Sırtınızın ortasına kadar saçla dolu bir kafaya sahip olmanın en iyi nimeti, yalnızca saçı spor eden ilgili kişi tarafından bilinir. Uzun saçlı olan şey şu ki, istediğiniz herhangi bir saç stilini kolayca uygulayabilirsiniz. Saçın uzunluğu diğer tüm kriz noktalarını oluşturur..

İnce Saçlar İçin En İyi Uzun Saç Modelleri

İnce saçlardan bahsettiğimizde, genellikle çok kalın ve çok ince olmayan, ince tutarsızlık olan yumuşak ve güzel saçlarla dolu bir kafayı kastediyoruz. Bununla saçınıza kolayca hacim kazandırabilir ve aynı zamanda istediğiniz zaman sesi azaltabilirsiniz..

1. Hafif Emo:

ince saçlar için uzun saç modelleri1

Emo saç modeli iki ila üç yıl önce klasik bir ayaklanma gördü ve bu saç modelinin burada kalacağı açıkça ortaya çıktı. Emo saç modeli, Goth saç stillerini biraz daha fazla birleştirir. Bu saç modeli, arkada serbest akan saçlarla birlikte keskin uçları olan keskin ön patlamaları içerir. Bu tam bir emo görünümü olmasa da, bir ipucu var.

2. Basit Sabitleme:

ince saçlar için uzun saç modelleri2

Bu, bir veya iki dakika sürmeyen en kolay saç stillerinden biridir. Bunun için saçınızı iyice tarayın ve ardından sağ taraftan ön kilidi alın, şimdi tamamen geriye doğru çekin ve sol arka tarafa sabitleyin. Şimdi diğer taraftan başka bir ön kilit alın ve sağ tarafa sabitleyin.

3. Sabitlenmiş Midilli:

ince saçlar için uzun saç modelleri3

Ön tarafta biraz saç alayı ile başlayın. Saçınızı iki parçaya ayırın ve ardından alt katmanı bir kravatla sabitleyin. Saçınızı bağlamadan önce öndeki iki kilitin açık olduğundan emin olun. Üst katmanla şimdi üst katmanı alt midilliden geçirerek ilmekli bir at kuyruğu oluşturun. Öndeki iki kilit için onları yuvarlayın ve midilli ile sabitleyin.

4. Yan Örgü:

ince saçlar için uzun saç modelleri4

İnce saçlar için yan örgü iyi bir seçimdir çünkü saçınıza hacim kazandırmanıza yardımcı olur. Saçın önünü örerek başlayın ve tamamen yana doğru getirin. Saçın geri kalanını yana toplayın ve şimdi ön örgüyü birleştirin ve ana örgünüzle başlayın..

5. Döngüsel Görünüm:

ince saçlar için uzun saç modelleri5

Hızlı bir saç düzeltmesi için her zaman bu harika ilmekli görünümü tercih edin. Bir midilli olarak bırakabilir veya bir topuz için daha fazla döngüye sokabilirsiniz. Düğünler, randevu geceleri ve hatta günlük okulunuz için mükemmeldir. Düşük bir midilli bağlayın ve ardından öne bir ilmek yapın. Şimdi midilliyi döngüden geçirin. Topuz için tekrar başka bir döngü oluşturun.

6. Ombre’ye Gidin:

ince saçlar için uzun saç modelleri6

Çok önemli kilitleri olmayan ince uzun saçlarla dolu bir kafanız varsa, görünümünüzü renklendirmek için her zaman saç rengine güvenebilirsiniz. Bu resimde olduğu gibi, birinden diğerine ince renk geçişini tanımlayan ombre tonlarını deneyin..

7. Şelale:

ince saçlar için uzun saç modelleri7

Şelale örgü ince saçlara çok yakışacaktır çünkü örgünün belirgin özellikleri arttırılır ve aynı zamanda oldukça şık ama sevimli bir saç modeli oluşturulur. Kafanın arkasındaki şelale örgüyü kullanabilir ve ardından saçın geri kalanını başka bir stil için kullanabilirsiniz..

8. Sahil Dalgaları:

ince saçlar için uzun saç modelleri8

Mükemmel inceliğe sahip saçlarınıza hacim kazandırmak için yumuşak plaj dalgalarını tercih edin. Bu, saçın gerçekten kıvrılmayacağı ancak yumuşak dalgalı bukleler gösterdiği yumuşak silindirler kullanılarak elde edilebilir..

9. Ön Örgü:

ince saçlar için uzun saç modelleri9

Bu, sadece ön kilidin alınıp bir örgüye bağlandığı en basit saç modellerinden biridir. Örgüyü başın arkasına sabitleyin.