Kiekvienas nori atrodyti gražiai ir tam išleidžia daug pinigų pirkdamas skirtingus produktus. Taigi rinkoje yra daug veido paketų ir produktų, padedančių pašalinti inkštirus, spuogus ir kitas dėmes ant veido. Ananasuose yra ne tik skoningų vaisių, bet ir tokių ingredientų, kurie sugrąžina natūralų grožį. Ananasų veido kaukė turi daug privalumų. Tai taip pat padeda atsikratyti nešvarumų ir riebalų pertekliaus. Naudodamiesi ja taip pat galite gauti naudos.

Geriausios ananasų veido kaukės, kurias galite pasidaryti patys

Šios ananasų veido pakuotės yra daug efektyvesnės nei bet kurios kitos rinkoje esančios veido pakuotės. Šią ananasų veido kaukę galite lengvai pasigaminti savo namuose.

Kaip pasidaryti ananasų veido kaukę:

Taigi pažvelkime į kai kuriuos naminių ananasų veido kaukių sąrašus,

1. Medaus ananasų veido kaukė:

Medaus ananasų veido kaukė

Tai yra vienas iš geriausių ananasų veido paketų. Jis naudojamas valymui ir ypač inkštirams. Tai šveičiamoji kaukė, kurią lengva naudoti.

Metodas / Kaip kreiptis / kaip dažnai tai daryti?

Sudėkite ingredientus į virtuvės kombainą ir sumaišykite, kad gautumėte pastą. Tada tepkite šį mišinį ant veido ir kaklo. Palikite 30 minučių ir leiskite išdžiūti. Nuplaukite veidą vandeniu. Pat išdžiovina mūsų veidą. Naudokite tai kartą per savaitę, kad pašalintumėte inkštirus ir n = visus spuogus ant veido

Kodėl tai veikia

Tai padeda pašalinti nešvarumus nuo odos

Atsargiai

Lupantis jis gali sudirginti jautrią odą.

Privalumai

Tai labai lengva padaryti ir neturi jokio šalutinio poveikio.

2. Papajos ir ananasų veido kaukė:

Papajos ir ananasų veido kaukė

Ši papajos ananasų veido kaukė yra šveičiamoji kreminė kaukė, dėl kurios jūsų oda tampa švelnesnė ir lygesnė. Taip pat jūsų oda tampa šviesesnė. Jis idealiai tinka visų tipų odai.

Metodas / Kaip kreiptis / kaip dažnai tai daryti?

Plonu sluoksniu tepkite ant nuvalytos ir sausos odos. Palikite 10-15 minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu. Galite naudoti iki 3 kartų per savaitę.

Kodėl tai veikia

Jis šveičia odą ir daro ją skaistesnę. Tai palieka odą lygesnę ir minkštesnę.

Atsargiai

Tai gali sudirginti jautrią odą.

Privalumai

Tai labai lengva paruošti ir neturi jokio šalutinio poveikio.

3. Ananasų sulčių veido kaukė:

Ananasų sulčių veido kaukė

Šioje „pasidaryk pats“ ananasų veido kaukėje yra tokių ingredientų, kurie nušveičia odą, palikdami veidą gaivų ir žvilgantį. Ananasų sultys ant veido yra labai naudingos ir jos, naudojant, rodo gerus rezultatus.

Metodas / Kaip kreiptis / kaip dažnai tai daryti?

Galite pabandyti šiek tiek padažyti ananasus ir įtrinti visą veidą. Palaukite 15-20 minučių, kol jis išdžius. Po to nuplaukite vandeniu. Naudokite tai kartą per savaitę, kad gautumėte šviežią švytinčią odą.

Kodėl tai veikia

Tai padeda pašalinti nešvarumus nuo odos ir daro odą skaistesnę. Jis pašalina inkštirus ir kitus spuogus bei spuogus nuo jūsų odos.

Atsargiai

Lupantis jis gali sudirginti jautrią odą ir rūpintis akimis.

Privalumai

Tai labai lengva paruošti ir neturi jokio šalutinio poveikio. Tai puikus sprendimas jūsų odai

Tai buvo keletas skirtingų tipų ananasų veido paketų. Kaip matote, ananasų vaisiai mums yra naudingi. Tai naudinga ne tik mūsų sveikatai, bet ir mūsų odai. Tai padeda ilgesniam laikui padaryti odą skaistesnę ir gaivesnę. Tai taip pat padeda pašalinti visas tamsias dėmes ant odos.