Stygines užuolaidas tiesiog nuostabu nusipirkti. Tai suteikia tam tikrą laimingą jausmą jį matant. Styginės užuolaidos pasižymi plonomis ir storomis siūlėmis. Styginės užuolaidos yra bauginančios ir įkvėps net jūsų svečius turėti tokią virvelinę užuolaidą. Kai kurios stygos yra taip gražiai suprojektuotos ir ant jų puikūs atspaudai.

Naujausios ir geriausios styginės užuolaidos su nuotraukomis:

Šios styginės užuolaidos jūsų svetainėje atrodo gražiai ir patraukliai, todėl patraukia visų dėmesį.

1. Kristalinės styginės užuolaidos su karoliukais:

Tai nepaprastai gražios styginės užuolaidos su karoliukais. Ši uždanga turi mažų ir didelių kristalų karoliukus. Jis atrodo skaidrus ir skaidrus. Kristaliniai karoliukai yra labai subtilūs ir paliesdami jie skambės.

2. Širdies linijos užuolaidos:

Ši styginių durų užuolaida yra gana romantiška. Rožinės spalvos eilutėse yra rausva maža širdies linija. Tai šviesi užuolaida, kuri yra labai minkšta. Ši užuolaida atrodo tokia įdomi ir mylinti. Tokia styginė užuolaida tikrai bus pirmasis naujos vestuvių poros pasirinkimas. Tai bus geras pasirinkimas pirmąją porų naktį, tokio tipo užuolaidas dažniausiai rasite viešbučiuose ar vilose.

3. Medinė styginė uždanga:

Tai medinės užuolaidos durims, kuriose yra trikampio ir apskritimo formos karoliukai. Virvelė yra dekoruota trimis apvalios formos poromis, o po to – du trikampiai karoliukai. Jis neša svorį ir jūsų meškerė turi būti pakankamai tvirta. Tai naudinga ir vasarnamių dekoravimui.

4. Pasakų užuolaidos:

Tai tokia stulbinanti lango užuolaida, kuri atrodo kaip pasaka. Baltą permatomą užuolaidą puošia virvelės su lemputėmis, žvaigždėmis ir gėlėmis. Šios žvaigždės ir gėlės taip pat susideda iš mažų lempučių, kurios užsidega.

5. Rožių gėlių styginė uždanga:

Ši balta virvelinė užuolaida skleidžia kvapą, ant jos uždėtos mažos gėlės. Prie kiekvienos eilutės gėlės pritvirtintos eilute. Gėlių žiedlapiai taip pat yra tos pačios baltos spalvos ir tik kelios virvelės yra surištos vienu dideliu dirbtiniu rožių segtuku.

6. Kaskadinė styginė uždanga:

Tai juodos spalvos užuolaidos, turinčios tokias stygas kaip kaskados. Virvelės yra tokios pačios, kaip ir Kalėdų eglutės gamyboje. Stygos nupjauna tam tikrą dalį, kuri yra įspūdinga, ir ji išliks tokia, kokia yra.

7. Mirganti styginė uždanga:

Tai tinklinė užuolaidėlė, ant kurios pritvirtintos geltonos lemputės. Lemputių linijos išdėstytos tikrinimo stiliumi. Ši užuolaida suklaidina, o užuolaida dengia valgomojo stalą. Jūs netgi galite naudoti tokią užuolaidą savo ypatingai pasimatymui.

8. Balto rutulio stygų uždanga:

Ši balta karoliukų užuolaidų užuolaida yra tikrai stulbinanti ir tyra. Ant šių baltų stygų dedami maži balti rutuliai, kurie tiesiog kvapą gniaužia. Tai pabrėžia užuolaidų dizaino šviežumą ir aiškumą. Ši uždanga yra tiesiog nepaprasta.

9. Vertikali stygų uždanga:

Tai oranžinės spalvos užuolaidos. Užuolaidoje yra vertikalios plastikinės stygos. Jis pakabinamas kabliu ant plastikinio strypo. Užuolaidų spalva žavi ir atrodo tiesiog neįtikėtinai.

Graži styginė užuolaida pasižymi nuostabiomis aukščiausios kokybės ir standartinėmis savybėmis. Žmonės norės pamatyti šią stygų uždangą. Jis nei pasens, nei nusibos. Styginės užuolaidos yra visžalės ir akimirksniu patiks visiems. Dėl savo laimėjimo galimybių jis paliks jus užburtą. Tai privers išgirsti daug komplimentų.