Šukuosenos yra kažkas, kas suteikia jums apibrėžimą. Jais naudojasi ne tik garsios įžymybės visame pasaulyje, bet ir paprasti žmonės. Žmonės iš skirtingų šalių turi skirtingas šukuosenas ir dauguma jų yra nuostabūs. Iš visų šiandien atsiradusių naujų šukuosenų „Bumpits“ dažniausiai yra tendencijos.

Geriausios „Bumpit“ šukuosenos

Nuo garsių aktorių iki paprastų moterų visi nori dėvėti „Bumpit“. Jie yra kelių versijų ir lengvai gaminami bet kurioje salone. Žemiau pateikiamas pagrindinis supratimas apie „Bumpits“ ir geriausius iš jų.

Naujausios „Bumpit“ šukuosenos vidutiniams plaukams:

1. Prom Bumpit:

Šį vakarą einate į išleistuves ir ieškote unikalios šukuosenos? Na, jums nereikia jaudintis, nes šis buvo sukurtas specialiai jums. Šis „Bumpit“ yra pakeltas gana aukštai, o kiti plaukai yra tiesūs ir glotnūs. Taip pat galite dažyti plaukus, jei norite, kad jie taptų ikoniški.

2. Mielas guzas:

Gavę tokį bumpitą kaip Zooey Deschanel, atrodysite kaip Amerikos mylimasis. Šukuosena yra ne tik graži, bet ir atrodo gana žavinga ir moteriška. Rėmas yra labai patrauklus ir gerai glosto veidą. Tai vis dar yra viena iš labiausiai pageidaujamų visų laikų šukuosenų.

3. „Ponytail Bumpit“:

„Bumpit“ su arklio uodega idealiai tinka tiems, kurie norėtų pademonstruoti savo žvilgančius ir prašmatnius priedus. Tai sutelkia dėmesį į veido grožį, taip pat yra puiki šukuosena visiems jaunuoliams.

4. Trumpi plaukai:

„Short Hair Bumpit“ yra dar vienas novatoriškas stilius, kurį galite įsigyti šiais metais. Kadangi tai labai lengva pasigaminti ir tinka kiekvienai progai, tai skamba užimtas kiekvienos moters gyvenimas. Turėdami gražią šypseną ir puikų makiažą, tikrai galite sukrėsti šį vaizdą vakarienės metu.

5. Aukštyn-žemyn Bumpit:

„Up-Down Bumpit“ puikiai tinka vestuvėms. Puikios spynos plaukų gale ir gražus guzas kartu su lengvu šoniniu pakraščiu ant galvos atrodo nuostabiai. Taip pat galite naudoti lengvus ausų žiedus, kad tai atrodytų skoningiau.

6. Pagrindinis guzas:

Nešvarios šukuosenos6

Pagrindinis guzas padeda jums apibrėžti savo asmenybę. Tai suteikia jums elegantišką išvaizdą ir didžiulį patrauklumą. Taip pat būsite nuostabus stiliaus kūrėjas. Tai taip pat gana lengva pagaminti ir taip pat yra gana prieinama.

7. Šiuolaikinis guzas:

Kaip ir „Snooki“ iš Džersio kranto, jūs galite gauti gražiai atrodantį modernų „Bumpit“. Šis yra gana stilingas ir gali būti padarytas jūsų vietiniame salone. Jūsų pakraštys turi būti kiniško stiliaus, o likę plaukai turi būti tiesūs. Jei norite, taip pat galite išbandyti šaunius plaukų priauginimus, kad jie atrodytų kaip lėlė.

8. Kūrybinis smūgis:

Šukuosenos nelygumai8

„Creative Bump“ yra ikoninė šukuosena ir puikiai atrodo bet kokio amžiaus žmonėms. Jis suteikia jums daugiau diva išvaizdos ir yra pagamintas labai atsargiai ir tiksliai. Galite išbandyti bet kokią jums patinkančią spalvą; kiek tinka jūsų plaukams. Džiovinimas smūgiu iki galo taip pat suteiks sklandų tobulumą.

9. Pintas guzas:

Nešvarios šukuosenos9

„Bumpit“ su pynėmis yra viskas, ko jums reikia, kad pavogtumėte visą dėmesį. Ši šukuosena yra puiki, madinga ir nuostabi. Tai galite dėvėti bet kokiai oficialiai progai ar net mažai vakarienei. Tai tikrai sulauks komplimentų.