Kış iklimi, tüm genç kızların ve bayanların arkasından koştuğu düşünülen şık ve tasarımcı kıyafetleri giymek için uygun bir mevsim değil. Ancak bu tamamen doğru değil, bu makale kışlık üstlerin şık bir şekilde giyilebileceği farklı fikirleri tamamen ortaya koyuyor..

Bayanlar İçin En Yeni ve Sevimli Kışlık Üstler Koleksiyonu:

Burada moda ve modaya uygun kışlık üstler arayan genç kızlar ve bayanlar için en iyi 15 kış üstünü listeliyoruz..

1. Kış Keşmir Baskılı Üst:

Kış Keşmir Baskılı Üst

Keşmir yünü kalitesi ile bilinir ve kışlık kıyafet olarak en uygunudur. 3/4 kollu, ortası baskılı bir üst tasarlamak en popüler kışlık kıyafetlerin başında geliyor. Ilıman havalar için bir çift kot pantolonlu bu tip üst, mükemmel bir kıyafettir..

2. Yakalı Uzun Patchwork Kış Üstü:

Yakalı Uzun Patchwork Kış Üstü

Kış için uzun üstler, benzersiz görünümü nedeniyle bu günlerde trend. Kullanılan kumaş, ortada patchwork cepli Polar malzemedir. Kedi, köpek veya kuş gibi hayvanların yüz tasarımlarını oluşturan nakış işi veya çıkartma yapıştırılmış patchwork. Boyun çizgisi, iplik ayarlı bir balıkçı yaka tasarımına sahiptir..

3. Düz Tasarımcı Yüksek Boyunluk Üst:

Düz Tasarım Yüksek Yaka Kışlık Üst

Pamuklu birleştirilmiş malzemeye sahip bu sade yün, kadınlar için hafif soğuk bir gün için mükemmel bir kıyafet. Yüksek boyunluk tasarımı boynu sararak boğazı soğuğa ve rüzgara karşı korur. Bu tasarımcı giysisi, taç yaprağı eki gibi görünen iki paralel koşu bezine sahiptir..

4. Pileli Kışlık Ekose Üst:

Büzgülü Ekose Kışlık Üst

Ekose malzeme yünlü kumaşa benzer, ancak çok daha hafiftir ve nispeten uygun maliyetlidir. Bu kumaş, çeşitli giyim tarzları tasarlanarak moda endüstrisinde önem kazanmıştır. Bu tip ekose üstte, malzemenin üst kısmı vücudu sarıyor ve mini bir frakı andıran kalça bölgesinden aşağıya doğru genişliyor. Bu, uzun bir ceket ve bir çift jean ile kombinlenebilir..

5. Kürk Ekli Kışlık Üstler:

Kürk Ekli Kışlık Üst

Kürk, kışlık giysi tasarımında kullanıldığı bilinen kabarık bir malzemedir. Böyle bir kumaş tasarımı kış üstüdür. Düz bir polar üstte, boyun bölgesi, üst kısmın yanları ve ayrıca üst kısmın alt kenarına kontrast renkli kürk yapıştırılmıştır. Bu tür tasarım, normal polar üstten daha fazla sıcaklık verir.

6. Düşük Boyunlu Kışlık Üstler:

Düşük Yaka Kışlık Üst

Bu tip üstte, iki veya üç malzeme ile yünlü kumaş bir araya getirilerek tam kollu bir üst oluşturulmaktadır. Bu tasarımın en dikkat çekici özelliği dalgalı bir şekilde aşağı doğru kıvrılan düşen boyun tasarımıdır. Bu tür bir üst, bir çift jean ile bir iş partisi için giymek için en iyisidir. Bu düşen boyun tasarımı, küçük ve orta boy vücut şekli için en uygunudur..

7. Kapalı Omuz Tam Kol Kışlık Üstler:

Off Omuz Tam Kol Kışlık Üst

Yün malzemeden yapılmış bu omuzları açık üst çok rahattır ve aynı zamanda teri emer. Daha çekici bir görünüm kazandırmak için, omuzları açık yaka, vücudun üst kısmında fazladan bir malzeme katmanına sahip bir pelerin tasarımına sahiptir. Kolları kışlık kadın üstleri, ayak bileği bölgesi çevresinde daralan tam el tipidir..

8. Tığ Desenli Kışlık Üstler:

Tığ Desenli Kışlık Üst

Tığ tasarımı, iplik malzemeden yapılmış birçok yaş için popüler bir tasarımdır, bu tip üst kısım evde yapılabilir. Böyle bir üst tasarlamak için zamana ve enerjiye ihtiyaç duyduğu için mağazadan seçim yapmak daha kolaydır. Tığ işi tasarımının sürekli bir tasarımı yoktur, tasarım arasında daha az kalın olmasını sağlayan ve örme üst ile karşılaştırıldığında daha kolay hava geçişine izin veren bir boşluk yaratır, bundan kaçınmak için bir atlet giymek ve ardından bir kış katmanı eklemek daha iyidir. üstüne bir şort veya jean ile.

