Saç şekillendirme söz konusu olduğunda, sarışınlar çok daha eğlencelidir! Bu çarpıcı altın tonlarında en iyisine doğru miktarda adaleti sağlamaya yardımcı olabilecek birçok saç modeli var. Sonbahar, ilkbahar, yaz veya kış fark etmeksizin uzun sarı saçlar her zaman trendde. Devam ettik ve saç renginizi öne çıkaracak sarışınlar için en iyi 9 saç modeli bulduk..

Saçınız size kim olduğunuzu en iyi söyler. Uzun bir prenses kıvırcık kafa, sizi sık sık budama ve bakım yapan biri haline getirirken, dağınık bir kafa genellikle dikkatsiz güzelliği tasvir eder. Ayrıca, bir kişinin saçlarını nasıl giydiğini size kendisinin de nasıl giydiğini anlattığı ve günümüzün çok yönlü dünyasında bu düşünceden yola çıkarak, spora çeşitli saç stilleri elde ettiğiniz söylenir. Bugünün konusu ağırlıklı olarak uzun sarı saç modelleri üzerine odaklanıyor ve size uzun saçlarla spor yapabileceğiniz geniş bir saç modeli seçeneği sunacağız..

Görüntülerle En İyi 9 Kadın Uzun Sarı Saç Modeli:

Resimlerle birlikte bahsedilen en yeni 9 uzun sarı saç modelini burada bulalım.

1. Alt Örgü:

uzun sarı saç kesimi

Bu, kaküllü uzun sarı saçlar içindir ve burada ve orada küçük düzeltmelerle, bu görünümü gayri resmi bir yaklaşım için de özelleştirebilirsiniz. Bu görünümü başlatmak için, saçınızı bir tarafa çekerek ve sonuna gelene kadar yanlara örerek bant altı örgüyü deneyin ve ardından yumuşak bir kurdele kullanarak gerisini ince bir midilli ile bağlayın..

 • Bu saç modeli için uygun aksesuarlar kurdeleler ve çiçeklerdir..
 • Bu saç modeli için durumlar veya partiler Haldi, Mehendi, kolej, kahve gezileridir..
 • Uygun olduğu yaş grubu Gençler.
 • Bu saç modelini denemek için en iyi mevsim Kış.

2. Ön Bant Örgüsü:

Ön Bant Örgü

Ön bant örgüsü bir Yunan tanrıçası havası yayar ve örgünün biraz havalandırılmasıyla saçlarınız her zaman arzu ettiğiniz o tatlı hacmi elde edebilir. Orta uzunluktaki sarı saç modellerinizi uçtan ayırarak veya sadece örgüyü başınızın arkasından başlatarak görünüme başlayın. Her iki durumda da harika bir ön grup Braid ile kalacaksınız..

 • Saç modelinde kullanılan aksesuar çeşitleri taçlardır.
 • Bu saç stilini denemek için en iyi günler veya partiler düğünler, toplantılar ve gezilerdir.
 • Uygun olduğu yaş grubu Her yaştan Kadın.
 • Bu saç modelini denemek için en iyi mevsim Kış.

3. Dağınık Sırt Topuzu:

Dağınık Sırt Topuz

Dağınık çörekler her zaman gösteriş yapmak için en iyisidir çünkü çok ince dikkatsiz ama kusursuz bir görünüm verirler. Bu yatak başı görünümü hem resmi hem de resmi olmayan saç stilleri için kullanılabilir ve burada her ikisi için de doğru görünüme sahibiz. Ön kilitleri serbest bırakın ve ardından saçınızı yumuşak, alçak bir topuz haline getirin ve kıvırın. Dağınık bir görünüm oluşturmak için yandan birkaç kilit çekin.

 • Bu saç modelinde kullanılan aksesuar çeşitleri çiçek ve kurdeleler.
 • Bunu gece eğlenceleri, partiler, takılmalar ile bir araya getirecek durumlar veya partiler.
 • Uygun olduğu yaş grubu Gençler ve Kadınlar.
 • Bu saç modelini denemek için en iyi mevsim Kış.

