Europa buvo pirmaujanti kuriant tiek daug šukuosenų, kokias matome šiais laikais. Tikrai sunku suvokti, kiek mes per tiek metų išsivystėme. Visur nauja išvaizda, naujos šukuosenos. Nuo pompadour iki quiff, nuo išblukusios išvaizdos iki apkarpytos išvaizdos – visa tai galite turėti.

Geriausios Europos šukuosenos moterims ir vyrams su vaizdais:

Pažvelkime į keletą geriausių Europos siūlomų stilių,

1. Pompadour kirpimas:

Pompadour kirpimas

Jei norite iškirpti europietišką šukuoseną, tuomet būtinai gaukite tokią pompastišką išvaizdą. Madame de Pompadour vardu pavadintas šis kirpimas išgarsėjo kartu su Elvisu Presley. Kirpimas turi trumpas šonus, o plaukai suformuoti aukštyn ir taip pat link nugaros. Tai neabejotinai viena iš geriausių Europos vyrų šukuosenų.

2. „Quiff“ šukuosena:

„Quiff“ šukuosena

Jei jums patinka europietiškos trumpos šukuosenos, tai šis gražus šukuosenos šukuosena gali padėti. Kifas gali būti atliekamas įvairiais būdais, įskaitant trumpą ir smaigalio formos, taip pat didelės, bet netvarkingos formos. Galimybės beribės. Likusieji plaukai visada turi būti nedideli, kad tilptų dideli priekiniai plaukai. Tai tikrai viena mėgstamiausių Europos vyrų šukuosenų.

3. „Fade“ kirpimas:

„Fade“ kirpimas

Jei trokštate trumpų Europos kirpimų, atlikite šį išblukusį kirpimą. Populiariausias išblukęs kirpimas yra kūginis stilius. Anksčiau išblukę kirpimai buvo naudojami tik trumpesniems plaukams. Dabar jis naudojamas visų tipų plaukams. Taip pat yra įvairių išblukusių šukuosenų. Šis kirpimas neabejotinai yra viena geriausių naujų Europos šukuosenų.

4. Nupjauti nugaros plaukai:

Nupjauti nugaros plaukai

Tai vienas unikaliausių Europos trumpų kirpimų, kokį tik galite rasti. Šis kirpimas apima šonus, kurie yra nukirpti arba išblukę, o viršuje yra pakankamai plaukų ilgio, kad būtų galima šukuoti link pakaušio. Galite naudoti įvairius plaukų produktus, tokius kaip pomada ir tt Šiame kirpime visada atrodysite aptakiai ir stilingai.

5. Šiuolaikinis „Pompadour“ su dideliu odos išblukimu:

Modernus „Pompadour“ su dideliu odos išblukimu

Jei norite europietiško stiliaus kirpimo, tada nežiūrėkite toliau nei ši šukuosena. Šis kirpimas yra puikus pompadour mišinys kartu su išblukimu, kuris yra aukšto tipo oda. Šis stilius darosi puošnesnis – tai šiuolaikiškas požiūris į viską. Taigi šis yra būtinas visiems, norintiems sukurti naują Europos kirpimą.

6. Didelis odos išblukimas su šukomis ir barzda:

Didelis odos išblukimas su šukomis ir barzda

Jei norite sportuoti su euro šukuosena, tai jums gali tikti. Šis kirpimas turi išblukimą, kuris visiškai priglunda prie odos, o galvos viršuje yra normalaus dydžio ilgi plaukai, kurie yra šukuoti-tai suteikia priekiui puikų pakėlimą ir tekstūrą. Šis kirpimas puikiai atrodo, ypač jei turite barzdą.

7. Kūginis išblukimas spygliuotais plaukais:

Kūginis išblukimas spygliuotais plaukais

Jei ieškote europietiško kirpimo, tai spygliuoto tipo plaukai gali tai padaryti. Galvos šonai yra šiek tiek išblukę, o viršutinė dalis turi vidutinio dydžio plaukus, visiškai ištiesinta ir suteikia jums tą spygliuotą pojūtį. Šis kirpimas atrodo stilingai ir dailiai. Šiame kirpime taip pat yra daug stiliaus ir madingumo.

8. Bobas Cut:

Bobas Cutas

Jei ieškote populiariausių Europos moterų šukuosenų, tuomet turėtumėte tai padaryti. Šis bob kirpimas buvo labai populiarus tarp Europos moterų ir gali tikti jūsų stiliui, nesvarbu, ar turite tiesius, ar banguotus plaukus. Šis kirpimas taip pat gali veikti tiek trumpus, tiek ilgus plaukus. Šis stilius atrodo labai puošniai ir madingai.

9. Trumpas Pixie stilius:

Trumpas Pixie stilius

Jei norite europietiškų šukuosenų moterų kirpimo, tai bus geriausia, kad atrodytumėte jaunesnė ir žavinga. Šis kirpimas pasižymi sutrumpinta šukuosena, kuri yra trumpa per visą galvą. Kirpimas taip pat atrodo labai gražus ir gražus. Šis kirpimas yra labai rekomenduojamas.

Kartais geriau priimti pokyčius, ir būtent tai yra šie stiliai. Kiekvienas iš jų turi savo ypatybes ir išvaizdą, todėl visada atrodysite šauniai ir stilingai. Daugelis populiarių šukuosenų atsirado Europoje, tad kodėl gi jų neišbandžius? Šis sąrašas jums tiksliai padės.