Įdomu, kodėl plaukais ir šukuosena rūpinasi tik moterys ?? Tada jūs klystate, šiame straipsnyje nurodomos 9 geriausios „Preppy“ šukuosenos, kuriose minima vaikinų šukuosena, todėl merginos išprotėja. Berniukai ir vyrai, kuriems patinka gerai šukuoti, švarūs, atsikelia ši šukuosena. Merginos ir ponios, turinčios ilgus plaukus ir trumpus plaukus, išbandykite šią išvardytą šukuoseną, kuri puikiai dera su oficialia mokykline suknele ar biuro suknele, taip pat prie kasdienių drabužių.

Geriausios šukuosenos moterims ir vyrams:

Greitai pažvelkime į 9 populiariausias naujausias šukuosenas, kad gautumėte naują ir modernią šio sezono išvaizdą.

1. „Ivy League Preppy“ kirpimas:

„Ivy League“ paruošiamas kirpimas

Vaikinai, kuriems patinka švarus šukavimas ir švarus skutimasis, atrodo, kad jiems šis „Ivy League“ paruošiamas kirpimas yra tinkama šukuosena. Šis kirpimas yra žemo kirpimo stiliaus, todėl jis atrodo kaip tipiška vasaros šukuosena.

2. Paruošta šukuosena trumpiems plaukams mergaitei:

Paruošta šukuosena trumpiems plaukams mergaitei

Ši šukuosena yra paprastas ir stilingas kirpimas, kuris puikiai tinka mokyklą lankančioms mergaitėms, taip pat moterims, kurios yra užsiėmusios ir neturi pakankamai laiko išlaikyti ilgus plaukus. Šio kirpimo priekinis ilgas žingsnis yra nukirptas ir mažėja atgal, kai yra mažiau plaukų.

3. Paruošta šukuosena ilgiems plaukams:

Paruošta šukuosena ilgiems plaukams

Šio tipo merginos šukuosena, kurią mėgsta turėti dauguma mokyklą besimokančių moksleivių, nes ji paprasta ir lengvai suriša plaukus. Ši šukuosena nereikalauja daug šukavimo, ji turi tokią netvarkingą perspektyvą. Plaukai surenkami ir surišami kaip šoninis ponis.

4. Šoninė dalis „Preppy“ šukuosena vyrams:

Šoninė dalis „Preppy“ šukuosena vyrams

Šio tipo šukuosenos vaikinams šukuosena yra dažniausiai matoma tarp moksleivių ir universiteto lankančių vaikinų. Ši šukuosena, kai šoninė dalis yra paimta kairėje arba dešinėje, o kita šukuosenos pusė turi minimalius plaukus, palyginti su priešinga puse.

5. Fringe šukuosena vyrams:

„Fringe“ šukuosena vyrams

Šis berniukų kirpimas yra populiarus tarp jaunų paauglių vaikinų, nes daugelis kino žvaigždžių naudojo šiuos tipus. Šio tipo kirpimas plaukai yra atskirti per vidurį, o tai suteikia paruoštų berniukų šukuosenų su spygliais. Abi pusės atrodo kaip užuolaidos, krintančios šonuose.

6. Garbanota paruošta šukuosena:

Riesta paruošta šukuosena

Šio tipo šukuosena tinka beveik visų tipų plaukams, bet ne visiškai garbanotiems plaukams. Ši šukuosena taip pat turi šoninę pertvarą ir šoninę plaukų dalį su garbanomis. Tai suteikia garbanotiems plaukams išvaizdą.

7. Banguota paruošta šukuosena:

Banguota paruošta šukuosena

Šio tipo garbanotos šukuosenos tapo populiariausiomis šukuosenomis tarp jaunų paauglių ir vidutinio amžiaus moterų. Ši šukuosena puikiai tinka trumpiems plaukams, nes šukuoti plaukai gali labiau išryškinti garbanas.

8. „Spike Preppy“ šukuosena:

„Spike Preppy“ šukuosena

Spygliai yra kitas populiarus kirpimas tarp mokyklinio amžiaus berniukų iki vidutinio amžiaus vyrų. Tokį kirpimo stilių paprasta sukurti patiems. Smailus kirpimas puikiai tinka trumpiems plaukams, kurių aukštis mažesnis. Plaukų gelis tepamas ir plaukai šukuojami aukštyn, kad būtų pasiektos spygliai.

9. „Preppy Summer Short Haircut“:

Preppy vasaros trumpas kirpimas

Trumpas kirpimas tinka visiems vyrams, todėl tai yra privalumas naudojant trumpus plaukus kaip vasaros kirpimą. Priekinė šukuosenos dalis turi kreivią šukuoseną, o užpakalinė dalis yra gerai apipjaustyta, o tai sumažina plaukų ilgį.

Iš anksto paruošta šukuosena tikrai yra švarus ir prašmatnus, o tai nereiškia, kad turėtumėte turėti jachtą ar brangų namą Monake. Tai būdas nešiotis juos gyvenimo padėtyje. Išbandykite iš anksto paruoštą šukuoseną ir gaukite sodrią išvaizdą.