriems reikia suteikti pilnesnę išvaizdą, net ir dideliems plaukams gali būti suteiktas sluoksniuotas ir nelygus stilius, kad jie atrodytų protingi ir valdomi. Štai keletas labiausiai patikusių neramių šukuosenų su nuotraukomis.

1. Trendy Choppy šukuosena:

neramūs kirpimai

Tie, kurie turi ilgą ir platų veidą ir storus plaukus, yra madingas valdomas plaukų stilius, kuris suteikia jūsų veidui ilgesnę išvaizdą. Šio stiliaus plaukai išlaikomi iki smakro lygio priekyje ir ilgesni gale, suteikiant bendrą apimtį.

2. Layered Choppy Look:

neramios šukuosenos

Tai nervingas stilius, kuriame plaukai laikomi trumpi ir išlaikomi ryškūs sluoksniai. Bendra išvaizda yra nepatogi, bet protinga išvaizda. Net pakraštys yra netolygiai supjaustytas, todėl atrodo stilingai. Tai galima padaryti visų tipų veidui ir puikiai tinka banguotiems plaukams. Tai viena iš ilgų šukuosenų storiems plaukams ir kirpčiukai, kuri taip pat tinka ovaliems ir apvaliems veidams.

3. Trumpas trapios išvaizdos:

vidutinio sunkumo kirpimai

Plaukai paliekami ilgi ant vainiko, kuris suteikia nelygų sluoksnį viršuje ir taip pat suteikia apimties. Ši šukuosena geriausiai tinka ploniems plaukams. Nelygūs kraštai suteikia subtilų ir moterišką vaizdą. Tai yra viena iš populiariausių švelnių plaukų šukuosenų, kurią galite padaryti gražesnę naudodami saulės akinius.

4. Vidutinio ilgio susmulkinti plaukai:

vidutinio sunkumo šukuosenos

Ši nerami šukuosena buvo madinga pastaruosius kelerius metus. Šis stilius tinka tiems, kurie nori vidutinio ilgio plaukų, bet turi plonus ar plonus plaukus. Ilgis išlaikomas ilgiau šonuose, o pakraštys ant kaktos suteikia išsamesnį vaizdą.

5. „Choppy Bob Cut“:

suplyšę plaukai iki pečių

Šis trumpų plaukų vaizdas su visais jo sluoksniais atrodo gausus ir suteikia seksualumo bei sumanumo. Plaukai supjaustomi į baigtinius sluoksnius ir formuojami, suteikiant šuolius iš visų pusių. Pakraštys pasuktas į šoną, stiliui pridedant glam faktoriaus.

6. Ilga trapi šukuosena:

ilgi kirpti kirpimai

Tai yra viena iš labiausiai nulaužtų šukuosenų ilgiems plaukams, kuri puikiai tinka pailgam veidui. Išvaizda yra sluoksnių ir nelygių pjūvių derinys. Plaukai ilgiau laikomi gale ir šonuose, o priekyje – palyginti trumpesni. Jis tinka daugumai veido formų ir suteikia plaukams apimties. Banguoti plaukai geriausiai tinka šiam stiliui.

7. Suplyšę plaukai su minkštomis garbanomis:

šukuosenos švelniems plaukams

Banguoti plaukai turi būti iškirpti protingai, kad būtų užtikrinta maksimali nauda. Suteikiant netolygų ilgį iš visų pusių, padidėja minkštos garbanos ir suteikiama kieta išvaizda. Tai puikiai tinka atsitiktiniam ir oficialiam stiliui, taip pat lengva padaryti ir valdyti.

8. Lupta šukuosena su spygliais:

neramus pikselių kirpimas

Kirpimas atliekamas laikant plaukus labai trumpus iš visų pusių ir maždaug pusę colio ilgesnius ant karūnos. Gelis naudojamas, kad spygliai liktų. Tinkamai dažant, įvaizdį galima papildyti gyliu. Tai šauni ir linksma šukuosena, kuriai reikia minimalios priežiūros. Apskritai tai yra roko žvaigždės išvaizda.

9. Mielas Choppy išvaizda:

neramios šukuosenos 2021 m

Šis stilius skirtas vyresniems nei keturiasdešimties. Ši išvaizda suteikiama išlaikant labai trumpą sluoksniuotą pjūvį iš visų pusių. Plaukai ant karūnos laikomi ilgiau, kad plaukai atšoktų. Efektyvus jūsų odos tonui tinkamų plaukų spalvų naudojimas taip pat gali pagerinti išvaizdą.

