Arbatmedis buvo slaptas ingredientas odos problemoms, tokioms kaip spuogai, tamsios dėmės, spuogai ir kt., Kurios atsiranda dėl įvairių priežasčių. Arbatmedis taip pat yra eterinis aliejus, turintis antiseptinių, priešgrybelinių, antibakterinių, priešuždegiminių ir kt. Savybių, padedančių spręsti įvairias odos problemas. Tai geriausiai tinka riebiai ir jautriai odai, nes jie atrodo švarūs ir be riebalų. Jis taip pat pasižymi antimikrobinėmis savybėmis, todėl jis yra geriausias jūsų odai.

Naujausi arbatmedžio veido kaukių produktai Indijoje

Geriausi arbatmedžio veido kaukių prekės ženklai Indijoje:

Štai keletas naminių arbatmedžio veido kaukių receptų, kurie padėtų jums natūraliai patobulinti išvaizdą,

1. Arbatmedžio aliejaus ir medaus veido kaukė:

Arbatmedžio aliejaus ir medaus veido kaukė

Ši stebuklinga arbatmedžio veido kaukė veikia kaip gydomoji kaukė įvairioms odos problemoms. Kai jie paverčiami pakuote, jie veikia jūsų veidą ir suteikia jums priemonę nuo spuogų, kuri taip pat panaikina užsispyrusias tamsias dėmes.

Kaip padaryti:

Norėdami paruošti šią pastą, turite turėti 1 šaukštą medaus ir 1 arba 2 lašus arbatmedžio aliejaus. Paimkite mažą dubenį ir kruopščiai surinkite abu ingredientus mažu šaukštu.

Taikyti:

Prieš tepdami pastą ant veido, nuplaukite veidą vandeniu ir gerai išdžiovinkite. Laikykite kaukę ant veido beveik 15 minučių. Pasta gali jus šiek tiek sudirginti, bet tai gerai. Po 15 minučių masažuokite niežėjimo vietą ir nuplaukite vandeniu.

Naudoti & Nauda su atsargumu:

Įsitikinkite, kad pastos gamybai nenaudojate per daug arbatmedžio. Tai gali sukelti odos sudirginimą ar odos deginimą. Naudokite arbatmedžio aliejų veidui su medumi bent kartą per savaitę, kad gautumėte geresnių rezultatų.

2. Veido kaukė su avokadu ir arbatmedžio aliejumi:

Veido kaukė su avokadų ir arbatmedžio aliejumi

Avokadas yra populiarus dėl riebalų rūgščių, kurios padeda odai drėkinti, taip pat gerai veikia spuogus. Tai taip pat padeda atstatyti pažeistus laisvuosius radikalus ir palengvina tamsias dėmes bei randus.

Kaip padaryti:

Norėdami paruošti šį arbatmedžio aliejų ant veido per naktį, išgerkite 1 arba 2 lašus arbatmedžio aliejaus ir sumaišykite su maždaug ¼ avokado dalimi. Būtinai supjaustykite avokadą į mažus gabalėlius ir sutrinkite, kad gautumėte vientisą masę.

Taikyti:

Užtepkite mišinį ant veido ir kaklo ir palikite maždaug 15 minučių. Naudokite šiek tiek drungno vandens, kad išvalytumėte veido kaukę ir nusausinkite.

Naudoti:

Naudojant šią pastą beveik du kartus per savaitę, būtų labai naudinga, jei būtų gauti greiti rezultatai.

Nauda:

Arbatmedžio aliejaus veido kaukė padės jums sumažinti tamsias dėmes ir taip pat išlaikys jūsų odą drėkinamą ir drėkinamą.

3. Alavijo ir arbatmedžio aliejaus veido kaukė:

Alavijo ir arbatmedžio aliejaus veido kaukė

Alavijas ir arbatmedžio aliejus suteikia odai vėsinantį poveikį, kuris padeda sumažinti odos problemų, tokių kaip uždegimas, spuogai ir spuogai, poveikį ir kt. Jis naudojamas atsikratyti skausmo, kurį sukelia spuogai ir. aknė.