4. Tousled Dalgalı Taraflı:

sarışın uzun saç modelleri

Dalgaların hayranı olan uzun sarı saç stiline sahip herhangi bir kadın için nihai stil, sarı saçlar için bu karışık dalgalı saç modelidir. Bu saç stilinde ustalaşmak son derece basittir. Bu stil, uzun buklelerinizi omuzlarınızın her iki tarafına düşecek şekilde süpürmeyi içerir. Doğal dalgalarınız varsa, bu saç stilinin güzelliğine katkıda bulunacaktır. Onları ortadan ayırmak saçınıza daha sofistike bir görünüm verecektir..

 • Saç kesiminde kullanılan pırlanta klips çeşitleri
 • Bu saç modeli için uygun durumlar veya partiler ofis, kolej partileridir..
 • Bayanlara yakışacağı yaş grubu.
 • Bu saç stilini denemek için en iyi mevsim Yaz.

5. Yumuşak Dalgalar:

katmanları olan uzun sarı saç

Plaj dalgaları, konuştuğumuz gibi moda endüstrisinde bir hit. Genellikle bu görünümü elde etmenin en kolay yolu, saçınızı gece boyunca sıkı bir örgüye bağlamak ve sabahları harika dalgaları spor yapmaktır. Bunu yapmanın diğer yolu, saçınızda yumuşak plaj bukleleri kullanmaktır. Görünüme eklemek için genellikle yumuşak küçük bir iğne veya bir yay ekleyebilirsiniz..

 • Bu saç tokası ve saç bantlarında kullanılan aksesuar çeşitleri.
 • Bunu gece eğlenceleri, partiler, kolej ile birleştirmek için durumlar veya partiler.
 • Uygun olduğu yaş grubu Gençler ve Kadınlar.
 • Bu saç stilini denemek için en iyi mevsim Kış ve Yaz.

6. Sağlam Midilli:

Sağlam Midilli

Genellikle bir midilli, eller aşağı, yoğun bir programda ortalıkta dolaşırken dolaşmanın en kolay yoludur. Tek yapmanız gereken saçınızı çekip başınızın arkasına kadar düzleştirmek. Bir kez bittiğinde, şimdi bir midilli ile saçınızı bağlayın ve midillinin altını, midilli tabanını sarmak için kilitinizin bir parçasını kullanabilirsiniz..

 • Bu saç modelinde kullanılan aksesuar çeşitleri saç tokası, tokadır..
 • Bunu ofisle birleştirmek, etrafta gezinmek için durumlar veya partiler.
 • Uygun olduğu yaş grubu Kadın.
 • Bu saç stilini denemek için en iyi mevsim Yaz.

7. Yan Örgü:

sarışın uzun balık kuyruğu örgüsü

Başlamak için başın bir tarafından yan örgüye başlayın ve sonunda yumuşak bir midilli ile bitirin. Bu parçayı her zaman midillinizin kravatını sarmak ve gizlemek için kullanabilirsiniz. Gevşek dalgalar, süper rahat örgüler, dikkatsizce bağlanmış ve güzel topuz ile bu saç modeli, kaygısız görünümünüzü heyecanlandırmak için ihtiyacınız olan tek şey. Bu saç modeli, uzun sarı saçlar için saç şekillendirme söz konusu olduğunda tüm kutuları işaretler ve gülünç derecede sevimli görünüyor!

 • Bu saç modelinde kullanılan aksesuar çeşitleri kurdeleler ve çiçeklerdir..
 • Düğünler, partiler, ofis toplantıları ile bunu bir araya getirecek durumlar veya partiler.
 • Uygun olduğu yaş grubu Kadın.
 • Bu saç modelini denemek için en iyi mevsim Kış.

8. Back Pin Up:

uzun sarı kıvırcık saç

Hepimiz akan saçlarla dolu bir kafayı severken, günün sonunda sağlıklı saçlarda küçük bir değişiklik her gün görünümünüze baharat katabilir. Bu, öndeki birkaç kilidi getirip başınızın arkasına sabitlediğiniz yeterince basit bir saç modeli. Görünüm, basit bir bağlamadan çok daha karmaşıktır, ancak doğru yapıldığında, bu saç modeli harika görünecek ve arkadaşlarınızın görünüşünüzü hemen Instagram’a çekeceği garantilidir..