10. Žandikaulio ilgio gauruotas kirpimas su šoniniais kirpčiukais:

šukuosenos švelniems plaukams

Ši trumpa šukuota šukuosena su šoniniais kirpčiukais idealiai tinka moterims, kurios mėgsta savo įvaizdžiui suteikti šiek tiek įvaizdžio. Tai suteikia labai gerą tekstūrą jūsų rankoms. Prie šios žandikaulio ilgio neryškių sluoksniuotų šukuosenų pridėkite papildomą matmenį su spalvomis. Sportuokite šią naują išvaizdą ir atrodykite madingai su minimaliomis pastangomis.

11. Granatų aistra:

neramios šukuosenos moterims

Jei turite storus šiurkščius plaukus, šią „Pomegranate Passion“ šukuoseną turite išbandyti už jus. Tekstūruotas bobas lengvai pavers jūsų šiurkščius ir storus plaukus naudodami šį unikalų stilių. Ši šukuosena tinka moterims, turinčioms apvalias, kvadratines ar ovalias veido formas.

12. Šnabždesio bangos:

neramios garbanotos šukuosenos

Šios sluoksniuotos šukuosenos metu plaukai krenta sluoksniais, suteikdami minkštesnę išvaizdą. Jų galai atrodo suapvalinti, išlenkti į vidų, kad bendras vaizdas būtų mergaitiškesnis ir moteriškesnis. Jei norite išbandyti ne per daug garsias daugiasluoksnes šukuosenas, šis šnabždančių bangų stilius tiks jūsų asmenybei. Taip pat, jei turite kvadratinį ar apvalų veidą, šios neramios šukuosenos su bangomis atrodys nuostabiai.

13. Supjaustytos spynos:

neramiai kirpta šukuosena

Dėvėti sruogas ant trumpų plaukų gali atrodyti neįprasta, tačiau ši nerami šukuosena storiems plaukams tai ir daro. Šiuo kapotų spynos yra pagaminti iš priekio atrodo labai įdomu ir pridėti hipis išvaizdą. Tikrai įdomus ir įmantrus stilius, kurį galima išbandyti. Idealiai tinka moterims, turinčioms širdies ar apvalios formos veidą, ir lengvai formuojamas, jei turite šiek tiek banguotus plaukus.

14. Dviejų pakopų kapoto Bobo šukuosena:

mieli neramūs kirpimai

Tai tikrai nėra stilius, kurį dažnai pastebėsite kiekvienoje kitoje merginoje. Tokiu būdu plaukai yra suformuoti dviem lygiais, apvadai atliekami skirtingais kampais. Šis stilius prideda įprastų „bob“ kapotų sluoksnių. Tai vienas iš paprasčiausių sluoksniuotų kirpimų trumpiems plaukams.

15. „Choppy Pixie“ šukuosena:

šukuosenos galų kirpimas

Ši plunksninė sluoksniuota šukuosenos versija skirta mergaitėms, kurios mėgsta linksmintis, net kai reikia eksperimentuoti su plaukais. Puikus „Pixie“ ir trumpos netvarkingos išvaizdos derinys. Jei turite vidutinės tekstūros plaukus su nedidelėmis garbanomis, ši šukuosena jums atrodys geriausiai. Taip pat neramus pixie stilius pagyvina širdies formos veidus.

16. Supjaustytas Pixie su ilgais kirpčiukais:

neramūs plaukų stiliai moterims

Labai mergaitiškai supjaustytos šukuosenos, pripildytos švelnumo. „Pixie“ kirpimas su ilgais šoniniais kirpčiukais sukuria tvarkingą tekstūrą. Skutimosi kraštai gale suteikia minkštą vaizdą į nugarinę siaurėjančią sritį. Norėdami nutraukti monotonišką spalvą, naudokite šviesius atspalvius. Šie veido įrėminimo sluoksniai su storesniais ilgais kirpčiukais geriausiai atrodo moterims, turinčioms širdies veido formą. Netinka, jei turite beprotiškas garbanas.

17. Pakelta „Choppy“ šukuosena:

neramūs sluoksniai tiesūs plaukai

Šis pakeltas stilius suteikia plaukams daug apimties ir smulkintų sluoksnių. Be to, jis net atrodo labai šauniai. Kampinės formos ir intriguojanti asimetrija daro ją viena iš įdomių trumpų šukuosenų. Ši pakelta šukuosena geriausiai atrodo moterims, turinčioms širdies veido formą.