Kaip padaryti:

Norėdami paruošti pastą, paimkite beveik 1–2 lašus arbatmedžio veido aliejui ir 1 šaukštelį alavijo gelio. Abu ingredientus sumaišykite dubenyje ir gerai išmaišykite.

Taikyti:

Užtepkite mišinį ant veido ir leiskite jam veikti maždaug 15 minučių. Nuplaukite kaukę šiltu vandeniu ir nusausinkite minkštu rankšluosčiu. Po kaukės veidą taip pat galite tepti drėkinamuoju kremu ar lengvu toniku.

Naudoti:

Galvodami, kaip naudoti arbatmedžio aliejų ant veido su avokadu, galite naudoti kaukę per naktį gydant užsispyrusius ir skausmingus spuogus ir spuogus.

Nauda:

Aloe Vera gelis įsigeria į odą, o arbatmedžio aliejus visą naktį veikia jūsų odą, kad ryte spindėtų..

4. Arbatmedžio aliejus ir žalio molio veido pakuotė:

Arbatmedžio aliejaus ir žaliojo molio veido pakuotė

Arbatmedžio aliejus ir žalias molis, sumaišyti, kad susidarytų pakuotė, yra gana veiksminga odos dėmėms. Arbatmedžio aliejus padeda kontroliuoti veido riebalų perteklių, o žalias molis veikia negyvas odos ląsteles, natūraliai skaistina odą.

Kaip padaryti:

Galvodami, kaip tepti arbatmedžio aliejų ant veido, pirmiausia turite pasidaryti kaukę. Norėdami paruošti pastą, paimkite apie 2 šaukštus žaliojo molio miltelių ir 4-5 lašus arbatmedžio aliejaus. Sumaišykite ingredientus mažame dubenyje. Įpilkite reikiamus lašus vandens arba rožių vandens, kad susidarytų lygi pasta.

Taikyti:

Padarius lygų sluoksnį, arbatmedžio veido pakuotę tepkite ant veido ir iškirptės. Leiskite jam išdžiūti maždaug 20 minučių. Nuplaukite drungnu vandeniu.

Naudoti:

Abu šios pastos gaminimo ingredientai yra natūralūs odos šviesinimo stiprintuvai, padedantys odai išryškinti natūralų grožį, dirbdami su negyvomis odos ląstelėmis, tamsiomis dėmėmis ir žymėmis..

5. Arbatmedžio aliejus, simondsijų aliejus ir pomidorų veido pakuotė:

Arbatmedžio aliejus, simondsijų aliejus ir pomidorų veido pakuotė

Arbatmedžio aliejus veidui taip pat apima pakuotę, skirtą įdegiui gydyti. Arbatmedžio aliejus turi priešuždegiminių savybių, kurios veikia saulės įdegį ir taip pat nudegina. Taikant efektyvią vietą, jis stimuliuoja ląsteles ir suteikia odai ryškiai atrodančią odą.

Kaip padaryti:

Norėdami paruošti pastą, smulkiai sumaišykite vieną pomidorą. Paimkite 1 šaukštelį simondsijų aliejaus ir 4 lašus arbatmedžio aliejaus. Į sumaišytas pomidorų sultis įpilkite aliejaus mišinio ir gerai išmaišykite. Palikite jį 10 minučių.

Taikyti:

Užtepkite kaukę ant veido ir palikite dar 10 minučių. Nuplaukite veidą drungnu vandeniu ir nusausinkite glostydami minkštu rankšluosčiu.

Naudoti:

Kaukė yra gana efektyvi, kai tepama ant saulės įdegusių kūno vietų. Tai ne tik palengvina įdegusią odą, bet ir ją maitina, suteikdama šviesesnį odos toną.

Kalbant apie arbatmedžio aliejaus naudą veidui, jis slaptai veikia odą ne tik apšviesdamas, pašviesindamas, pašalindamas įdegį ir tt. Tai taip pat yra natūralus odos ingredientas, kuris didžiąja dalimi maitina.