Kas nenori atrodyti protingas ar gražus ?? Ar galite įvardinti vieną žmogų, kuris nenori nuimti visų juodų galvų nuo veido, kad atrodytų protingesnis? Na, yra keletas būdų, kaip tai padaryti namuose jums patogiu metu. Rinka siūlo keletą gerų veido kaukių, padedančių atsikratyti inkštirų, nušveisti odą ir atrodyti spindinčiai. Dažniausiai pasitaikanti juodoji veido kaukė yra ta, kuri paplitusi su anglies ekstraktais.

Geriausi juodos veido kaukės nuplėšimo rinkiniai juodoms galvoms:

Čia yra keletas geriausių juodų veido kaukių rinkinių, iš kurių galite pasirinkti,

1. „Body Shop“ Himalajų anglies veido kaukė:

The Body Shop Himalajų anglies veido kaukė

„Body Shop Himalayan Charcoal“ giliai valanti juodoji veido kaukė gali būti laikoma viena geriausių „Black Face“ kaukių produktų. Jis turi dvejopą poveikį – vienas giliai ir kitas valo odą. Viena iš pagrindinių šios veido kaukės savybių yra didelė purvo tekstūra, kuri yra puiki šveitimo priemonė.

Metodas / Kaip kreiptis / Kaip dažnai tai daryti?

Storu sluoksniu reikia tepti akis, antakius, plaukų liniją ir lūpas. Būtinai padėkite lygų sluoksnį. Palikite, kol išdžius, tada švelniai nulupkite, pradedant nuo išorinių kraštų. Nuplaukite ir patepkite drėkinamuoju kremu. Naudokite tai kartą per savaitę, kad pašalintumėte visus inkštirus.

  • Kodėl tai veikia: Nešvarumai ir toksinai lengvai ir švelniai pašalinami iš odos.
  • Atsargiai: Lupantis jis gali sudirginti jautrią odą.
  • Privalumai: Tai labai paprasta naudoti, nes ši anglies kaukė yra purvo tekstūros kaukė.

2. „Origins Clear Improvement Active Charcoal“ kaukė:

„Origins Clear Improvement“ aktyviosios anglies kaukė

Ši kita geriausia juoda veido kaukė nulupama. Pagrindiniai „Origins“ veido kaukės ingredientai yra bambuko anglis & Baltasis Kinijos molis, sumaišytas su glicerinu ir mirtų vandeniu. Tai padeda išlaikyti odos hidrataciją, o ne sukelti jos pleiskanojimą. Tai taip pat labai gera juoda veido kaukė inkštirams.

Metodas / Kaip kreiptis / Kaip dažnai tai daryti?

Plonu tolygiu sluoksniu tepkite visą veidą ir pusę kaklo, o išdžiūvę nulupkite. Užtepkite šiek tiek drėkinamojo kremo. Imkitės tinkamų atsargumo priemonių, kad išvengtumėte akių, antakių, lūpų ir plaukų linijos. Naudokite vieną kartą per 15 dienų, kad veido oda nebūtų be dėmių.

Kodėl tai veikia

Bambuko anglis ir baltasis Kinijos molis veikia kaip galingi magnetai. Jie pašalina nešvarumus ir nešvarumus. Tai taip pat padeda kontroliuoti aliejų.

Atsargiai

Lupdami būkite ypač atsargūs, nes tai gali šiek tiek skaudėti ir sudirginti odą.

Privalumai:

Ši juoda veido kaukė yra nuostabiai efektyvi inkštirams, nes ji linkusi išvalyti užsikimšusias poras ir užkirsti kelią inkštirų atsiradimui.

3. Kilmė su „Clear Improvement Active Charcoal“ kauke:

Kilmė su „Clear Improvement Active Charcoal“ kauke

Ši juodos anglies veido kaukė yra tamsiai pilkos spalvos ir sumaišyta su mikro juodos anglies dalelėmis. Jis yra lygios tekstūros. Tai padeda atjauninti sausą ir nuobodžią odą.

