Düşük Kesim Üstler, bir üst kısmın önünde veya arkasında düşük yakalı olanlardır. Düşük kesim boyun, kadınların göğüslerinin temiz bir şekilde bölünmesini gösterir. Erkekler için de düşük kesim üstler mevcuttur. Spor salonunda egzersiz yaparken çoğunlukla erkekler tarafından giyilir. Düşük kesim bir üstte, kadınlar ve erkekler hem sıcak görünüyor. Düşük kesim üstler giyerseniz insanlar gözlerini değiştirmez. Cesaretinizi gösterir. Kadınlar için dekolteli üstler giymek güçlü bir zihniyet gerektirir..

Çarpıcı Arka ve Ön Dekolte Üstler Baylar ve Bayanlar:

İşte Hindistan’daki erkekler ve kadınlar için 9 basit ve modern dekolte boyun üstü.

1. Kadınlar için Düşük Kesim V Yaka Üst:

Dekolte Kadın Üst

Bu düşük kesim üst kadınlar tarafından giyilir. Derin bir V Yaka tasarımına ve düşük omuz stiline sahiptir. Tam kollu ve uzun bir üsttür. Boyun, bu bayanın göğüslerinin yarısını açacak kadar alçak. Siyah slim fit jeanlerle çok yakışıyor.

2. Erkek Dekolte Üst:

Erkek Dekolte Üst

Bu düşük kesim üst erkekler içindir. Göbeğinin bile görülebildiği, oldukça derin, dekolte bir üsttür. Kolsuzdur ve sallanan bir erkek görünümü verir. Erkekler bunu bir partide veya gündelik giyim olarak da giyebilir. Erkekler seksi ebbs yaşıyorsa, bu dekolte üstte gösterebilir.

3. Düşük Kesim Kaşkorse:

Dekolte Kaşkorse

Bu kaşkorsenin beyaz renkli üst kısmında düşük kesim yaka vardır. Omuzdaki şeritler de incedir ve sadece meme uçları örtülüdür. Bayan, rahatsız edilmeden uyumak için bunu gecelik olarak giyebilir. Pamuklu kumaş olduğu için gece giymek için yeterince rahattır..

4. Dekolte Bayan Üstleri:

Dekolte Bayan Üst

Bu bayanlar için son derece güzel bir dekolte üst. Kolsuz yuvarlak yakalı dökümlü üsttür. Giymesi kolay ve yumuşak bir malzemedir. Hanımlar, gerçekten rahatlatıcı bir üst olduğu için bu dekolteli bluzu giymeye bayılacaklar. İçine askılı sutyen giyilirse baştan çıkarıcı olur.

5. Kızlar için Düşük Kesim Arka Üst:

Düşük Kesim Arka Üst

Bu üstte, arka kısım son derece düşük kesimdir. Aslında bele kadar açık. Boyun kalıbı kapüşonlu boyun gibi yapılır. Bu beyaz renkli düşük kesim arka üst, siyah renkli Capri ile iyi uyum sağlar. Kızlar bu üstte cinsel olarak çekici görünecekler. Şu anda çok talep görüyor.

6. Seksi Düşük Kesim Üst:

Seksi Dekolte Üst

Bu düşük kesim üst, sıcak kırmızı renkte ve seksi bir tarza sahiptir. Halter boyunlu, şehvetli ve cinsel olarak heyecanlı. Bayanlar da partide giyebilir. Halkın gözlerini kaçıracak ve sizi ilgi odağı yapacak. Kumaşı ve duruşu çok güzel.

7. Boyun Desenli Düşük Kesim Üst:

Boyun Desenli Dekolte Üst

Bu düşük kesim üst, boyun kısmında bir desene sahiptir. Boyun kısmında özel kesim tasarım ile verilmiştir. Göğüslerin her iki tarafına da kuş deseni basılmıştır. Kalabalığın gözleri doğrudan tasarıma gidecek. Kot pantolon veya Capri ile iyi uyum sağlar.

8. Tasarımcı Düşük Kesim Üst:

Tasarımcı Dekolte Üst

Bu düşük kesim üst bir tasarımcı parçasıdır. Alışılmadık bir görünüm vermek için bir uzman tarafından özel olarak tasarlanmıştır. Düşük kesim bir yaka vermek için boyunda istisnai bir desen yapılmıştır. Kolsuz ve mahsul tarzıdır. Kız, uzun yuvarlak küpeli bu dekolte üstte alışılmadık görünüyor.

9. Kapalı Omuz Düşük Kesim Üst:

Kapalı Omuz Düşük Kesim Üst

Bu düşük kesim üst, siyah üst kısmı olan bir omuz dışı desene sahiptir. Derin bir dekolteye sahip ve bu dekolte üstte omuz güzel görünüyor. Bayan, belirli bir kişi için düzenlenmiş gibi görünen bu düşük kesim üst ile pembe eteği giydi..

Düşük kesim üstler, bazı insanlar tarafından cesur karakterini ifade etmek için giyilir. Derin dekoltesi olduğu için her yerde giyilemez. Sadece belirli bir yere giyilmelidir. Tasarımlar ve desenler o kadar benzersiz ki pahalı olacak. Düşük kesimli üstler genellikle zengin sınıf insanlar tarafından tercih edilir..