9 mielos atsitiktinės šukuosenos mergaitėms

Atsitiktinė šukuosena yra graži, greita, laisva ir labai lengva padaryti. Tai daugiausia susiję su savarankišku stiliumi, o tai reiškia, kad galite lengvai jį sukurti namuose. Geriausios šiai šiai kategorijai priklausančių merginų šukuosenos buvo pasidalintos kitose pastraipose.

Mielos atsitiktinės šukuosenos mergaitėms:

Mažoji bandelė:

Gražios atsitiktinės šukuosenos 1

Viena iš paprasčiausių šukuosenų, kurią galite gauti, yra maža bandelė. Atrodo miela, patraukli ir labai graži. Tačiau tai tinka tik tiems, kurie turi ilgus ir storus plaukus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai gerai nuplauti plaukus ir surišti juos į mažą bandelę ant galvos. Pagyvinkite jį naudodami paprastą makiažą ir įmantrius priedus.

Tiesios šoninės briaunos pjūvis:

Šį vakarą einate į vakarienę ir nežinote, kokią šukuoseną naudoti? Na, mes siūlome jums atsitiktinį šoninį kirpimą, kuris atrodys elegantiškai ir žavingai. Norėdami tai padaryti, turite ištiesinti plaukus ir padėkite savo tvarkingą pakraštį kairėje pusėje. Naudokite ryškius lūpų dažus lūpoms paryškinti.

Banguotas:

Šiai šukuosenai jums reikės ir tiesesnio, ir garbanojimo. Dabar išbandysime įdomų derinį. Tiesiog šukuokite plaukus ir pirmiausia juos ištiesinkite. Po to paimkite keletą pirmųjų plaukų dalių ir sulenkite. Įsitikinkite, kad neperlenkiate, nes čia mes sutelkiame dėmesį į banguotą išvaizdą. Jums patiks, kaip vėliau pasikeis jūsų plaukai.

Šoninio ponio uodegos grožis:

Norėdami atlikti šią šukuoseną, pirmiausia turite nuplauti plaukus ir padaryti šoninę uodegą. Tada paimkite pakraštį, ištiesinkite ir padėkite jį dešinėje plaukų pusėje. Dabar paimkite patraukliai atrodantį klipą, galbūt kažką panašaus į gėlę, ir padėkite kairėje pusėje. Jūs tikrai atrodysite kaip lėlė.

Žavingi pufai:

Jei norite atrodyti jauniau ir gražiau, išbandykite putas. Tiesiog nuvalykite plaukus, tada pakelkite pakraštį atgal ir pasukite jų galus. Dabar uždėkite galą ant galvos ir stumkite aukštyn, kad susidarytų putos. Dabar naudokite spaustuką, kad jį pritvirtintumėte.

Šukuosena be klipo:

Šią šukuoseną lengva padaryti, nes, pirma, jums nereikės spaustuko, o antra, jums nereikia jaudintis, kad išlaikysite ją tinkamoje padėtyje. Tiesiog naudokite suktuką ir švelniai sulenkite keletą plaukų dalių. Padarykite tai protingai, kad jis atrodytų banguotas, o ne garbanotas. Po to tiesiog žaiskite su plaukais, kad jie atrodytų šokinėjantys.

Kinų šukuosena:

Gražios atsitiktinės šukuosenos 7

Jei turite kinų pakraštį ir vis dar ieškote elegantiškos šukuosenos, ši jums tiks 100 proc. Tiesiog ištiesinkite ir gerai iššukuokite plaukus. Naudokite gražų serumą, kad suteiktumėte blizgančią ir blizgančią tekstūrą.

Bobas supjaustė:

Gražios atsitiktinės šukuosenos 8

Jei turite trumpus plaukus, galite išbandyti paprastą šukuoseną. Ištiesinkite plaukus ir nukirpkite galus taip, kad jie atrodytų dailiai. Šis yra labai stilingas ir gana populiari šių dienų įžymybių tendencija. Padarykite sunkų makiažą aplink akis, kad padidintumėte jo patrauklumą.

Trumpa ir garbanota šukuosena:

Patraukli šukuosena vakarėliui gali būti trumpa ir garbanota. Jį nesunku pagaminti ir jis tikrai pribloškia. Tiesiog sulenkite plaukus ir pasidžiaukite juos geru plaukų laku. Tai tikrai sulauks daug komplimentų.