 • Bu saç modelinde kullanılan aksesuar çeşitleri ise taç ve saç bantlarıdır..
 • Bunu ofis, kolej, sabah yürüyüşleri ile birleştirmek için durumlar veya partiler.
 • Uygun olduğu yaş grubu Kadın, Kız.
 • Bu saç modelini denemek için en iyi mevsim Kış, Sonbahar

9. Düşük Bukleler Orta Bölünmüş Saçlar:

kaküllü uzun sarı saç

Cesur ve güzelin nihai stil mantranız olduğuna inanıyorsanız, bu uzun sarı katmanlı saç kesimi mutlaka denenmeli. Bu saç modeli saçınızın hacmini artıracak ve buklelerinizin muhteşem görünmesini sağlayacaktır. Çene hattının keskinliğini artıracak ve dolayısıyla yüzünüzün yumuşaklığına katkıda bulunacaktır..

 • Bu saç modelinde kullanılan aksesuar çeşitleri ise bandana, saç bantları..
 • Bunu ofis, kolej, buluşmalarla bir araya getirecek durumlar veya partiler.
 • Uygun olduğu yaş grubu her yaştan kadındır..
 • Bu saç modelini denemek için en iyi mevsim Dört mevsim tipidir..

Ek İpuçları:

 1. Herhangi bir saç stilini denemeden önce saçınıza derinlemesine bakım yapmak bir zorunluluktur..
 2. Diyetinize yapraklı sebzeler, balık, fasulye vb. gibi demir açısından zengin yiyecekleri deneyin ve dahil edin..
 3. Islak saçınızı ekstra özenle tarayın. Her gün saçınızın birkaç telini kaybetmek sağlıklıdır. Ancak, hacmini tekrar artırmak için düzenli olarak yağlayın..
 4. Çirkin ve pürüzlü bölünmüş uçlardan kurtulmak için saçınızı altı ayda bir kısaltın. Bölünmüş uçlar saçınızı mahvetmeye ve güzel saç stilinizi bozmaya meyillidir..
 5. Saçınızı sertleştirmeye ve dokusunu kaybetmeye meyilli olduğu için saçınızı her gün yıkamayın. Bununla birlikte, ne zaman şampuan yaparsan, uçlarına biraz saç kremi uygula..

Uzun sarı saç kesimleri, ilkbahar ve yaz ayları için mükemmel ve yeni bir görünüm. Bu saç modellerini denemekten veya sarışın olmaktan korkmayın. Kadınlar için çok eğlenceli, farklı kısa saç kesimleri var. Olasılıklar sadece sonsuzdur. Sadece bir kadının uzun sarı saç modellerini seçin ve bir süre deneyin. Sevmiyorsan uzatabilirsin ama kısa saça aşık olabilir ve asla arkana bakmayabilirsin! Kısa saça aşık ve asla arkana bakma!

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Uzun Sarı Saç Modellerimin Pirinç Dönmesini Nasıl Durdurabilirim??

Cevap: Sarışın renginizi değiştirebilecek pek çok çevresel faktör var. Saçları UV ışınlarına maruz kaldığında meydana gelen oksitlenme nedeniyle sadece klor değil, insanlar da orijinal sarı renklerini kaybederler. Saçınızın oksitlenmesini önlemek için düzenli olarak bakım yağı uygulamayı deneyin..

S2. Bölünmüş Uçları Düzeltmenin veya Onları Daha Az Görünür Hale Getirmenin Herhangi Bir Yolu Var mı??

Cevap: Bölünmüş uçlarınızı sağlıklı bir şekilde düzeltin. Ardından saçınıza haftada iki veya üç kez biraz düzenli bir derin saç kremi verin. Geniş dişli bir tarak daha yumuşak olduğu için ıslak saçta fırça kullanmayın. Şampuanlamayı ve ısıyla şekillendirmeyi azaltın, çünkü her ikisi de saçı kuru ve bölünmeye daha yatkın hale getirebilir..

S3. Saçımı Nasıl Sağlıklı Tutarım?

Cevap: Onu sağlıklı tutmanın birçok farklı yolu vardır, ancak en önemlisi sabır ve bağlılıktan gelir..

 1. En az 5-6 bardak su için.
 2. Saçınıza ağır ve sıcak ürünler uygulamayın..
 3. Her dört haftada bir spa randevusu ayarlayın.
 4. Mümkün olduğunca fazla nemi tutabilmesi için saçınızı kurumaya bırakın..
 5. İyi bir saç kremi kullanın.
 6. Sabahları kıpkırmızı olmalarını önlemek için saçlarınızı gece örün