Skustuvo šukuosena yra geriausias pasirinkimas toms moterims ir vyrams, kurie turi šiek tiek tiesius banguotus plaukus, dažniausiai šis skustuvo kirpimo modelis netinka įprastiems garbanotiems plaukams. Moteriškos trumpos skutimosi šukuosenos yra pagamintos iš skustuvo tiesiu kraštu. Šis stilius kartais naudojamas arba naudojamas gofruotoms spynoms ar ploniems plaukams.

Geriausios skutimosi šukuosenos moterims ir vyrams su vaizdais:

Čia yra 9 geriausių skustuvų šukuosenų sąrašas ir pasirinkite, kuri tinka jūsų ilgiems ir trumpiems plaukams.

1. Vieno ilgio kilpelė su nelygiais galais:

Vieno ilgio kilpelė su nelygiais galais

Pakilimas, kurio ilgis yra vienas, šiuo metu yra labai populiarus. Visi skustuvo sluoksniuoti plaukai yra idealus šio mažai prižiūrimo stiliaus prisilietimas, todėl plaukai atrodo lengvai prašmatnūs. Jei esate jauna mergina ir norite kitokio modelio plaukams, šis jums tiks.

2. Skustuvu supjaustytas Bobas su kutais:

Skustuvas nupjautas Bobas su kutais

Blastai yra rungtynės, pagamintos rojuje, kad būtų galima atšokti skustuvu, nes juose yra daug daugiau paviršiaus! Tai nepaprastas būdas žaisti su savo stiliumi ir pateikti madingų žmonių nuotaikas, jei jūsų spinta yra labiau sumaišyta.

3. Tiesus skustuvo kirpimas:

Tiesus skustuvo kirpimas

Aštrus skustuvo pjovimo briauna sukuria tiesius brūkšnius su keblia detale, kuri papildys bet kokio vyro tobulą skoningą ar meistrišką gyvenimo būdą. Spritai, turintys asimetriją, gali atrodyti visiškai kitaip. Labiausiai paplitęs sprendimas yra ilgi sprogimai, išvalyti į kitą pusę, ir kita šventovė.

4. Apgadintas pečių ilgis:

Apgaubtas pečių ilgis

Sulenkti vidutinio ilgio plaukai buvo žinomiausias bet kokio amžiaus jaunų moterų modelis, nes jie tinka įvairioms veido formoms ir gerai dera su pritaikytu gyvenimo būdu. Itin aštrus kraštas suteikia arbatpinigiams švelnios nuotaikos.

5. Ilgi skutimosi sluoksniai:

Ilgi skutimosi sluoksniai

Trumpaplaukiai stebuklai nėra pagrindiniai, kurie gali žaisti su skutimosi kirpimu moterims su ilgais plaukais, nesate atstumtas! Atnaujinkite plunksnuotą stilių, gaudami ilgesnius sluoksnius. Jei jūsų veidas ilgas ir tiesus, ši šukuosena gali patraukti jūsų asmenybės dėmesį.

6. Vidutinio skustuvo kirpimo šukuosena su pakraščiu:

Vidutinio skustuvo kirpimo šukuosena su pakraščiu

Puikus prekės ženklo panache skustuvų pavyzdys – jis sujungia daugybę sluoksnių ir ilgus skutimosi peilius. Šis vidutinio kirpimo skutimosi kirpimas sukuria įspūdį ir tiks bet kuriai moteriai, kuri linkusi į švelnesnius drabužius.

7. Skustuvu supjaustytas paplūdimio Bobas:

Skustuvu supjaustytas paplūdimio Bobas

Skutimosi kirpimo šukuosena trumpiems plaukams yra nuostabus sprendimas tuo atveju, jei jūsų gyvenime reikia daugiau apimties. Su gabalų sluoksniais tai energingas ir dabartinis skutimosi kirpimas, kuris atrodytų neįtikėtinai bet kokio amžiaus moterims. Jaunos merginos gali išbandyti šią skutimosi šukuoseną bet kuriuo kolegijos vakarėlio metu.

8. Ilgi plaukai su skutimosi kirpčiukais:

Ilgi plaukai su skutimosi kirpčiukais

Ilgi plaukai, negalėjo mažiau rūpintis. Tokie skutimosi kirpimo stiliai turės įtakos jūsų karčiai atrodyti pilniems, nepriklausomai nuo to, ar tai gavote iš savo mamos. Profesionalus patarimas – sprogimai turi būti stori. Galite būti tikri dėl šios šukuosenos ir gauti atitinkamą aprangą, kad ištirtumėte savo grožį minioje.

9. Ilgas skustuvo pjovimas:

Ilgas skustuvo pjovimas

Neįtikėtinas planas papildyti ir sušukuoti jūsų juodų plaukų formavimo skutimosi mašinėlės paliestas tresas yra gauti funkcijų ar balayage. Tai puiki šukuosena vasarai, o naudojant įvairius panašaus atspalvio atspalvius, atkreipiamas dėmesys į šukuosenos estetiką.

Kirpimas skutimosi peiliuku yra labai tikslus ir, jei jis padarytas teisingai, jis suteikia natūralių rezultatų šiuolaikinėse „plauti ir dėvėti“ šukuosenose. Darant kirpimą skustuvu, jūsų plaukai labiau sukasi ir juda plaukuose.