Plėšikų urvas yra valstybinis parkas, esantis vaizdinguose kalvotuose Sans Bois kalnų miškuose pietryčių Oklahomoje. Anksčiau žinomas kaip Latimerio valstybinis parkas, dabartinį pavadinimą gavo 1936 m. Parkas yra mėgstamas vežimėlių, jojamųjų, žygeivių ir lauko mėgėjų. Ji apima daugiau nei 8000 akrų žemės kartu su gretima laukinės gamtos valdymo teritorija. Parke yra trys ežerai, puikiai tinkantys upėtakių žvejybai sezono metu ir maloni plaukiojimo valtimi patirtis. Kiti užsiėmimai apima medžioklę, kalnų dviračių sportą, žygeivių ir arklių takus, laipiojimo ir rappellingo smiltainio uolas ir lapuočių kritimą, todėl lankytojai gali daug laukti..

Gražus plėšikų urvas su nuotraukomis:

Plėšikų parko istorija:

plėšikų urvas

Aplinkinė parko teritorija prieš tūkstančius metų buvo medžioklės vieta. Ankstyviausi gyventojai buvo žmonės, susiję su Spiro piliakalnių statytojais. Po pilietinio karo čia buvo priglaustos neteisėtosios, ypač Jesse James ir Belle Starr.

Pabandykite su gamta:

Plėšikų stebuklai-urvas su gamta

Gamtos mylėtojams Roberts Cave yra puikus „Hangout“, skirtas užmegzti artumą, asmenybę su gamtos pasauliu. Jo vaizdingas grožis yra puiki vieta atsipalaiduoti kūnui, protui ir sielai bei pasinerti į viską, ką gamta gali pasiūlyti. Parke praleistą laiką galima daug sužinoti apie medžius, paukščius ir drugelius.

Plėšikų urvų ežeras:

Plėšikų stebuklai urvas-plėšikų urvų ežeras

Parką sudaro trys ežerai – Carlton ežeras, Wayne Wallace ežeras ir Coon Creek ežeras, kuriuos sukūrė užtvankos, pastatytos ant upelio. Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduotas Karltono ežeras siūlo valčių ir kanojų nuomos paslaugas.

Plėšikų urvo kritimo festivalis:

Plėšikų stebuklai Ola-plėšikai urvo kritimo šventė

Pirmasis kasmetinis „Roberts Cave Fall“ festivalis buvo įkurtas 1987 m. Trijų dienų trukmės kasmetiniame festivalyje yra daugiau nei 200 meno ir amatų pardavėjų rankų darbo meno ir amatų, gardžių patiekalų ir gėrimų prekystaliai bei karnavaliniai pasivažinėjimai ir žaidimai. Festivalyje taip pat šeštadienį vyksta kruizas „Fall Foliage Cruise“, kuriame eksponuojami šimtai pritaikytų ir restauruotų klasikinių automobilių. Tai smagi diena tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Stovyklavimas Robertso urve:

Stovyklavimas Robertso urve

„Roberts Cave State Park“ siūlo stovyklavimo paslaugas, pradedant nuo modernių RV vietų iki primityvių palapinių ir jojimo stovyklavietių. Iš miško takų atsiveria nuostabūs vaizdai į nedidelį slėnį.

Nakvynės galimybės:

Plėšikų stebuklai urvuose

Robertso urvo valstybiniame parke yra 26 nakvynės namai, iš kurių vienas pavadintas „Belle Starr View Lodge“ liūdnai pagarsėjusio Belle Starr vardu. Namelis turi 20 kambarių ir susirinkimų kambarį, iš jo atsiveria vaizdingas vaizdas į Coon Creek ežerą. Visuose namelio kambariuose yra dvigulės lovos, kuriose gali apsistoti keturi svečiai. Parke ir kai kuriose kajutėse leidžiami naminiai naminiai gyvūnai.

Pėsčiųjų takai:

Plėšikų stebuklai urvuose-pėsčiųjų takai

„Robbers Cave“ valstybinis parkas Wilbur-ton suteikia žygeiviams išsamią takų sistemą, nesvarbu, ar tai paprasta kelionė pėsčiomis, kalnų dviračiais ar jodinėjimas žirgais. Tai rojus raiteliams su pėsčiųjų takais, iš kurių atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į San Bois kalnus.

Plėšikų urvas:

Plėšikų stebuklai Urvas-plėšikai urvas Wilburtonas

„Robbers Cave“ valstybinis parkas Wilbur-ton, Oklahoma yra ideali vieta šeimai. Jame yra viskas, apie ką galite galvoti, nuo kajučių iki iškylų ​​stalų, baseino su pirtimi, žaidimų aikštelių vaikams, miniatiūrinio golfo aikštyno, irklenčių valčių nuomos, jodinėjimo arklidės, nedidelės maisto prekių parduotuvės, restorano ir gamtos centro. keletas. Parke yra daug patogumų, todėl tai yra puiki vietinė atrakcija ir garsi turistų vieta.

Plėšikų urvo valstybinis parkas:

Plėšikų stebuklų urvas-plėšikų urvo valstybinis parkas

Kelionė į „Plėšikų urvą“ nebus baigta, jei neužlipate ant uolų ir nepažvelgsite į urvą, iš kurio parkas gavo savo pavadinimą ir kur liūdnai pagarsėję neteisėti asmenys, tokie kaip Jesse James ir Belle Starr, atsisakė įstatymo. Į urvą vedantys takai nėra labai įtempti. Pakilus į viršų, vaizdas į kalnus yra gaivus ir vertas pastangų.