18. Supjaustytos banguotos su trumpais kirpčiukais:

neramūs šoniniai kirpčiukai

Šis stilius idealiai tinka tiems, kurie turi užsispyrusius spynos ir nemėgsta skirti laiko stiliui. Raktiniai kaulo ilgio trumpi kirpčiukai pabrėžia jo netobulumą ir suteikia šiek tiek gauruotą išvaizdą. Paryškinimas daro tekstūrą dar ryškesnę.

19. Supjaustyta kirpimo šukuosena:

neramūs moterų kirpimai

Šis nelygus, bet tvarkingas pakraštys suteikia smagų, sugriautą viso veido vaizdą. Šios pažangiausios šukuosenos išoriniai sluoksniai yra aptakūs ir ilgi, todėl priekinės gniužulinės sruogos išsiskiria. Ši supjaustyta pažangiausia šukuosena apima visą veidą ir todėl pagyrina visas veido formas. Gilus aviečių paryškinimas šiam kirpimui prideda glam faktoriaus. Pasirinkite šį stilių tik tuo atveju, jei neturite įpročio uždėti plaukų už ausų.

20. Punked Out Pixie:

neramiai kirpta šukuosena

Tai puikiai supjaustytos šukuosenos mergaitėms, turinčioms labai trumpus plaukus. Dėl iškraipytos išvaizdos priekyje jis tampa dar stilingesnis. Šis subtilus kirpimas tinka visoms veido formoms. Naudodami akinančius lankus ir plaukų segtukus, šiam stiliui suteikite daugiau žvilgesio.

21. Nelygios ir didelės apimties šukuosenos:

neramiai kirpta šukuosena

Neįtikėtina šukuosena, suteikianti plaukams daug apimties. Dantyti galai yra puikios tekstūros ir atrodo, kad šoka aplink veidą. Vidutinio ir ilgo sluoksniai suteikia nuostabų apimtį ir nepaprastą judesį jūsų rankoms. Nuostabi daugiasluoksnė šukuosena su linksmu ir puošniu elementu. Toks stilius atrodo gerai visoms veido formoms, nors geriausiai atrodo apvalių veido formų atveju.

22. Ilga kapota Bobo šukuosena:

Luptos šukuosenos 22

Viena iš klasikinių vidutinio sunkumo šukuosenų. Naudodami šį stilių, galite sportuoti su susmulkinta bobu, net jei turite ilgus plaukus. Plaukai išlaikomi iki pečių ilgio, puikiai sluoksniuoti ir kampuoti. Jūs negalite praleisti glostančių šoninių kirpčiukų. Ši ilga kapota pelkės šukuosena yra labai tvarkinga ir leidžia plaukams laisvai judėti.

23. Choppy apverstas Bobas:

Šukuosenos mergaitėms

Jei jums nuobodu klasikinis sukrautas bobas, išbandykite šį itin unikalų apverstą plaukų kirpimą. Dėl šio stiliaus kampuotų sluoksnių jis atrodo taip skirtingai, kad negalite praeiti pro šalį, nepastebėję nė vieno žvilgsnio. Kad ši trapi apversta bob būtų dramatiškesnė, pridėkite sidabro atspalvį!

24. Flirty Flip:

Moteriškos šukuosenos

Ši trumpa šlubuojanti šukuosena turi sluoksnius, kuriuos galima lengvai apversti arba išversti. Šios flirtuojančios apverstos šukuosenos metu ilgi šoniniai kirpčiukai puikiai susilieja į sluoksnius. Labai mergaitiškas raktikaulio ilgio stilius, tinkantis kvadratinėms ir apvalioms veido formoms.

25. Pirštais šukuotas kapotas Bobas:

Moteriški plaukai 2021 m

Kartais jums nereikia stiliaus įrankių, kad gautumėte tą nepaprastą išvaizdą; pirštai gali padėti pasiekti tą patį. Jis apipavidalintas sluoksniais ir jums tereikia šukuoti pirštus, kad suteiktumėte paskutinį prisilietimą.

Šios neramios šukuosenos išvaizda yra visžalės ir jas galima lengvai eksperimentuoti. Lengva prižiūrėti neramius plaukus ir niekada neišeiti iš mados. Taip pat yra neramių plaukų stilių, kuriuos gali dėvėti vyresnio amžiaus moterys, mėgstančios trumpus plaukus, kurie atrodo nervingi ir protingi. Kas nenorėtų išbandyti nė vienos iš šių universalių šukuosenų? Pasirinkite bet kurį iš šių stilių ir pasiruoškite sportuoti dėl šios nepaprastos išvaizdos!