Raukšlės laikomos moters grožio paniekinimu. Kiekviena moteris norėtų matyti save kaip atsakymą į klausimą: „Kas yra nepriekaištingas visame pasaulyje“. Tačiau laikui bėgant oda pradeda prarasti elastingumą ir prasideda neišvengiamas senėjimo procesas. Pirmieji senėjimo požymiai yra smulkios linijos, raukšlės ir varnos pėdos. Šiandien rinkoje yra daug veido kaukių nuo raukšlių, o čia yra penkios raukšlių veido pakuotės.

Naujausios ir žinomos veido pakuotės nuo raukšlių Indijoje:

Čia yra 5 populiariausios veido kaukės, mažinančios raukšles.

1. „Khadi Natural Anti Wrinkle Face Pack“:

„Khadi Natural“ veido raukšlių nuo raukšlių pakuotė

Ši veido kaukė raukšlėms mažinti yra praturtinta šafrano, papajos, sandalmedžio, migdolų ir kviečių gemalų aliejaus ekstraktais. Žinoma, kad šafranas paryškina odos atspalvį. Migdolų aliejus drėkina odą. Papajoje yra vitamino A ir papaino fermento, kuris pašalina negyvas ląsteles ir neaktyvius baltymus. Kartu ši veido pakuotė giliai valo, atstato drėgmę ir stangrina odą.

Kaina: 120 INR už 50 g

2. „Just Herbals Anti Wrinkle Face Pack“:

„Just Herbals“ veido raukšlių prevencijos priemonė

100 procentų natūrali anti -senėjimo formulė, pagaminta iš Indijos ženšenio ir pankolio, yra supakuota su antioksidantais. Tai padeda kovoti su odos pažeidimais, kuriuos sukelia aplinkos stresas, prasta kraujotaka ir ankstyvas odos senėjimas. Ši kaukė nuo raukšlių stangrina odą ir sustiprina vidinį švytėjimą. Jis pašalina smulkias raukšleles, atkuria kolageno elastingumą ir suteikia odai jaunatviško švytėjimo.

Kaina: 525 INR už 65 g

3. „Biotique Bio Mud“ jaunatviškas stangrinimas & Atgaivinantis veido paketas:

„Biotique Bio Mud“ jaunatviškas stangrinamasis & amp; Atgaivinantis veido paketas

Tai geriausia veido kaukė raukšlėms. Mineralų turtinga žemė sumaišyta su bazilikų, levandų ir pipirmėčių eteriniais aliejais. Geriausia veido raukšlių kaukė atjaunina odą ir sumažina smulkias senėjimo ir raukšlių linijas.

Kaina: 199 INR už 75 g

4. „Vaadi Herbal Skin“ – poliravimo deimantų veido pakuotė:

Vaadi žolelių oda - poliravimo deimantinis veido paketas

Šis geriausias raukšlių veidas yra sumaišytas su deimantų dulkėmis ir medaus vašku. Deimantinės dulkės švelniai nušveičia odą, kad geriau įsiskverbtų į procedūrą. Pakuotėje taip pat yra medaus ir migdolų aliejaus. Medus padeda sulaikyti drėgmę, o tai neleidžia odai išdžiūti. Migdolų aliejus pašalina odos sausumą ir saulės žalą. Ši veido pakuotė poliruoja odą, suteikdama odai natūralų blizgesį ir jaunatvišką spindesį. Tai taip pat sumažina tamsias dėmes ir smulkias odos linijas.

Kaina: 280 INR už 70 g

5. „Mond’Sub“ raukšles išlyginanti bioceliuliozės kaukė:

„Mond'Sub“ raukšles išlyginanti bioceliuliozės kaukė

Ši veido raukšlių procedūra kovoja su smulkiomis linijomis ir raukšlėmis, kad oda būtų stangresnė ir jaunesnė. Speciali formulė atnaujina negyvą odą ir užpildo amžiaus dėmes, suteikdama žvilgančią odos spalvą. Jo unikali cheminė formulė padeda didinti odos ląstelių atsinaujinimo galimybes ir padeda kovoti su smulkiais senėjimo požymiais.

Kaina: 3200 INR už 4 pakuotes

Kaip taikyti

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite veido pakuotę kartu su valikliu, šveitikliu ir drėkinamuoju kremu.

1 žingsnis: 30 sekundžių nuvalykite veidą ir kaklą valikliu, kad pašalintumėte negyvas ląsteles ir nešvarumus.

2 žingsnis: Garinkite karštu garu 6-7 minutes.

3 žingsnis: Užtepkite veido šveitiklį ir trinkite 2-3 minutes.

4 žingsnis: Užtepkite masažo kremą ir masažuokite 20 minučių.

5 veiksmas: Užtepkite veido kaukę arba pakuotę 15 minučių ir nuplaukite švariu vandeniu.

Neįmanoma pabėgti nuo senėjimo, nes tai neišvengiama. Tačiau galima sulėtinti senėjimo procesą ir grakščiai senti. Jei nerimaujate dėl smulkių linijų ir amžiaus dėmių, pats laikas imtis veiksmų ir sustiprinti grožio režimą, kad pasinaudotumėte šiomis nuostabiomis veido kaukėmis, kad sumažintumėte raukšles.