Vasara yra labai svarbus laikas odai. Taigi visi priklauso nuo veido ir veido kaukių, kurios gali atvėsinti mūsų odą. Jūs gausite odos infekcijas, sausą odą, įdegį, saulės nudegimus ir pan. Namuose galite paruošti vėsinančią veido kaukę. Tai geriau nei naudoti dirbtines veido priemones. Šios naminės vėsios veido kaukės padeda nuraminti jūsų odą ir suteikia jums šviesų veidą.

Paprastos vėsinančios veido kaukės vasarai, kurias turėtumėte išbandyti

Kaip pasidaryti vėsinančią veido kaukę:

Štai keletas veiksmingų vasarą aušinančių veido kaukių sąrašo,

1. Alavijo veido pakuotė:

Alavijo veido pakuotė

Tai veido pakuotė, kuri valo ir drėkina jūsų odą. Aloe Vera minkštimas gali būti naudojamas kaip vėsinantis gelis veidui.

Dalykai, kurių jums prireiks

  • 4 šaukštai alavijo gelio.
  • 2 šaukštai paprasto jogurto.

Kaip tai padaryti/Kaip taikyti/Kaip naudoti?

Sumaišykite ingredientus dubenyje ir išmaišykite. Nuvalę veidą teptuku tepkite šią pastą ant veido ir kaklo srities. Palikite jį 15-20 minučių ir nuplaukite veidą vandeniu. Padarykite tai 2 kartus per dieną, kad gautumėte geriausius rezultatus.

Kodėl tai veikia

Jogurtas ir alavijas turi odą aušinantį poveikį. Pieno rūgštis jogurte pašalina nešvarumus ir visus nešvarumus nuo odos ir palaiko ją švarią. Aloe Vera gelis ramina jūsų odą ir padeda atsikratyti visų odos infekcijų.

Atsargiai

Tai tinka visiems odos tipams. Užtepkite aušinamojo gelio veido kaukę ant nedidelio odos ploto, kad patikrintumėte, ar nėra sudirginimo.

Privalumai

Tai viena geriausių aušinimo kaukių vasarai. Išbandę šią veido kaukę gausite vėsinantį efektą ir sveiką švytinčią odą.

2. Žaliosios arbatos medaus veido kaukė:

Žaliosios arbatos medaus veido kaukė

Žaliosios arbatos medaus veido pakuotė padeda sumažinti visas odos infekcijas. Ši veido pakuotė tinka visų tipų odai ir natūrali.

Daiktai, kurių jums reikia

  • 1 šaukštas žaliosios arbatos.
  • 1 šaukštas žalio medaus.
  • 1 šaukštelio citrinos sulčių.
  • 3 šaukštelio rudojo cukraus.

Kaip tai padaryti/Kaip taikyti/Kaip jį naudoti?

Supilkite visus ingredientus į dubenį ir gerai išmaišykite, kad gautumėte smulkią pastą. Nuvalę veidą, tolygiai tepkite šią pastą ant veido. Palikite ten 20 minučių. Iki to laiko galite atsipalaiduoti. Nuplaukite veidą vandeniu ir naudokite šluostę, kuri padeda nušveisti. Tai galite padaryti 2 kartus per savaitę, kad pašalintumėte visas odos infekcijas.

Kodėl tai veikia

Žaliojoje arbatoje yra antioksidantų, kurie valo odą. Medus ir citrinų sultys taip pat padeda atsikratyti odos infekcijų, tokių kaip spuogai, spuogai ir kitos odos infekcijos, taip pat pašalina riebalų perteklių. Cukrus pašalina negyvas ląsteles ir atveria poras.

Atsargiai

Taikydami šią veido pakuotę, netrinkite jos stipriai ant veido. Tai gali sukelti odos sudirginimą.

Privalumai

Tai geriausia vėsinanti veido kaukė nuo spuogų. Naudodami šią veido pakuotę gausite žvilgantį lygų ir aiškų veidą.

3. Mėtų ciberžolės milteliai:

Mėtų ciberžolės milteliai

Vasaros karštis gali sukelti daugybę odos išbėrimų. Norėdami to išvengti, galite naudoti ciberžolės mėtų aušinimo veido paketą.

Daiktai, kurių jums reikia

  • 2 šaukštai pastos, sumaišant mėtų lapus.
  • 1 šaukštelis ciberžolės miltelių.

Kaip tai padaryti/ Kaip taikyti/ Kaip naudoti?

Sumaišykite ingredientus dubenyje ir padarykite smulkią pastą. Užtepkite šią pastą ant veido ir palikite 15 minučių. Nuplaukite odą švelniu muilu, kad gerai pašalintumėte ciberžolę. Norėdami tai padaryti, galite tai padaryti kartą per savaitę

Kodėl tai veikia

Ciberžolė turi priešuždegiminių ir baktericidinių savybių. Tai apsaugo jūsų odą nuo visų infekcijų. Mėtos atgaivina jūsų odą.

Atsargiai

Prieš dėdami šią vėsią kaukę veidui, atlikite lopo testą.

Privalumai

Tai puikus veido paketas vasarai. Tai suteikia jums spindinčią nepriekaištingą odą.

Tai yra keletas naudingų aušinimo veido kaukių, kurias galite išbandyti namuose. Jie neturi jokio šalutinio poveikio ir yra pigūs. Karštą vasarą gerai prižiūrėkite savo odą ir apsaugokite odą nuo infekcijų.