Bohemiški posūkiai yra tik dar vienas būdas sukurti klasikinę šukuoseną, kur elegancija yra pagrindinis veiksnys, bet ne prieš esminę techniką, kurios dėka tokie posūkiai įvyksta. Tiems, kurie vis dar nežino, kas yra bohemiškas posūkis, tai šukuosena, kurios pagrindinė funkcija yra pasiekti norimą išvaizdą naudojant lanksčius, bet ryškius posūkius, kad būtų sukurti gražūs plaukai.

Skirtingai nuo sudėtingos šukuosenos išvaizdos, bohemiškų posūkių iš tikrųjų yra gana lengva pasiekti, jei turite tinkamą triuką nuskaitydami rankovę.

Kaip padaryti bohemišką posūkį

Patarimai, kaip padaryti „Bohemian Twist“:

1. Reikalingos medžiagos:

kaip bohemiškai pasukti 1

Norėdami padaryti bohemišką posūkį, vienintelė medžiaga, kurios jums reikės, yra jūsų įgūdžiai. Išskyrus tai, gali prireikti bendrų dalykų, tokių kaip plaukų šepetys, kai kurie plaukų kaklaraiščiai ir galbūt smeigtukas ar du. Plaukų purškimas kartu su tuo tikrai bus naudingas priedas, nes plaukų purškiklis palaiko tas mažų sluoksnių sruogas vienoje vietoje.

2. Pamoka žodžiais:

kaip bohemiškai pasukti 2

  • Pradžiai pabandykite susitvarkyti plaukus. Paprastai posūkiai turi būti aiškūs, net jei pasirenkate netvarkingą išvaizdą. Jei posūkiai yra susipainioję ir netinkamai nustatyti, tikėtina, kad viena ar dvi sruogos gali išslysti, todėl visi plaukai atrodys blogai. Štai kodėl pagrindinė plaukų mokymo dalis yra gerai iššukuoti ir nusistovėti plaukus. Patikrinkite, ar nėra susipainiojimų, ir nustatykite juos. Tai jums tik padės.
  • Kai plaukai susitvarkys, dabar padėkite trečdalį plaukų vienoje pusėje. Tai nebūtinai turi būti tobula. Grubus atskyrimas nuo visos partijos tiesiog padės. Ši segmentinė spyna suformuos pagrindinį bohemiško posūkio vaizdą.
  • Pradėkite ištraukdami dvi mažesnes sruogas iš atskirtos spynos. Kiekviena paimta sruoga turi priklausyti nuo kraštinių spynos galų. Išlyginkite nereikalingus plaukų šerpetojimus ir tada tiesiog pradėkite sukdami sruogelius. Po vieno sukimo naudokite prancūzišką pynimo techniką ir paimkite šiek tiek plaukų iš šonų ar apačios, tada vėl pasukite.
  • Tęskite tai iki galo ir eidami į priekį su kiekvienu posūkiu, pasiimkite spyną iš dviejų galų ir netrukus jums liks nuostabus bohemiškas posūkis. Užfiksuokite vieną pusę kaklaraiščiu arba įtraukite ją į bet kurią kitą šukuoseną, kurią taip pat norite.
  • Tą patį galima padaryti su galvos vainiku, kur priekinė plaukų dalis yra atskirtos, o paskui susukamos, kad susidarytų melžėjos posūkis. Atsižvelgiant į jūsų šukuosenos idėją ir įgūdžius, gali būti daugiau nei vienas bohemiškas posūkis.

    Tvirtai pritvirtinkite išvaizdą naudodami „Bobby“ smeigtukus, kad išvengtumėte nereikalingo spynos išlipimo.

Kryptys:

Dabar bohemiškas posūkis gali būti įtrauktas į daugybę plaukų stilių. Štai keletas pavyzdžių.

3. „Twisted up“ atlikite šiuos veiksmus:

kaip bohemiškai pasukti3

Čia taip pat turite pradėti nuo įprastos bohemiško posūkio technikos. Atskirkite plaukus nuo vidurio ir kiekvienoje pusėje pasirinkite dvi bohemiško stiliaus pintines. Dabar traukite pynę iš vienos pusės į kitą ir apvyniokite ją įkišdami. Atlikite tą patį su kita pynė, kol susidarys žemai kabanti pynė.

4. Bohemijos bandelė arba ponis:

kaip bohemiškai pasukti4

Norėdami padaryti bandelę, pasirinkite tą patį metodą. Jūsų pynė gali būti ant vainiko, tokiu atveju bandelė bus galvos gale be rūpesčių. Kitą dalį naudokite pynę ir su laisva puse susukite bandelę arba suriškite ponį. Dabar apvyniokite bandelę bohemiška pynė.

5. Laikykite jį nemokamai:

kaip bohemiškai pasukti5

Galite padaryti paprastą bohemišką posūkį priekyje ir pritvirtinti smeigtukais. Likusią dalį palikite laisvą.