Metodas / Kaip kreiptis / Kaip dažnai tai daryti?

Nedidelį kiekį tepkite ant viso veido ir kaklo. Palikite jį maždaug 15 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite du kartus per savaitę.

Kodėl tai veikia

Ši veido kaukė specialiai sukurta riebios odos žmonėms. Jis kontroliuoja riebalų perteklių nuo veido ir giliai valo poras.

Atsargiai

Nevartokite per daug, nes tekstūra neleidžia tepti storo sluoksnio. Švytėjimas po kaukės pašalinimo trunka ne ilgiau kaip 2 dienas.

Privalumai:

Kadangi labai kreminė, tik nedidelis kiekis padengia visą veidą, taip pat labai greitai išdžiūsta. Jis jaučiasi gaivus ir atpalaiduojantis. Giliai valo odą ir skaistina ją.

4. „Aroma Magic“ aktyvuota bambuko anglis:

„Aroma Magic“ aktyvuota bambuko anglis

Ši juodų porų veido kaukė turi daug aktyvuotos anglies, vitaminų ir mineralų. Jis labai švelniai šveičia. Tai lengvai padeda atsikratyti makiažo

Metodas / Kaip kreiptis / Kaip dažnai tai daryti?

Nuplaukite veidą švelniu muilu ar valikliu. Naudokite nedaug pakuotės ir ploną, lygų sluoksnį paskirstykite ant veido. Palikite 15 minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Jis yra toks švelnus, kad jį galima naudoti kasdien naktį.

Kodėl tai veikia

Didelis aktyvintos anglies procentas padeda labai lengvai pašalinti aliejų, nešvarumus ir makiažą. Jis nesausina odos, nes jame gausu vitaminų ir mineralų.

Atsargiai

Didelis aktyvintos anglies kiekis gali sudirginti jautrią odą.

Privalumai:

Jis maitina ir drėkina odą. Reguliarus naudojimas sutraukia poras, o antibakterinis skydas skaistina odą.

5. „Rocky Mountain“ aktyvintos anglies kaukė:

„Rocky Mountain“ aktyvintos anglies kaukė

Šis inkštirų veido kaukių nulupimo produktas yra gana naujas rinkoje, tačiau parduodamas gana sėkmingai. Nustatyta, kad jis idealiai tinka mišriai ar riebiai odai.

Metodas / Kaip kreiptis / Kaip dažnai tai daryti?

Pirmiausia praplaukite šiltu vandeniu arba nuvalykite veidą rankšluosčiu, suvilgytu šiltame vandenyje, kad atidarytumėte poras. Kaukė turi būti tolygiai padengta veidą ir kaklą. Kai visiškai išdžius, švelniai nuvalykite drėgnu minkštu skudurėliu ir patepkite drėkinamuoju kremu.

Kodėl tai veikia

Kokosų aktyvuota anglis su bentonito moliu daro ją galingą detoksikaciją ir palieka odą švarią ir gaivią. Ši kaukė teigia turinti juodąjį perlą, kuris padeda sutraukti poras ir pagerina odos kokybę.

Atsargiai

Jis netinka labai jautriai odai.

Privalumai:

Reguliariai naudojant, spuogų ir inkštirų problemos žymiai sumažėja. Giliai valo poras ir gerai maitina odą. Kadangi tai nėra nulupama kaukė, ji yra labai saugi. Jame taip pat nėra aštrių chemikalų, todėl jis yra gana saugus.

Nustatyta, kad juodos veido kaukės yra gana veiksmingos odos problemoms, tokioms kaip inkštirų, spuogų, spuogų ir kt., Taip pat yra keletas kaukių, turinčių anti-senėjimo savybių. Visada prieš naudojimą būtinai išbandykite gaminį rankoje, kad įsitikintumėte, ar jis jums tinka.