„Hipster“ šukuosena paprastai yra tradicinis kirpimas, kurį dabartinė karta pritaikė moderniai. Šio tipo šukuosena geriausiai tinka jauniems berniukams ir mergaitėms, taip pat vidutinio amžiaus vyrams, norintiems ilgos šukuosenos ar šukuosenos, kuri padėtų atrodyti jaunesnei ir atneštų nuostabų malonumą.

Geriausios „Hipster“ šukuosenos su vaizdais:

Jei norite sužinoti daugiau apie tipus ir šukuosenas, susijusias su hipsterio stiliumi, šis straipsnis būtų tinkama vieta, kur 9 geriausi hipsterių stiliai bus pažymėti vaizdais.

1. Retro Hipster šukuosena:

Retro Hipster šukuosena

Vaikinai, kurie mėgsta išlaikyti savo tradicinius mados teiginius, pavyzdžiui, kai galvojame apie kirpimą, šis hipsteriškas kirpimas gali būti ideali šukuosena vyrams. Šio tipo šukuosena geriausiai tinka kaip atsitiktinis ir pusiau oficialus stilius.

2. Vidutinio ilgio šukuosena mergaitėms:

Vidutinio ilgio hipsterių šukuosena mergaitėms

Ši šukuosena taip pat labai tinka mergaitėms ir vidutinio amžiaus moterims. Ši hipių šukuosena rekomenduojama vidutinio ilgio plaukams. Priekinė plaukų dalis turi pakopinio kirpimo stilių, po kurio tiesus kirpimas.

3. „Slick Back Dry“ šukuosena:

„Slick Back Dry Hipster“ šukuosena

Vaikinai, kuriems patinka nelabai šukuoti, tačiau turi unikalų kirpimą, tai yra geriausia rekomenduojama šukuosena. Priekinė kirpimo dalis yra šukuojama atgal, suteikiant švelnią nugaros sausą hipsterio išvaizdą ir hipsterio išblukimo kirpimą.

4. Banguotos šoninės šukuosenos vyrams:

Banguotos šoninės šukuosenos vyrams

Ši banguotų plaukų išvaizda geriausiai tinka jauniems ir vidutinio amžiaus vaikinams, turintiems pusiau oficialų kostiumą ir laisvalaikio aprangą. Priekinė plaukų dalis turi šoninę dalį, kuri vienoje pusėje susiraukšlėja ir suteikia banguotą raštą, o kita pusė – mažėjančią išvaizdą.

5. Spike šukuosena:

„Spike Hipster“ šukuosena

Spygliuota šukuosena yra labiausiai pageidaujamas kirpimas tarp jaunų vaikinų dėl kietos išvaizdos. Priekinė plaukų dalis nupjaunama tolygiai ir padengiamas gelis, kad gautumėte spygliuotą išvaizdą. Plaukų lakas gali būti naudojamas spygliams sukurti.

6. Klasikinė šukuosena:

Klasikinė hipsterių šukuosena

Ši klasikinė šukuosena yra tradicinė šukuosena, kai galvojame apie vaikiškų šukuosenų šukuoseną. Šio tipo šukuosenose priekinė vainiko dalis gerai šukuojama naudojant plaukų gelį, o šoninė dalis mažėja.

7. Šoninės dalies šukuosena:

Šoninė hipsterių šukuosena

Ši šoninė kirpimo šukuosena yra geidžiamiausia šukuosena tarp jaunų berniukų ir kolegijų besimokančių vaikinų. Šis kirpimas taip pat turi šoninės dalies dizainą, kurio šukuosena yra iškirpta, o kita pusė mažėja.

8. Smakro ilgio šukuosena:

Smakro ilgio hipsterio šukuosena

Šukuosena taip pat gali būti įdomi, suteikiant kietą išvaizdą per skirtingą šukuoseną. Šioje hipsteriškoje merginos šukuosenoje suteikiama nauja perspektyva, turint ilgus plaukus, nukritusius iki smakro lygio. Jei esate aukšta mergaitė, tai bus šukuosena jūsų išvaizdai.

9. „Man Bun Hipster“ šukuosena:

„Man Bun Hipster“ šukuosena

„Man-bun“ yra kita dažniausiai matoma šukuosena tarp jaunų berniukų. Šis bandelių stiliaus dizainas siūlomas tik vaikinams, kurie mėgsta turėti ilgus plaukus, bet vis tiek nenori nukristi per veidą ir petį, tada ši šukuosena yra idealūs hipsteriški ilgi plaukai.

„Hipster“ šukuosena neabejotinai yra geidžiamiausia šukuosena tarp vaikinų ir merginų, tačiau ne visos šukuosenos gali pasirinkti kiekvieną. Siūloma pasirinkti tinkamą šukuoseną, tačiau pasikonsultuoti su šukuosenų specialistu ir įgyti žinių apie hipsterio stilių. Šis straipsnis tikrai padės išsirinkti jums tinkamiausią!