Badami urvai yra Šiaurės Karnatakos Bagalkot rajone. Žinoma, kad jie yra puikus puikios Indijos uolienų architektūros pavyzdys, ypač Badami Chalukya Architecture. Šventykla pastatyta iš raudono kalvų smiltainio ir yra viena seniausių mūsų šalies šventyklų. Čia yra keletas gražių svetainių ir šventyklų, kurios tikrai jus sudomins. Jei norite ištirti ir ištirti Indijos kultūrą ir architektūrą, Badami urvo šventyklos turėtų būti jūsų pagrindinė vieta.

Badami urvai su nuotraukomis:

1. Įėjimas į Badami urvus:

Įėjimas į Badami urvus

Įėjimas į Badami urvus yra nuostabus. Jis atrodo dar patrauklesnis, kai į jį patenka saulės spinduliai, suteikiant šlovingą ir gražią išvaizdą. Šie urvai yra tokie populiarūs, kad kasmet sulaukia daugiau nei tūkstančių lankytojų ir turistų. Tai tikrai geriausiuose mūsų šalies urvuose, kurie buvo taip gerai prižiūrimi ir išsaugoti.

2. Viešpaties Šivos šventovė:

Viešpaties Šivos badami urvų karnatakos šventovė

Pirmasis urvas yra garsios induistų dievybės Viešpaties Šivos šventovė. Šio Dievo figūra yra maždaug penkių pėdų aukščio ir išraižyta taip, kad išreiškia jo garsiąją tandavos šokio pozą. Jo 18 rankų projekcija taip pat atrodo gana meniškai.

3. Bhuvaraha ir Trivikarma:

Bhuvaraha ir Trivikarma badami urvų architektūra

Antrajame Badami urvuose esančiame urve yra dideli Bhuvaraha ir Trivikarma vaizdai. Įėjime yra sargybinių raižiniai, laikantys rankose lotosą. Ant lubų rasite skirtingus induistų dievų ir deivių atvaizdus.

4. Vaišnavos olos šventykla:

Vaišnavos urvo šventykla Badami urvai

Vaišnavos urvo šventykla yra didžiausia ir gražiausia Badamio urvų šventykla. Jis skirtas Viešpačiui Višnu ir yra tikras stebuklas. Milžiniški skirtingų statulų raižiniai atrodo nuostabiai ir atrodo, kad jie turi savo žavesio. Stilius yra puikus, dėl naudojamų spalvų ši šventykla atrodo visiškai nepriekaištingai.

5. Mahavira šventykla:

Mahavira šventykla - badamio urvo šventyklos

Mahavira šventykla yra ketvirtoji, rasta čia. Be tvirto šio Jain Dievo įvaizdžio, šventykla buvo papuošta dar keliais svarbiais stulpais ir konstrukcijomis, kurios padidina šios šventyklos spalvingumą ir gražią išvaizdą.

6. „Badami“ bakas:

„Badami“ tankas

Badamio urvai taip pat turi rezervuarą, kuris iš tolo atrodo natūralus ir vaizdingas. Vis dar žaliuojantys vandenys atrodo patraukliai ir tikrai sužavės tuos, kurie atvyksta apžiūrėti šios vietos. Žali medžiai ir uolos sukuria labai istorinę išvaizdą ir juos turėtų aplankyti visi norintys pažvelgti į Badamio urvus.

7. Užrašai:

Užrašai

Badamio urvai taip pat žinomi dėl prasmingų Raštų, užrašytų kanadų ir kitomis kalbomis. Jie kalba apie išmintį, moralę ir induizmo religijos dvasingumą. Šie užrašai yra labai vertingi ir turi svarbią istorinę reikšmę.

8. Badamio urvų ramsčiai:

Badamio urvų stulpai

Badamio urvų stulpai tikrai yra į ką pažvelgti. Meistriškumas yra pagirtinas, nes jie tęsėsi tiek metų ir visiškai nesugriuvo. Skirtingi naudojami simboliai ir dizainas yra gana reikšmingi, o stulpų konstrukcijos taip pat yra gražios. Uolienų kirtimai taip pat yra nuostabios išvaizdos.

9. Chalukya menas ir architektūra:

Chalukya menas ir architektūra

„Badami“ urvai buvo sukurti Chalukya meno ir architektūros stiliumi ir yra tikrai didingi ir nuostabios išvaizdos. Jie yra to meto meno ir kultūros atspindys ir pasirodo kaip vieni gražiausių ir nuostabiausių iki šiol matytų architektūros kūrinių.

Ar jums patinka šios nuostabios Badami urvo šventyklos? Prašome pasidalinti savo nuomone.