Gardıropları renklendirmek her bayanın aklında her zaman dolaşan düşüncedir!! Yukarıdaki Açıklamayı okuyarak hem erkekler hem de kızlar için şok edici bir haber olarak gelmiyor! Kızlar her zaman yeni tasarım kıyafetleri denemeyi ve onları bir çift kot pantolon ve bir botla eşleştirmeyi severler, bu da basit kaçamaklardan biri olan tam bir zarafetle görünüm kazanır ve oradaki güzel bayanlara bir ton ihtişam katar. Bu basit giyim listesine kesinlikle baskılı üstler çizelgenin en üstünde olarak kabul edilir..

Kadınlar İçin Şirin ve En Son Baskılı Üst Tasarımları:

Burada, basit renkli bir kumaş verilen, farklı tasarımlara ve kesimlere sahip en iyi 15 baskılı üst, bayanların kıyafetlerini dolu gardıroplarında bulundurmasını tetikleyecektir.!!!

1. Çiçek Baskılı Üstler:

baskılı üstler

Çiçekli baskı, dünyanın herhangi bir yerinde en yaygın ve en çok satılan bayan baskılı üstlerdir. Çiçek tasarımları tipik kadınsı tasarımlardır. Hangi tasarımcılar güzel baskılı üst tasarlarken bunu kendi avantajlarına kullandılar. Bu tür bir üst, tam kol deseni ve yaka çizgisinin hemen altında görülen düğme eki ile basitçe başın üzerine giyilebilir..

2. Omuz Kesik Kol Zigzag Baskılı Üstler:

Omuz Kesik Kol Zigzag Baskılı Üst

Bu baskılı üst tasarım aynı zamanda Soğuk omuz baskılı üst olarak da adlandırılır. Omuz bölgesi çevresinde kesik el manşonu ile üst kısmın önünde ve arkasında zikzak desen görülür. Omuz çevresinde dolaşan kalın bir kumaş şeridi ile tepeye bir kepçe yaka verilir..

3. Omuzları Lastikli Geometrik Baskılı Bandeau Üstler:

Bandeau Lastikli Omuz Geometrik Baskılı Üst

Bandeau top tipik olarak tüp üstten ve ayrıca mayo üst parçasından ilham alır. Bu, kumaşın vücuda sert kalmasını sağlayan elastik yakalı askısız üst kısımdır. Kollara dirsek hizasına kadar inen düşük omuzlu kollar denir..

4. Çingene Boho Baskılı 3/4 Kol Üstleri:

Çingene Boho Baskılı 4. Kol Üst

Bu modernize edilmiş siyah üst, 1960’lar ve 70’lerdeki hippilerden ilham alan tasarımları ortaya çıkaran Bohem giyim tarzına düşen tipik bir sanat tasarımı olan güneş, ay, kelebek baskılarına sahiptir..

5. Zürafa Baskılı Yarı Kol Üstler:

Zürafa Desenli Yarı Kol Üst

Bu uzun boyunlu hayvan herkesin favorisidir. Üstlerde dekoratif baskı olarak kullanıldığında daha göz alıcı hale getirir. Kızlar bu baskılı bluzu slim fit bir jean ile birlikte giyerler. Bayanlar da bu baskılı üstleri giyiyor ve kendilerini 10 yaş daha genç hissettiriyorlar.!

6. Fil Baskılı Kırpma Üstleri:

Fil Baskılı Crop Top

Diğer hayvanlara göre farklı bir şekle sahip olan filler en çok sevilen hayvanlardır. Baskının boyutu farklı olabilir, daha küçük baskı her iki tarafta da görülür, aksine daha büyük büyütülmüş baskı her iki tarafta tek bir baskı olarak gelir.

7. Elmas Baskılı Üstler:

Elmas Baskılı Üst

Pırlantanın şekli sadece bisküvi yapımında değil, aynı zamanda yeni bir kadın giysisi kalıbı oluşturmada da kullanılıyor. Burada kullanılan elmas şekli daha uzundur ve Elmas şeklinin etrafındaki kontrast renkli kenarlık ile daha belirgin görünmesini sağlar..