9. Uzun Tunik Rulo Yaka Kışlık Üstler:

Uzun Tunik Rulo Yaka Kışlık Üst

Bu, soğuk bir günde bayanlar için en iyi kışlık üstler. Bunu yapmak için kullanılan malzeme, kalın bir yün kumaştır, üst kısmı başın üzerine iterek giyilebilen gevşek bir üste dikilir. Eller, dışa dönük yaka ile dışa doğru dışa doğru bir tasarıma sahiptir. Yan dikişleri olmadığından, bu tür bir üst, bir tişörtün veya bir atletin üstüne giyilir. Bu tunik tasarım, sürünen tasarım elbiselere benzer.

10. Hayvan Baskılı Yün Kışlık Üstler:

Hayvan Baskılı Yün Kışlık Üst

Bu hayvan baskılı üst, bir kız için en iyi kışlık üstlerdir, genellikle kış mevsimlerinde giyilir. Kalın yün malzemeden üretildiğinden bu tip üstler, arkadaşlarla rahat bir dış mekan buluşması için bir motorcu ceketi ve bir çift kot pantolon ile birleştirilebilir..

11. Örme Kışlık Üstler:

Örme Kışlık Crop Top

Crop toplar, modaya uygun ve gösterişli görünümü nedeniyle daha çok genç kızlar tarafından giyilen kışlık üstlerdir. Crop top genellikle kalça çizgisinin hemen üstüne düşer. Kızlar, kısa üstleri yüksek belli düz kot pantolon veya mini etekle bir çift botla eşleştirir. Bu orta belli üst, ceket olmadan bile iyi bir sıcaklık sağlayan sıkı bir tasarımla örülen saf yün malzemeden yapılmıştır..

12. Çapraz Dikişli Kışlık Üstler:

Çapraz Dikişli Kışlık Üst

Kadınlar için bu tür kışlık üstler benzersizdir ve olağan kışlık üstlerden farklı bir desen ortaya çıkarır. Burada kullanılan malzeme benim kadife malzememden kalın, parlak, soluk bir renk. Üst kısmın dikilmesiyle yaratılan fark, bir tarafın alt ucundan çapraz olarak geçen ve omzun diğer tarafında biten dikiş hattıdır. Yaka kısmı, boğazı soğuk havalardan korumaya yardımcı olan kapalı bir tasarıma sahiptir..

13. Dantel Kollu Örme Üst:

Kolları Dantelli Örme Üst

Düz örgü yün top, kış mevsiminde her zaman ilk tercih edilen kumaş modelidir, daha hoş bir görünüm vermek için kolları dantel malzeme kullanılarak dikilir. Dantelin rengi ya üstteki renge benzer ya da zıt bir renk olabilir. Piyasada her iki çeşidi de mevcuttur. Boyun çizgisi genellikle yuvarlaktır.

14. Yırtık Kollu Düz Ekose Üst:

Kolları Yırtık Düz Ekose Üst

Ekose malzemeler hafiftir ve yine de soğuk havalarda giyildiğinde önemli miktarda sıcaklık verir. Bu düz ekose malzemeden üst kısım, tasarım kollarıyla vurgulanmıştır. Bu günlerde en yaygın tasarım olan kesikler arasındaki cildi açığa çıkaran bir oyuk tasarım oluşturan çok sayıda eşit boyutta kesime sahiptirler. Bu tip üst kış, bir çift erkek arkadaşı kot pantolon veya yırtık bir dar kesim jean ile birlikte giyilir..

15. Tığ İşi Kışlık Üst:

Tığ İşi Kışlık Üst

Bu kroşe mahsul üst, genç genç kızlar tarafından en çok giyilen kış üst giyimlerinden biridir, çünkü iplik kumaştan yapılmış tuhaf bir tasarıma sahiptir, üste bir kalınlık verir, ancak dikiş deseni nedeniyle aralarında çok sayıda boşluk vardır. . Bu kırpılmış üst, aynı iplik malzemesinden yapılmış tam manşonlarla tasarlanmıştır. Kızlar, serin bir görünüm veren tığ işi kışlık ekin ile koyu renkli bir atletle kombinleyebilirler..

Neden hala kış için kıyafet almayı düşünüyorsun? Mağazalara gitme ve yukarıda listelenen en iyi 15 kışlık bluzdan birini seçme ve denemeye gittiğinizde bunları kot veya etekle eşleştirmenin ve renkli örgü veya tığ işi tasarım bluz sergileyerek kış tatilinizin keyfini çıkarmanın ve selfie zamanınızın tadını çıkarmanın zamanı geldi. gülümsemek!!