Šukuosenos ar šukuosenos šiais laikais įgauna vis didesnį populiarumą. Žmonės nori išbandyti aštresnius ir aštresnius dizainus, ir tai jums suteikia šie suformuoti dizainai. Visi jie atrodo labai drąsiai ir išsiskiria iš minios. Štai kodėl mes pateikėme šį geriausių formų šukuosenų variantų sąrašą.

Geriausios šukuosenos ilgiems ir trumpiems plaukams:

Čia yra populiariausios formos šukuosenos 2021 m., Tai yra aštrių ir briaunų kirpimai. Jei pabandysite, pakeiskite savo išvaizdą patraukliai ir žaviai.

 1. Mažas odos išblukimas su ilga šukomis:

Mažas odos išblukimas su ilga šukomis

Jei norite formos kirpimo, tai bus jūsų geriausias pasirinkimas. Šis kirpimas turi išblukimą, kuris beveik susimaišo su oda, todėl oda išbluko aplink galvą, o viršutinė plaukų dalis šukuojama link pakaušio. Plaukai išlaikomi vidutiniškai ilgi, o šukuota išvaizda suteikia labai glotnią išvaizdą. Tikrai puikiai atrodanti juodos šukuosenos forma.

2. Undercut su Mohawk:

Undercut su Mohawk

Jei turite plaukų formavimo mašiną, tuomet tikrai norite, kad ta mašina padarytų tokį stilių. Šis kirpimas turi visiškai išblukusias šonus, kurie suteikia gražią ir švarią kirpimo išvaizdą, kartu su viršutiniais plaukais, suformuotais kaip „Mohawk“, ir pakeliami į viršų su aštriais plaukais. Šis kirpimas atrodo labai stilingai ir geriau atrodo su barzda. Tai išties puikiai atrodantis vyriškas kirpimas.

3. „Buzz Cut“ su „Edge Up“ ir „High Skin Fade“:

„Buzz Cut“ su „Edge Up“ ir „High Skin Fade“

Jei jums patinka formuoti vyriško kirpimo stilių, tai turėtumėte pasirinkti. Stiliaus bruožai išpjauti šonus aplink galvą, kartu su labai aukštu odos išblukimu ir kraštu aukštyn. Viršutinėje galvos dalyje, kurioje yra labai trumpi plaukai, suformuota graži struktūra iki kaktos. Šis kirpimas reikalauja labai mažai priežiūros ir puikiai atrodo su ilgomis barzdomis. Kirpimas beveik atrodo kaip natūralios formos plaukai.

4. Didelis odos išblukimas su viršutiniu mazgu:

Didelis odos išblukimas su viršutiniu mazgu

Jei ieškote ilgų plaukų formos, tai bus jūsų geriausias pasirinkimas. Pjūvis apima odos išblukimą, kuris yra aukštai iki galvos viršaus, kur vidutiniškai ilgi plaukai yra susieti į kuodą ir surišami galvos gale. Tai tikrai geriausias būdas formuoti ilgus plaukus.

5. „Burst Fade“ su garbanotu afro:

„Burst Fade“ su garbanotu afro

Jei norite garbanotų plaukų formos, šis kirpimas turėtų būti jūsų prioritetas. Pjūvis turi išblukusius galvos šonus, kurie yra mažai išblukę, o geriausia plaukų dalis, kuri yra garbanota, yra suformuota į viršų. Garbanotiems plaukams suteikiamas tam tikras stiliaus būdas, kad jie atrodytų madingiau. Neabejotinai geriausias kirpimas žmonėms su garbanotais plaukais.

6. Didelis žemas išblukimas su tekstūruotais dygliuotais plaukais:

Didelis žemas išblukimas su tekstūruotais dygliuotais plaukais

Tai puikus stilius trumpų plaukų formos kirpimui. Ši šukuosena turi šonus, kurie yra suskirstyti į dvi dalis – aukštą ir žemą. Aukštoji dalis yra viršuje, o apatinė – apačioje. Šonuose taip pat yra meninė chirurginė linija. Viršutinėje dalyje yra nedideli tekstūruoti plaukai, kurie laikomi dygliuotoje būsenoje.

7. Nupjauti su nukirptais nugaros plaukais:

Nupjauti su nukirptais nugaros plaukais

Jei norite sukurti šukuoseną ilgiems plaukams, gaukite šią išvaizdą. Ši išvaizda apima kruopščiai nusiskuto šonus, kurie atrodo kaip nukirpti, kartu su vidutiniškai ilgais plaukais galvos viršuje, kuriuos reikia šukuoti ir stilingai sušukuoti atgal. Šis kirpimas išties labai traukia akį.

8. Iškirpti plaukai su ilgais tekstūruotais šoniniais plaukais:

Nupjauta ilgais tekstūruotais šoniniais plaukais

Jei tikrai norite, kad ilgi plaukai įgautų išblukusio stiliaus stilių, tai reiškia, kad reikia atlikti šį kirpimą. Į šį stilių įeina labai aukštai išblukusios pusės, suteikiančios iškirptą išvaizdą, o viršutinė dalis – su ilgais plaukais, kurie yra ne tik tekstūruoti, bet ir šukuoti. Norint pagerinti plaukų tekstūrą, rekomenduojama naudoti plaukų priežiūros priemones.

9. Garbanotų plaukų išnykimas:

Garbanotieji plaukai išnyksta

Tai nuostabiai atrodantis moteriškos formos kirpimas. Šio kirpimo galvos šonai yra išblukę ir siaurėjantys į viršų, kartu su mažomis chirurginėmis linijomis šonuose. Viršutinė dalis sukurta garbanotais plaukais, nukreiptais į viršų, naudojant plaukų gelį ar plaukų laką. Garbanos taip pat yra supintos ir taip suteikia plaukams gražią tekstūrą.

Todėl lengva pasakyti, kad formuoti kirpimai paprastai atrodo puikiai tiek vyrams, tiek moterims. Didžiulis pasirinkimas, kurį galima pasirinkti, gali suklaidinti kiekvieną. Tikimės, kad šis sąrašas bus pagrindinis jūsų sprendimo kelias.