8. Paisley Baskılı Üstler:

Paisley Baskılı Üst

Paisley baskı en yaygın kullanılan Mehndi tasarımıdır. Aynı tasarım neden baskılı üst yapmak için kullanmıyorsunuz? Bu soru, tasarımcıların sentetik üstte basit dairesel tasarım baskısı ile birlikte bir tavus kuşu motifi oluşturmasını sağladı. Sentetik desenli baskılı üst, baskılı pamuklu üstten daha dikkat çekicidir.

9. Yaprak Baskı Flare Kol Üstleri:

Yaprak Baskılı Flare Kol Üstü

Bu mütevazı baskılı üst, sadece üst kısmın üst kısmında dolaşan ve üst kısmın alt kısmını bırakan yaprak tasarımını birleştirerek yapılmıştır. Ellere parlama görünümü verilir. Beyaz yaprak baskının siyah bir arka planla renk kombinasyonu, akıllara durgunluk veren bir çift renk kombinasyonudur..

10. Puantiyeli Baskı Üstleri:

Puantiyeli Baskılı Üst

Puantiyeli baskılar genellikle tüm genç kızlar tarafından gündelik veya parti elbisesi olarak giyilir. Puantiyelere üst renkten kontrast renk verilir. Boyun tasarımı, boynun ön ve arka tarafında görülen orta kesimli bir çizme şeklindedir..

11. Zebra Baskılı Üstler:

Zebra Baskılı Üst

Zebra çizgileri iki renkli tasarımdır, en yaygın renk kombinasyonu siyah ve beyazdır. Bir değişiklik vermek için, kadınlar için bej ve siyah veya krem ​​ve siyah renk kombinasyonlu baskılı üstler bu günlerde yaygın olarak satılmaktadır. Siyah çizgiler bej arka planda dolaşıyor. Bir kot pantolon veya etek ile saten zebra desenli bir üst, iyi bir parti kıyafeti olabilir.

12. Çita Baskı Üstleri:

Çita Baskılı Üst

Hayvan derisini yırtmaktan ve onları çeşitli kıyafetlere dönüştürmekten kaçınmak için, bu kesinlikle biyo-dostu bir yol değil. Bir değişiklik yapmak için tasarımcılar, hayvan baskısını kumaş üzerine kopyalayarak, onları baskılı bir hayvan üstü haline getirdiler. Çita tasarımı büyüleyici ve öfkeli dumanlı hayvan baskı üstleri tasarımıdır, bir kızın sıcak ve güzel görünmesini sağlar.

13. Parmak İzi Uzun Kollu Üstler:

Parmak İzi Uzun Kollu Üst

Parmağımızın etrafında dönen çizgiler üstte büyütülerek tasarım olarak kullanılabilir. Bu çizgiler kontrast renklerle üstte dolaşıyor. Bu, bol elleri olan gevşek oturan bir üst. Çizgiler sabit dairesel bir desene sahip değil.

14. Kuş Baskılı Kolsuz Üstler:

Kuş Baskı Kolsuz Üst

Çocukluğumuzda kağıtlara çizdiğimiz kuşların minyatür bir versiyonu, baskılı olarak gömleklere kopyalanıyor. Basılı kuş, kontrast renkli bir arka planda siyah ve beyaz renkte basılmış tüm gövdeye sahip iki şık kanada sahiptir..

15. Yıldız Baskılı Tunik Üstler:

Yıldız Desenli Tunik Üst

Tunik üst, vücudu saran bir üst değil, bunun yerine, dirseğin hemen altına düşen çan şeklindeki el ile vücudun her yerine gevşek oturan bir yapıya sahipler. Yıldız tasarımı, daha belirgin ve çekici görünmesi için kontrast bir renk verir. Kolların köşesi ve yaka, parlak renkli kumaşla vurgulanmıştır..

Satın almadan önce, baskılı bir üst denemek ve baskının teninize, vücut şeklinize uygun olup olmadığını kontrol etmeniz önerilir ve en önemlisi baskının kalitesinin iyi olup olmadığıdır. Baskının boyutu da bir üst seçmede önemli bir rol oynar. Genellikle büyütülmüş çiçek baskıları veya hayvan baskıları, ince ila orta boy vücut figürleri için çok uygundur. Küçük baskılar her türlü vücut şekline iyi gider, bedenleri büyük-küçük baskı altına giren bayanlar için vücut şeklini kamufle eder, bu gerçekten büyük bir avantajdır. Doğru baskıyı ve şekli seçmek kilit faktördür!