Jūros urvai yra nuostabiausi gamtos objektai. Susidarę dėl nuolatinės ir didžiulės bangų jėgos susilpnėjusioje pakrantės ar pakrantės uolos vietoje, dėl kurios jos bėgant metams įtrūksta ir įgauna formą, visame pasaulyje atsirado jūrų urvų, kai kurie maži ir kai kurie dideli. Susidomėję šių jūros urvų paslaptimi, žmonės iš toli ir iš arti atvyksta jų tyrinėti. Du žinomiausi jūros urvai yra Europos Fingalio urvas Staffa saloje Škotijoje ir Mėlynoji Kaprio grota, Graikijos salos, vakarinės JAV pakrantės valstybės, Bristišo salos ir Havajų salos. jūros urvai.

Jūros urvus galima tyrinėti valtimis ar pėsčiomis atoslūgio metu, o tai laikoma patartina, nes banga urve turi daugiau galios. Skirtingai nuo sausumos urvų, jūros olos viduje nėra skulptūrų ar raižinių, kuriuos reikia pamatyti, ar gelmių, kurias reikia ištirti. Kas tada patraukia žmogaus dėmesį? Tai yra jūros gyvenimo grožis ir egzistavimas. Leiskitės į paauksuotą turą, norėdami vizualiai pažvelgti į patraukliausias pasaulio jūrų urvas.

Fingalio jūros urvas:

jūros urvai

Fingalio jūros urvas Škotijos Stafos saloje yra iki šiol garsiausias pasaulyje kada nors žinomas jūrų urvas. Jo unikali struktūra, suformuota iš šešiakampių sujungtų bazalto kolonų, yra tikras Motinos gamtos kūrinys. Kolonos sudaro maldaujamą taką, kviečiantį lankytojus tyrinėti giliai viduje.

Waiahuakua jūros urvas:

Waiahuaka jūros urvas, esantis palei Na Pali pakrantę Havajų saloje Kauai, yra antras ilgiausias ir vienas gražiausių jūros urvų pasaulyje. Jis tęsiasi daugiau nei 350 metrų ilgio ir yra žinomas dėl įėjimo ir išėjimo, todėl jis taip pat žinomas kaip dvigubų durų urvas. Labiausiai sulaikanti šio olos ypatybė yra krioklys, tekantis iš plyšio uolos stoge.

Jūrų liūto urvai:

Didžiausias Amerikos jūrų urvas Florencijoje, Oregone, gyvena jūrų liūtams. Šaltuoju žiemos sezonu juos galima rasti susiglaudusius, o vasarą juos galima pagauti besišildančius šilumoje.

Pafoso jūros urvai:

Kipre, į šiaurę nuo Koralų įlankos, esančioje tvirtoje pakrantėje, Pafoso jūros urvai su uolėtomis kolonomis ir natūraliais urvais yra ramybės ir ramybės vaizdas.

Gilios jūros urvas:

Giliosios jūros urvai yra absoliutus įspūdis povandeniniams nardytojams, norintiems ištirti sudėtingą urvų sistemą ir esamą jūros gyvenimą, kurio nėra kitur.

Jūros urvas, Malta:

Mėlynosios grotos jūros urvas Maltoje yra įtikinamas vaizdas. Šis natūralus jūros urvas, pavadintas Kaprio mėlynosios grotos vardu, prie įėjimo turi aukštą arką, per kurią lankytojai įplaukia valtimis. Jį sudaro šeši urvai, kurie spindi atspindėdami skaidrų mėlyną jūros vandenį.

Anglijos jūros urvas:

Anglijos jūros urvas

Mewstone jūros urvas Anglijoje atrodo šviežias iš pasakos. Iš įėjimo galima pamatyti besileidžiančią saulę horizonte, todėl atsiveria įspūdingas vaizdas.

Jūros urvo restoranas, Italija:

Patirkite nuostabius pietus jūroje Italijos restorane „Sea Cave“, esančiame „Grotta Palazzese“. Šimtmečio senumo restoranas, iškaltas iš uolos kalkakmenio paviršiaus ir išsikišęs 74 pėdų virš jūros lygio, keliautojams siūlo nepakartojamą valgį..

Jūros gyvenimas jūros urvuose:

Mikroorganizmai yra jūros gyvenimas. Minuscule dydžio ir vos matomos plika akimi, jos klesti tose vietose, kur to negali dauguma kitų jūros rūšių. Kai kurie kiti paplitę jūros padarai, kuriuos galima rasti ant jūros olos sienų ir grindų, yra žąsies kaklelio spuogai, kempinės, maži leopardo rykliai ir jūrų liūtai.