Ofise giden ve profesyonel kadınlar için görünüm ve sunumun doğru olması çok önemlidir. Neden bu konuda sana yardım etmiyorsun? Uzun saçlar için bu ofis saç modelleri çok uygun olabilir. Şimdi güzel uzun buklelerinizi, profesyonel yaşamınıza tam olarak uyan bu mükemmel zarif görünümlerle yönetin. Hepsi onurlu, temiz, temiz ve zarif.

Ofis için bu güzel uzun saç modellerine bir göz atın, onları seveceksiniz.!

Ofis Bayanları İçin En İyi 9 Uzun Saç Modeli:

Uzun saçlar için en iyi 9 ofis saç modeline bakalım..

1. Büyük Çörek:

kadınlar için ofis saç modeli

Kötü bir saç günü geçirdiğinizde her zaman büyük topuzu tercih edin. Saçınız bugün sizi dinlemeye hiç hazır değilse, saçınızı yüksek bir midilli ile toplayın ve ardından topuz şeklinde bükmeye başlayın. Hatta topuz için mükemmel bir doku elde etmek için çorap topuz yöntemini kullanabilir ve ardından ince bir bağ ile sıkıca sabitleyebilirsiniz. Beyaz süveteriniz ve siyah pantolonunuzla kombinlenen ofisiniz için mükemmel bir görünüm..

2. Şık Örgü:

ofis kızı için saç modeli

Şimdi sabahın erken saatlerinde bir ofis için, her zaman basit bir örgüyü tercih edebilirsiniz, ancak biraz baharatla. Siyah ceketiniz ve gri gömleğinizle, başınızın düzgün taranmış tepesine siyah bir saç bandı kullanın. Ancak, saç bandını takmadan önce saçınızı yandan ayırın ve yan örgüye doğru düzleştirin..

3. Dönen Topuz:

bayanlar için ofis saç modelleri

Bu, ofisiniz için resmi dokunuşu kaybetmeden mükemmel şekilde gündelik bir saçı taşıyabileceğiniz, genellikle topuzların yeni bir çeşididir. Saçınızı önden biraz alay ederek başlayın. Şimdi saçınızı at kuyruğu yapın ve içinden bir halka yapın. topuz görünümünü elde etmek için at kuyruğunu ancak saçın sadece yarısını geçirin.

4. Daha Büyük Bir Midilli Alın:

uzun saçlar için ofis saç modelleri

Her zaman uzun bir at kuyruğu yapmayı hayal ettiyseniz, bunun için mükemmel bir zaman. Bu, daha uzun bir midilli elde etmek için klasik bir numaradır. Saçınızı ikiye ayırarak başlayın. Bunun için kıvırcık bir saça ihtiyacınız olacak. Hacimsiz bu görünüm farklı olurdu. Önce alt ucunu bir midilliye bağlayın ve ardından alt ucunu kapatmak için üst ucunu gevşek bir midilliye bağlayın.

5. Kolay Bağlantı:

ofis işleri için saç modeli

Saçlarınızı gerçekten uzun ve mükemmel tutmak istiyorsanız, ofis görüşmeniz sırasında açık bir saç yapın, ancak buna bir iş dokunuşu ekleyin. Saçınıza biraz hacim kazandırmak için iyice püskürtün ve ardından öndeki iki bukleyi saçınızın arkasına yavaşça sabitlemeye başlayın. Saç spreyi görünüme biraz hacim katacak.

6. Düşük Topuzlu Rulo:

ofis giyimi için saç modelleri

Bu alçak topuz için bazı ön kilitleri gevşek tutun ve saçın en alt ucuna boynun hemen yukarısına bir midilli bağlayın. Şimdi, güvenli ve birkaç iğne kullanarak midilliyi bir topuz haline getirin. Ön kilitleri alın ve şimdi topuzun etrafında döndürün ve görünümü bazı pimlerle tekrar sabitleyin.

7. Örgülü Midilli:

ofis için örgüler

Bu görünüm için saçınızın önünden Fransız tarzı bir örgü bağlayın ve sonuna kadar geri alın ve bir midilli ile sabitleyin..

8. Üç Aşamalı Midilli:

ofis at kuyruğu saç modelleri

Bunun için basit bir midilli bağlayın ve sonra onu üçe bölün. Lastik bandı gizlemek için kravatın etrafına sarmak için gevşek bir iplik kullanın. Şimdi midillinin uzunluğu boyunca bu görünümü elde etmek için ilmekli at kuyruğunu deneyin..

9. Balık Kuyruğu Topuzu:

ofis saç topuz modelleri

Bu saç modeli için balık kuyruğu örgü saç modelini bağlayın ve ardından hacim kazandırmak için havalandırın. Şimdi yuvarlayın ve bir topuz haline getirin.